Pozycjonowanie stron
Zduńska Wola
z agencją SEO

Sprzedajesz zdrową żywność w osiedlowym sklepie? A może wykonujesz najlepszy serwis klimatyzacji samochodowej w mieście?

Bez względu na to, jaki biznes prowadzisz w Zduńskiej Woli, pomożemy Ci wypromować go wśród lokalnych klientów, dzięki lokalnemu pozycjonowaniu stron internetowych!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie lokalne pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami, mieszkającymi na terenie tego samego miasta lub najbliższej okolicy.

Większość klientów ze Zduńskiej Woli nie chce podróżować do Łodzi lub Sieradza w celu załatwienia podstawowych spraw, lub zrobienia zakupów. Lokalne firmy dają im możliwość skorzystania z potrzebnych usług na miejscu – tuż za rogiem.

Ponad 30 milionów Polaków korzysta już z Internetu regularnie. Ogromna większość z nich używa codziennie wyszukiwarki Google do znajdowania informacji o firmach, usługach oraz produktach.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Twój serwis internetowy wyświetli się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania, co będzie skutkowało zwiększeniem liczby odwiedzin strony, zdobyciem dodatkowych klientów oraz wzrostem sprzedaży – nawet o kilkaset procent!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Codziennie pracujemy na sukcesy małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw z różnych branż i regionów kraju. Wśród naszych Klientów jest również wiele firm ze Zduńskiej Woli – dołącz do nich już dziś i odkryj wszystkie korzyści lokalnego pozycjonowania stron!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Zduńska Wola – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jeśli masz własną stronę www lub prowadzisz profil w social mediach, być może słyszałeś już o pozycjonowaniu, jako skutecznej reklamie w Internecie.

Nie musisz jednak konkurować o klienta z ogólnopolskimi gigantami. Pozycjonując firmę lokalnie, możesz tanio i szybko dołączyć do branżowych liderów, budując silną markę w świadomości tysięcy odbiorców.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO.
Skuteczne pozycjonowanie stron www to nasza specjalność.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz dowolny biznes na terenie jednego miasta lub regionu, SEO lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż konkurowanie z „dużymi” graczami przy pozycjonowaniu ogólnopolskim.

Pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapewnia długotrwały efekt – inaczej niż w przypadku reklamy PPC.

Wspiera kształtowanie świadomości marki wśród odbiorców.

Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Dzięki niemu Twoja witryna będzie nowocześniejsza i zoptymalizowana.

Pierwsze efekty zauważysz już po kilku miesiącach.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron – podobnie jak SEO w ujęciu szerokim – obejmuje komplementarne względem siebie procesy oraz działania, ukierunkowane na zajęcie wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania.

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania lokalnego jest link-building, czyli stworzenie silnej sieci linków prowadzących do Twojej strony z innych serwisów www. Im jest ich więcej, tym większa szansa na wysoką pozycję w rankingu.

Oprócz link-buildingu Google wyróżnia jeszcze ponad 200 czynników rankingowych – część z nich stanowi pilnie strzeżoną tajemnicę. W Grupie TENSE zatrudniamy najlepszych ekspertów od SEO, dzięki czemu możesz liczyć na profesjonalnie, skutecznie zrealizowaną kampanię pozycjonowania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis www,
grupę docelową,
działania konkurencji.

Na tej podstawie opracowujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy oraz dobieramy słowa kluczowe, stanowiące pomost pomiędzy ofertą Twojej firmy a potrzebami internautów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zduńskiej Woli?

Biorąc pod uwagę złożony i skomplikowany charakter pozycjonowania, każdą kampanię wyceniamy indywidualnie.

Dzięki temu płacisz wyłącznie za realnie podejmowane działania, które w każdym przypadku dostosowywane są do specyfiki Twojego biznesu oraz strategii kampanii.

Wpływ na cenę pozycjonowania ma wiele czynników, m.in. branża, wybrane słowa kluczowe czy działania konkurencji. Nie da się ukryć, że Zduńska Wola to ważny ośrodek na drodze do Łodzi, co znacznie zwiększa konkurencyjność poszczególnych gałęzi biznesu. Jednocześnie, stanowi to kolejny powód, dla którego warto zainwestować w pozycjonowanie, zlecając je ekspertom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

Frazy i zapytania, które użytkownicy umieszczają w wyszukiwarce pomagają budować popularność serwisu, stanowiąc jednocześnie podstawę skutecznego pozycjonowania.

Audyt SEO z bezpłatną optymalizacją

Kompleksowa analiza budowy oraz treści w serwisie pozwala na wprowadzenie modyfikacji, skutkujących awansem na wyższą pozycję.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Konsultacje w zakresie e-marketingu oraz pozycjonowania pozwalają dostosowywać sposób prowadzenia kampanii do aktualnej sytuacji na rynku.

Jasne zasady rozliczeń

Płatność za efekt lub wygodny model abonamentowy dają Ci pełną swobodę decydowania o sposobie rozliczania się z agencją.

Stały monitoring efektów

Codzienne sprawdzanie pozycji domeny pozwala na podejmowanie szybkich i skutecznych działań w celu zdobycia lub utrzymania wysokich pozycji.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Przygotowanie do pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, jednak nasze działania wykraczają poza SEO.

Swoim Klientom oferujemy pełen zakres wsparcia marketingowego, począwszy od płatnych kampanii PPC, poprzez budowę eksperckiego wizerunku w sieci, aż po tworzenie unikalnych, skutecznych treści sprzedażowych, które wspierają pozycjonowanie.

 • Reklama PPC

  Docieraj do tysięcy lokalnych użytkowników sieci, korzystających codziennie z najpopularniejszych portali oraz aplikacji internetowych. Dzięki komunikatom reklamowym kierowanym na określone słowa kluczowe, ruch na Twojej stronie wzrośnie wprost proporcjonalnie do liczby klientów i wielkości dochodów.

 • Marketing wizerunkowy

  Czasy, w których „nieważne, jak mówią, byle nie mylili nazwy” już dawno minęły. Pozytywne postrzeganie firmy to dziś konieczność. Nawet jedna negatywna recenzja lub ocena w mediach społecznościowych może spowodować poważny kryzys wizerunkowy, dlatego tak ważne jest powierzenie komunikacji marki specjalistom.

 • Content marketing

  Jednym z powodów, dla których użytkownicy opuszczają strony firm bez skorzystania z ich oferty, jest niskiej jakości treść, która w żaden sposób nie rozwiązuje ich konsumenckich problemów. Współpracując z nami, zyskasz unikatowe, ciekawe teksty na bloga, do serwisu lub sklepu internetowego, a także wartościowe artykuły sponsorowane, dzięki którym zbudujesz ekspercki wizerunek w sieci.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z czołowych agencji interaktywnych w kraju.

To, że siedziba firmy mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam skutecznie obsługiwać Klientów z całej Polski. Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firmami, które powierzyły nam promocję w sieci, oczekując konkretnych efektów. Naszą skuteczność najlepiej potwierdza fakt, że więcej niż 90% Klientów regularnie przedłuża swoje umowy.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody i wyróżnienia, przyznawane na przez branżowych ekspertów. W swoim dorobku mamy m.in.: Gazelę Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, tytuły Poznański Lider Przedsiębiorczości oraz Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteśmy również laureatami nagrody Global Search Awards 2020 za najlepiej zrealizowaną kampanię SEO na świecie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania