Pozycjonowanie stron
Tarnowskie Góry
z agencją SEO

Żadna, nawet najnowocześniejsza firmowa strona internetowa, nie spełni celu biznesowego, jeśli nie będzie odwiedzana przez użytkowników.

Właśnie dlatego, będąc przedsiębiorcą w Tarnowskich Górach, powinieneś podejmować działania, które pozwolą wypromować Twój serwis w wynikach wyszukiwania, co przełoży się na zwiększenie liczby odwiedzin i pozyskanie dodatkowych klientów.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Szansą na budowanie silnej pozycji w czasach, gdy Internet stał się podstawowym źródłem informacji, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Klienci poszukują konkretnych produktów oraz usług w swoim najbliższym sąsiedztwie.

Pozycjonowanie lokalne stanowi odpowiedź na ich potrzeby, dostarczając informacji o firmach oraz punktach usługowych działających w ich bezpośredniej okolicy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w Polsce, współpracują z firmami z całego kraju. Na mapie naszych Klientów znajdują się również Tarnowskie Góry. Przekonaj się, jak możemy pomóc Ci dołączyć do grona branżowych liderów lub umocnić pozycję Twojej firmy na rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tarnowskie Góry – szansa na rozwój Twojej firmy.

Wykonując dowolną działalność w Tarnowskich Górach, nie możesz rezygnować z nowych, skutecznych form promocji.

Współpraca z nami zapewni Ci kompleksowe wsparcie i pomoc w budowę silnej marki, z którą liczy się konkurencja, a klienci doceniają.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Zaufaj liderom branży i rozwijaj się razem z nami.
Na skutecznym pozycjonowaniu stron zbudowaliśmy jedną z największych i najlepszych agencji SEO w kraju.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoja firma obejmuje zasięgiem głównie Tarnowskie Góry, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie optymalną strategią promocji w Internecie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwoli Ci dotrzeć do klientów realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

W odróżnieniu od kampanii PPC generuje długotrwałe efekty.

Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak kampanie ogólnopolskie.

Wzrost pozycji firmowego serwisu w wynikach wyszukania następuje już po kilku tygodniach.

Dzięki SEO Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i lepiej zoptymalizowana.

Pozycjonowanie pozwala wyprzedzić konkurencję.

Kampanie SEO pomagają umacniać świadomość marki wśród odbiorców.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron internetowych – w tym także lokalne pozycjonowanie – to proces obejmujący wiele rozmaitych działań zarówno w wewnątrz witryny, jak i poza nią.

Specjaliści SEO na podstawie wykonanego wcześniej audytu, dokonują optymalizacji technicznej witryny oraz pozyskują wartościowe linki z zewnętrznych stron i katalogów. Pozostałe elementy lokalnego pozycjonowania to m.in.: analiza i wybór słów kluczowych, budowa wartościowej i unikalnej treści, wewnętrzne linkowanie, stworzenie wizytówki Google Moja Firma, poprawa szybkości ładowania witryny oraz wiele innych.

Eksperci z Grupy TENSE nieustannie zwiększają nacisk na poszczególne czynniki rankingowe, które decydują o kolejności stron w wynikach wyszukiwania. Wszystko po to, by Twoja strona www jeszcze dokładniej odpowiadała wymogom Google, co przełoży się na osiąganie topowych pozycji na najbardziej konkurencyjne frazy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twoją aktualną stronę internetową,
działania konkurencji oraz branżę, w której działasz,
grupę docelową – odbiorców, do których kierujesz ofertę.

Mając wiedzę z tych trzech obszarów, tworzymy dla Twojej marki indywidualną strategię SEO wraz z wyceną, obejmującą wszystkie aspekty lokalnego pozycjonowania. Dobieramy również słowa kluczowe, które decydują o skuteczności podejmowanych działań SEO.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tarnowskich Górach?

Lokalne pozycjonowanie stron nie jest usługą, dla której można ustalić jeden, uniwersalny cennik.

Koszt pozycjonowania na konkretną frazę uwarunkowany jest w dużej mierze jej popularnością oraz konkurencyjnością.

Wpływ na cenę mają również branża, dotychczasowa historia domeny czy działania konkurencji. Szczególnie ten ostatni aspekt warunkuje skalę podejmowanych działań, dlatego, jeśli chcesz dotrzymać jej kroku, już dziś zleć lokalne pozycjonowanie swojej marki ekspertom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najskuteczniejszych słów kluczowych

Starannie selekcjonujemy frazy do pozycjonowania serwisu, wybierając te, które cieszą się największą popularnością i pozwalają osiągnąć zakładane cele biznesowe.

Audyt SEO wraz z optymalizacją

Szczegółowo przebadamy Twoją witrynę pod kątem niezbędnych modyfikacji, a następnie wdrożymy poprawki, zaczynając od najpilniejszych.

Analityka i raporty o wynikach

Zapewniamy dostęp do Panelu klienta. Logując się do niego, zobaczysz najświeższe informacje o efektach prowadzonych przez nas działań. Nieustannie monitorujemy bieżące pozycje stron naszych Klientów, reagując na zmiany algorytmu i działania konkurencji.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Nasi doradcy przez cały okres umowy są do Twojej dyspozycji. Służymy fachową pomocą w zakresie modyfikowania kampanii oraz wyboru optymalnych narzędzi promocyjnych dla Twojej firmy.

Jasne zasady współpracy

Brak ukrytych koszów i elastyczne modele rozliczeń. Dobierzemy najlepszą dla Ciebie formę współpracy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Wykonanie optymalizacji
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Dalsze pozycjonowanie witryny
 • Bieżące doradztwo i wsparcie
 • Monitorowanie efektów
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Mimo iż naszą specjalnością jest skuteczne pozycjonowanie lokalne, SEO to niejedyny obszar, w którym możemy pomóc Twojej firmie.

Klientów otaczamy kompleksową opieką w zakresie działań reklamowych w pełni dopasowanych do ich potrzeb i biznesowych celów. Szeroka gama usług oraz zespół najlepszych ekspertów pozwalają nam na zaoferowanie takich działań jak:

 • Reklama PPC

  Dzięki płatnym kampaniom w wynikach wyszukiwania oraz na Facebooku Twoja firma zyska cenne wsparcie w budowie popularności, oraz pozycji na lokalnym rynku. Precyzyjnie kierowane komunikaty reklamowe zapewniają dotarcie do tych grup odbiorców, na których zależy Ci najbardziej.

 • Marketing wizerunkowy

  Doskonale wiemy, jak ważne dla potencjalnych klientów są opinie i recenzje w Internecie. Dlatego zadbamy, by Twoja firma cieszyła się wyłącznie pozytywnymi ocenami, zarówno w mediach społecznościowych, Google Moja Firma, jak i na branżowych forach w Internecie.

 • Content marketing

  Przygotujemy dla Ciebie wartościowe artykuły na firmowego bloga, sponsorowane treści do zewnętrznych publikacji, a także skuteczne sprzedażowo opisy produktów do sklepu internetowego. Kreatywnie, zgodnie z zasadami SEO i z odpowiednim nasyceniem słowami kluczowymi.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od ponad 10 lat pracujemy na sukcesy Klientów, oferując wiedzę, doświadczenie i umiejętności.

Jako jedna z najważniejszych agencji SEO w kraju obsługujemy ponad 1800 przedsiębiorstw z różnych branż i regionów Polski. Mamy biura na terenie Warszawy, Gdańska oraz Bydgoszczy, by być jeszcze bliżej lokalnych biznesów.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe wyróżnienia i nagrody od przedstawicieli branży SEO. Jako jedyna polska agencja interaktywna odebraliśmy Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie. Oprócz tego, w swoim dorobku mamy takie laury jak Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Regularnie znajdujemy się w rankingu najszybciej rozwijających się firm z branży technologicznej w Centralnej Europie, tworzonym co roku przez Deloitte oraz Financial Times.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania