Pozycjonowanie stron
Kołobrzeg
z agencją SEO

Posiadasz firmową stronę www lub sklep internetowy, ale mimo aktywności online, nie zauważyłeś wzrostu sprzedaży?

Zastanawiasz się, co zrobić, by obecność w sieci przełożyła się na lepsze wyniki biznesowe Twojej firmy? Strona internetowa, która nie cieszy się popularnością, nie pozwoli Ci zarabiać, a przecież właśnie w tym celu prowadzisz działalność, prawda?

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Aby to zmienić, powinieneś postawić na aktywną promocję marki w internecie, wybierając jedną z najskuteczniejszych metod reklamy firmy online, czyli pozycjonowanie, a dokładnie – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Mieszkańcy Kołobrzegu, chcąc skorzystać z usług fryzjera, pójść do kawiarni czy kupić niezbędne produkty do domu i ogrodu, chętnie skorzystają z oferty lokalnych przedsiębiorców, zamiast jeździć do sąsiedniego miasta.

Dlatego, jeśli prowadzisz swój biznes właśnie w Kołobrzegu, pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. To skuteczna forma reklamy w Internecie, odpowiadająca na potrzeby zarówno Twojej firmy, jak i potencjonalnych klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju – także z Kołobrzegu i okolic. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie dołączyć do grona liderów lokalnego rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Kołobrzeg – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc zaistnieć w dowolnej branży, w czasach, gdy konkurencja jest naprawdę silna, musisz nieustannie poszukiwać nowych sposobów promocji. Ważna jest skuteczność.

Proponujemy Ci zestaw gotowych narzędzi, które poprawią widoczność Twojej marki w wynikach wyszukiwarki Google, z której korzysta ponad 95% polskich internautów, a więc także Twoich klientów.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Zaufaj jednej z największych i najlepszych agencji SEO w kraju.
Współpraca z nami to gwarancja skutecznego, profesjonalnego pozycjonowania strony Twojej firmy.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes tylko w Kołobrzegu – nie musisz konkurować o klienta z firmami z całej Polski. Lokalne pozycjonowanie to znacznie tańsza i skuteczniejsza forma promocji dla niewielkich firm. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie.

Pozwala szybciej cieszyć się efektami.

Dociera do klientów zainteresowanych Twoimi usługami.

Umożliwia poprawę widoczności strony w Google przy mniejszych nakładach niż reklama bannerowa.

Stanowi element przewagi nad konkurencją.

Wzmacnia świadomość marki u klientów.

Dzięki niemu Twoja strona stanie się nowocześniejsza, przyjazna użytkownikom oraz wyszukiwarkom.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Biorąc pod uwagę fakt, że pozycjonowanie lokalne to długotrwały i wielowymiarowy proces, ważne jest zlecenie go ekspertom.

W Grupie TENSE nieustanie pracujemy na sukcesy naszych Klientów, każdego dnia prowadząc działania sprzyjające budowaniu popularności marek w sieci.

Jednym z głównych elementów składowych tego procesu jest link-building, czyli działania mające na celu stworzenie odpowiedniej struktury odnośników kierujących do strony z innych serwisów i miejsc w sieci.

Im lepszy profil linkowy Twojej witryny, tym większym zaufaniem „obdarzy” ją Google, przyznając wyższą pozycję w rankingu. Oczywiście, równie ważne są pozostałe aspekty pozycjonowania lokalnego, których także nie pomijamy w codziennej pracy dla naszych Klientów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

specyfikę grupy docelowej,
branżę i działania konkurencji,
Twój serwis internetowy.

Mając wiedzę ze wszystkich tych obszarów, jesteśmy w stanie zaproponować Ci dedykowaną usługę, w pełni dostosowaną do celów biznesowych Twojej firmy. Właściwy dobór słów kluczowych pomaga budować popularność strony, co przełoży się na wyższe dochody.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Kołobrzegu?

Pozycjonowanie stron jest usługą, która za każdym razem projektowana jest indywidualnie, stąd nie ma jednej ceny dla kampanii SEO. Wiele zależy m.in. od wybranych słów kluczowych, branży czy działań konkurencji.

Kołobrzeg należy do tych miast, które charakteryzuje dynamiczny rozwój w wielu dziedzinach biznesu. Właśnie dlatego, tym bardziej warto postawić na pozycjonowanie, zlecając je specjalistom.

Oto przykładowy cennik kampanii SEO na konkretne słowa kluczowe dla firmy z Kołobrzegu.

Inne miasta w województwie zachodniopomorskim: Koszalin, Stargard, Świnoujście, Szczecin, Szczecinek.

 

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 stomatolog kołobrzeg - 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
2 dentysta kołobrzeg - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
3 ortodonta kołobrzeg - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 stomatolog kołobrzeg - 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
2 dentysta kołobrzeg - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
3 ortodonta kołobrzeg - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych fraz kluczowych

Z punktu widzenia skuteczności pozycjonowania, stanowi on kluczowy proces. Analizujemy działania konkurencji, sprawdzamy, jakie zapytania najczęściej wpisują w wyszukiwarkę potencjalni klienci oraz badamy Twój serwis internetowy.

Audyt SEO strony połączony z optymalizacją

Punkt wyjścia do rozpoczęcia działań SEO zawsze stanowi kompleksowa analiza struktury oraz zawartości serwisu, którą wykonujemy bezpłatnie, wraz ze wdrożeniem niezbędnych poprawek.

Monitorowanie pozycji strony oraz bieżące raporty

Aktualna pozycja Twojej witryny w Google sprawdzana jest codziennie. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym zawsze czekają na Ciebie aktualne raporty oraz dane o skuteczności naszych działań.

Czytelne zasady i jasny system rozliczeń

Współpracując z nami, możesz z góry zaplanować swój budżet na SEO – całość kosztów poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.

Wsparcie i doradztwo Klienta

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc i konsultacje z ekspertami w dziedzinie pozycjonowania i reklamy w sieci.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wyszukiwanie słów kluczowych
 • Podpisanie umowy na usługi SEO
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie witryny
 • Monitorowanie rezultatów oraz ich optymalizacja
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE to jedna z czołowych agencji pozycjonowania w kraju. Od lat obsługujemy Klientów z całej Polski, osiągając tym niemałe sukcesy. Dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Kołobrzegu i poszukujesz skutecznego sposobu, by wyprzedzić konkurencję, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Bogaty wachlarz naszych usług oraz doświadczenie ekspertów pozwalają nam zaoferować szereg dodatkowych, wspierających pozycjonowanie działań, takich jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads (wcześniej Google AdWords) oraz Facebook Ads reklama Twojej firmy może natychmiast znaleźć się w najpopularniejszych serwisach Google, sieci reklamowej oraz na samym szczycie wyników wyszukiwania. Skutecznie zaprojektowana kampania, kierowana na określone słowa kluczowe, to gwarancja dotarcia do lokalnych odbiorców, na których zależy Ci najbardziej.

 • Marketing wizerunkowy

  Skuteczna, spójna komunikacja firmy na wszystkich poziomach, to jeden z warunków efektywnego prowadzenia biznesu. Zadbamy o wizerunek marki w social mediach na forach internetowych, a także w wizytówce Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Wiemy jak tworzyć treści, które sprzedają – kreatywne, wartościowe oraz przede wszystkim – skuteczne. Zlecając nam opisy produktów i kategorii dla sklepu internetowego, artykuły sponsorowane czy treści na firmowego bloga, zyskujesz pewność unikalnego i rzeczowego contentu, który odpowiednio wyeksponuje walory Twojej marki i zachęci do skorzystania z oferty.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, a biura w Bydgoszczy i Warszawie, od ponad dekady obsługujemy Klientów ze wszystkich branż w całym kraju. Jeśli chcesz powierzyć pozycjonowanie serwisu ekspertom z doświadczeniem, to bez żadnych obaw możesz zlecić nam współpracę.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia, co potwierdza naszą pozycję na trudnym i wymagającym rynku SEO/SEM. W swoim dorobku mamy m.in.:

 • Gazelę Biznesu,
 • Diament Miesięcznika Forbes,
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości,
 • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

Regularnie zajmujemy czołowe miejsca w branżowych rankingach Deloitte i Financial Times. Jednak najlepszym dowodem na to, że znamy się na SEO jak mało kto, są liczby. Obsługujemy obecnie ponad 1800 Klientów ze wszystkich najpopularniejszych oraz niszowych branż. Ponad 90% z nich współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co potwierdza skuteczność Grupy TENSE i sprawia, że naprawdę możesz nam zaufać.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania