Pozycjonowanie stron
Świnoujście
z agencją SEO

W czasach, gdy z internetu regularnie korzysta już ponad 30 milionów Polaków, aktywność marek w sieci jest ich obowiązkiem.

Dla zdecydowanej większości konsumentów to właśnie wyszukiwarka Google staje się podstawowym źródłem informacji o ofercie interesujących ich firm.

Jak wykorzystać ten fakt i zarabiać więcej, prowadząc biznes w Świnoujściu? Stawiając na pozycjonowanie lokalne!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron www pozwoli Ci na zwiększenie zysków dzięki lepszej widoczności firmowego serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania.

Klienci z Twojego miasta najczęściej poszukują towarów oraz usług właśnie lokalnie, dlatego, jeżeli prowadzisz na terenie Świnoujścia restaurację, sklep z pamiątkami lub warsztat samochodowy, daj się poznać użytkownikom sieci i wyprzedź konkurencję dzięki odpowiednio zaprojektowanej kampanii SEO.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie optymalizacji serwisów i sklepów internetowych współpracujemy z Klientami z całego kraju. Przedsiębiorcy ze Świnoujścia również docenili korzyści, jakie daje im profesjonalne pozycjonowanie stron w ujęciu lokalnym. Dołącz do nich i stań się liderem w swojej branży.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Świnoujście – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc firmę w tak prężnie rozwijającym się mieście, nie możesz przyglądać się, jak Twoja konkurencja dominuje rynek. Musisz nieustannie testować nowe rozwiązania, które pozwolą Ci rozwijać biznes.

Współpraca z nami daje Ci gotowe, sprawdzone narzędzia, dzięki którym wzrośnie popularność Twojej marki w internecie, czyli tam, gdzie Twoi potencjalni klienci codziennie spędzają mnóstwo czasu!

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO, obsługującym tysiące firm.
Pozycjonowanie stron internetowych to nasza domena oraz coś, co rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg prowadzonej przez Ciebie działalności ogranicza się wyłącznie do Świnoujścia oraz okolic, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie najdogodniejszą formę promocji w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Nie kosztuje tyle, co pozycjonowanie ogólnopolskie.

Przy okazji zyskujesz kompleksową optymalizację serwisu.

W odróżnieniu od kampanii linków sponsorowanych zapewnia długotrwały efekt przy niższym budżecie.

Sprzyja kształtowaniu świadomości marki wśród użytkowników sieci.

Stanowi istotny element przewagi nad konkurencją.

Pozycjonując firmę lokalnie, możesz spodziewać się pierwszych efektów już po kilku tygodniach.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Celem pozycjonowania lokalnego jest zdobycie przez serwis internetowy jednej z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeśli prowadzisz w Świnoujściu salon fryzjerski, kluczowa z Twojego punktu widzenia będzie wysoka pozycja na frazy: „fryzjer Świnoujście”, „salon fryzjerski Świnoujście” itp.

Lokalne wyniki wyszukiwania w dużym stopniu opierają się na geolokalizacji. W efekcie, będąc w Świnoujściu i szukając tam fryzjera na urządzeniu z aktywnym połączeniem GPS, wystarczy wpisać samo słowo „fryzjer”, by otrzymać identyczne wyniki na frazę „fryzjer Świnoujście”.

Ważnym elementem pozycjonowania jest link-building, który wymaga stworzenia struktury odnośników kierujących do Twojego serwisu internetowego z innych stron w sieci. Oczywiście, wpływ na pozycję strony w rankingu ma także wiele innych czynników, na które w Grupie TENSE kładziemy odpowiedni nacisk, pracując na sukcesy naszych Klientów.

Ponad 90% internautów wchodzi jedynie na te strony, które wyświetlają się na kilku topowych pozycjach pierwszej strony wyszukiwania. Jeśli link do Twojego serwisu znajdzie się niżej, prawie nikt nie zwróci na niego uwagi, a Twoja strona nie zdobędzie nowych klientów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis www,
grupę docelową,
działania Twoich konkurentów.

Na podstawie tych informacji stworzymy dla Ciebie dedykowaną strategię współpracy, kładąc nacisk na wybór słów kluczowych, tak ważnych dla skutecznego pozycjonowania serwisu oraz na jego techniczną optymalizację.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Świnoujściu?

Pozycjonowanie stron – również pozycjonowanie lokalne – jest tak różnorodnym i wielowymiarowym procesem, że nie da się określić jednej ceny za tego rodzaju usługę. Wiele zależy od tego, jak wysokim budżetem dysponujesz, z jaką konkurencją musisz mierzyć się na co dzień, a także – na które słowa kluczowe ma pozycjonować się Twoja firma.

Nie jest tajemnicą, że w Świnoujściu dynamika rozwoju wielu branż jest spora, dlatego tym bardziej warto postawić na pozycjonowanie, by zawsze być o krok przed konkurencją.

Obok znajduje się przykłady cennik pozycjonowania lokalnego w Świnoujściu z podziałem na konkretne słowa kluczowe.

 

Inne miasta w województwie zachodniopomorskim: KoszalinStargard, KołobrzegSzczecinSzczecinek.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 pranie dywanów świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
2 mycie okien świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 sprzątanie świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 pranie dywanów świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
2 mycie okien świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 sprzątanie świnoujście - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Audyt SEO połączony z optymalizacją

Za darmo zbadamy Twoją stronę, wprowadzając niezbędne poprawki i modyfikacje.

Dobór słów kluczowych

W oparciu o profesjonalne narzędzia, twarde dane oraz monitoring fraz i działań konkurencji przygotujemy listę słów do pozycjonowania.

Wsparcie i doradztwo

Dedykowany ekspert SEO oraz doradca Klienta biznesowego oferują wsparcie i konsultacje przez cały cas trwania umowy.

Monitoring wyników

Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje serwisów, reagując na zmiany rankingu. W Panelu Klienta możesz kontrolować rezultaty i porównywać dane.

Jasne zasady, brak ukrytych kosztów

Nie musisz obawiać się o dodatkowe wydatki spoza cennika usług SEO. Koszty kampanii poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, więc możesz z góry planować budżet.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja strony pod kątem SEO
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitorowanie rezultatów kampanii
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Wchodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oczekujących kompleksowej obsługi e-marketingowej, Grupa TENSE zapewnia szereg dodatkowych usług, które wspierają pozycjonowanie i pozwalają uzyskiwać jeszcze lepsze efekty. Nasza oferta obejmuje takie działania jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads (dawniej Ad Words) oraz Facebook Ads, możesz docierać do tysięcy użytkowników sieci, płacąc za reklamę wyłącznie wtedy, gdy ktoś w nią kliknie. Dzięki temu, przy rozsądnym gospodarowaniu budżetem, możesz od zaraz zdobywać nowych klientów na swoje produkty lub usługi.

 • Marketing wizerunkowy

  Powierzając nam komunikację Twojej marki w social mediach, na formach branżowych oraz w Google Moja Firma, zyskujesz pewność profesjonalnej obsługi działań wizerunkowych, które sprzyjają budowie silnej, odpornej na kryzysy firmy.

 • Content marketing

  Dzięki profesjonalnym opisom produktów, artykułom sponsorowanym, eksperckim wpisom na firmowym blogu, możesz sprzedawać jeszcze więcej! Odkryj potencjał marketingu treści i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, stawiając na unikalny, wartościowy i zgodny ze standardami SEO content.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Ponad 1800 zadowolonych Klientów, średnia długość współpracy – 4, 3 lat, 90% firm przedłużających umowy od co najmniej 2 lat – liczby nie kłamią i najlepiej oddają pozycję oraz skuteczność Grup TENSE w trudnej i wymagającej Branży SEO.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Przez ponad 10 lat naszej działalności staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji interaktywnych w kraju, czego efektem są liczne wyróżnienia i nagrody, takie jak: Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Jesteśmy również laureatem wyróżnienia Firma Rodzinna Roku 2018 oraz stałym uczestnikiem rankingu Technology Fast 50 Central Europe, opracowywanego przez Deloitte i Financial Times.

Jeśli zastanawiasz się, czy prowadząc biznes w Świnoujściu, powierzyć obsługę kampanii SEO agencji z Poznania, to jesteśmy gorąco przekonani, że powyższe argumenty pozwolą na podjęcie najkorzystniejszej z możliwych decyzji.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania