Menu

Pozycjonowanie stron
Chojnice

Jak czasach kryzysu sprzedawać więcej? Gdzie szukać nowych klientów, by pomnażać swój udział w rynku? W jaki sposób wyprzedzić konkurencję?

Jeśli jako przedsiębiorca, właśnie teraz zadajesz sobie takie pytania, mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie, którym jest reklama w Internecie, a dokładniej – pozycjonowanie stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz na terenie Chojnic salon piękności, sklep ze sprzętem sportowym lub restaurację? Postaw na skuteczną promocję i zawalcz o lokalnego konsumenta, zamiast wydawać pieniądze na rywalizację z firmami z całego kraju.

Lokalne pozycjonowanie stron to pakiet rozwiązań przygotowanych z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy celują w klientów z najbliższej okolicy – miasta, dzielnicy, gminy czy powiatu.

Biorąc pod uwagę skuteczność strategii local SEO, w pełni odpowiada ona zarówno na potrzeby miejscowych przedsiębiorców, jak i tych, którzy poszukują ich w Internecie.

Jesteś ciekawy, na czym dokładnie polega pozycjonowanie lokalne? Poniżej znajdziesz garść informacji o local SEO.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy czołową agencją SEO w kraju. Współpracujemy z firmami z całej Polski, a na mapie naszych biznesowych partnerów są również przedsiębiorstwa z Chojnic. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rozwiązania mamy dla Ciebie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Chojnice – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swój biznes w tak konkurencyjnym mieście, jak Chojnice, musisz stawiać na nowoczesne formy promocji.

Dzięki nam zyskasz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć dobrze prosperujący biznes o ugruntowanej renomie.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Zaufaj jednemu z liderów branży SEO.
Pozycjonowanie stron internetowych rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli działasz na terenie jednego miasta, pozycjonowanie lokalne będzie ważnym elementem promocji Twojego biznesu w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie szerokie.

Daje szybkie efekty – pierwsze wzrosty pozycji już po kilku tygodniach.

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapewnia długoterminowe rezultaty.

Wiąże się z unowocześnieniem oraz optymalizacją serwisu www.

Pomaga zdystansować konkurencję z branży.

Sprzyja budowaniu silnej, odpornej na kryzysy wizerunkowe i ekonomiczne marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron – podobnie jak SEO ogólnopolskie – zakłada zdobycie przez stronę www jak najwyższej pozycji w Google. Dzięki niej firma łatwiej może pozyskać nowych klientów, ponieważ dobrze wypozycjonowana strona to synonim profesjonalizmu marki.

Inwestując w pozycjonowanie lokalne, nie musisz rywalizować z firmami z innych miast, co pozwala Ci obniżyć koszt pozyskania klienta oraz efektywniej wykorzystywać budżet.

Nasi specjaliści nieustannie pracują na sukcesy współpracujących z nami firm, podejmując działania mające na celu awans witryny internetowej na czołowe pozycje w rankingu Google.

W pozycjonowaniu lokalnym ważną rolę odgrywają takie działania jak: linkowanie, tworzenie contentu czy optymalizacja. Najważniejszy jest jednak odpowiedni wybór słów kluczowych, odpowiadających za wzrost popularności strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój serwis internetowy,
działania konkurencji,
grupę docelową.

Na podstawie uzyskanych informacji, przystępujemy do stworzenia harmonogramu działań oraz wyboru fraz, które pomogą zwiększyć widoczność domeny w organicznych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Chojnicach?

Cena za pozycjonowanie uzależniona jest od wielu czynników. Pod uwagę należy wziąć m.in. branżę, w której działa firma, konkurencję czy liczbę słów kluczowych.

Nie da się ukryć, że Chojnice to jeden z ważniejszych ośrodków gospodarczych Pomorza, co przekłada się na konkurencyjność wielu branż. W takich warunkach skuteczna promocja w sieci ma jeszcze większe znaczenie, dlatego już dziś warto zlecić pozycjonowanie serwisu ekspertom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

Na podstawie badania popularności zapytań, liczby ich wyszukiwań oraz analizy działań konkurencji, dokonujemy selekcji fraz do pozycjonowania.

Darmowy audyt SEO

Optymalizacja serwisu obejmuje wdrożenie zmian i modyfikacji na skutek szczegółowego badania struktury strony, jej kodu HTML oraz contentu.

Monitorowanie efektów

Nasi Klienci mogą stale śledzić efekty działań SEO, otrzymując czytelne raporty oraz dostęp do Panelu Klienta.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy lub konsultacji w zakresie reklamy w sieci, strategii pozycjonowania oraz innych działań e-marketingowych.

Proste zasady i brak ukrytych kosztów

Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat – u nas kompleksową wycenę poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy! Możesz sam wybrać dogodny dla siebie model budżetowania kampanii.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Zmiany poaudytowe
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitorowanie efektów
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron www. Jednak oprócz niego, świadczymy również szeroką gamę dodatkowych usług, związanych z marketingiem internetowym oraz kreowaniem wizerunku marek w sieci.

Jako jedna z największych agencji SEO w kraju, oferujemy pełen zakres działań wspierających efekty pozycjonowania. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej AdWords) oraz Facebook Ads to potężne narzędzie sprzedażowe, które warto wykorzystać przy promowaniu firmy online.

  Dzięki reklamie w wyszukiwarce oraz popularnych wśród Twoich klientów serwisach możesz skutecznie zwiększyć współczynnik konwersji.

 • Marketing wizerunkowy

  Nasza oferta to również działania ukierunkowane na efektywne zarządzanie komunikacją marketingową Twojej firmy.

  Zyskasz wsparcie w kreowaniu profesjonalnego wizerunku silnej marki w mediach społecznościowych, Google Moja Firma, a także na forach branżowych i wielu innych miejscach w sieci, gdzie królują oceny, komentarze, lajki i opinie.

 • Content marketing

  Jak sprzedawać więcej za pomocą słów? Inwestując w unikalne i wartościowe opisy produktów, eksperckie treści na bloga i skuteczne marketingowo artykuły sponsorowane!

  Nasi copywriterzy stworzą dla Ciebie wysokiej klasy treść do firmowego serwisu, e-sklepu lub do mediów społecznościowych – zgodnie z zasadami marketingu oraz SEO.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jako jeden z liderów rynku marketingu w wyszukiwarkach, od lat wspieramy przedsiębiorstwa w budowaniu silnych brandów o ugruntowanej renomie. Wysoka pozycja w Google to nie tylko większy ruch na stronie i wzrost sprzedaży – to również zaufanie i wizerunek marki. Doskonale zdają sobie z tego sprawę zadowoleni klienci. Średni czas współpracy z naszą agencją wynosi ponad 4 lata, co również dowodzi skuteczności podejmowanych przez nas działań.

Oprócz siedziby w Poznaniu, mamy również swoje biura w Warszawie i Bydgoszczy, by być jeszcze bliżej naszych Klientów. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto powierzyć pozycjonowanie firmie z Wielkopolski, gwarantujemy, że – podobnie jak ponad 1800 naszych Klientów – szybko zauważysz wymierne korzyści z nawiązania z nami współpracy.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE regularnie pojawia się w prestiżowych rankingach najlepiej rozwijających się firm z branży e-marketingowej. Jesteśmy również laureatem wielu nagród przyznawanych nam przez znakomite gremia konkursowe, m.in.: Global Search Awards 2020 (najlepsza kampania SEO na świecie), Gazele Biznesu czy Diamenty Miesięcznika Forbes.

Na swoim koncie mamy równe takie wyróżnienia jak Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania