Pozycjonowanie stron
Biała Podlaska
z agencją SEO

Prowadzenie biznesu w XXI wieku z pominięciem Internetu jest w praktyce niemożliwe. Nawet firmy, które sprzedają swoje produkty i usługi wyłącznie modelu stacjonarnym, doskonale zdają sobie sprawę z konieczności aktywnego promowania się w sieci.

Jednak sama strona www czy social media to za mało w czasach tak dużej konkurencji. Kluczem do pozyskiwania nowych klientów i zwiększania dochodów jest odpowiednia widoczność w wynikach wyszukiwania, dlatego tak wiele biznesów wspiera się pozycjonowanie stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz na terenie Białej Podlaskiej firmę budowlaną, serwis elektroniki, kwiaciarnie lub siłownię, proponujemy Ci pozycjonowanie lokalne.

Technika ta pozwala skutecznie promować firmy w wyszukiwarce Google.

Im wyższą pozycję zajmie w niej strona Twojego przedsiębiorstwa, tym większą masz szansę na przekonanie internautów do swojej oferty.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych kompleksowo odpowiada zarówno na potrzeby osób prowadzących biznes, jak i ich potencjalnych klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie promocji w Internecie obsługujemy firmy z całej Polski – także z Białej Podlaskiej i Lubelszczyzny. Już dziś sprawdź, co możemy zrobić, by pomóc Ci sprzedawać i zarabiać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Biała Podlaska – szansa na rozwój Twojej firmy.

Dynamiczny rozwój średniej wielkości miast, takich jak Biała Podlaska, wymaga od przedsiębiorców nieustannej aktywności i sięgania po nowe kanały promocji.

Współpracując z nami, zyskasz skuteczne i sprawdzone narzędzia, które pomogą Ci zdystansować konkurencję w coraz trudniejszej walce o klienta.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Należymy do ścisłej czołówki największych agencji interaktywnych w kraju.
Pracujemy dla ponad 1800 Klientów, skutecznie pozycjonując ich strony www.
Bezpłatna wycena
Jeżeli prowadzona przez Ciebie działalność gospodarcza obejmuje jedno miasto, lokalne pozycjonowanie stron będzie optymalnym sposobem promocji marki w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala cieszyć się wzrostem pozycji strony w wyszukiwarce już po kilku tygodniach.

Umożliwia docieranie z ofertą do osób, które chcą z niej skorzystać.

W odróżnieniu od kampanii Google Ads zapewnia długofalowe rezultaty.

Wiąże się z techniczną optymalizacją witryny i jej dostosowaniem do aktualnych standardów.

Pomaga wyprzedzić konkurencję.

Ułatwia kreowanie silnej marki wśród lokalnych odbiorców.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Głównym celem pozycjonowania lokalnego jest wzrost popularności firmy online dzięki pojawieniu się strony na czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania. Ponad 97% wszystkich internautów używa dziś wyszukiwarki Google, wpisując do niej rozmaite zapytania (frazy), takie jak m.in.: „kwiaciarnia biała Podlaska”, „wulkanizacja Biała Podlaska” oraz wiele innych.

Zdecydowana większość internautów odwiedza jedynie kilka pierwszych stron z rankingu, dlatego tak ważne jest, by Twój serwis znalazł się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania na frazy związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje szereg wzajemnie powiązanych działań, takich jak optymalizacja, linkowanie czy tworzenie treści. Specjaliści z Grupy TENSE realizują kampanię SEO zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, adekwatnym do celów biznesowych Klienta, budżetu, którym dysponuje oraz wieloma innymi czynnikami.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Aktualny serwis internetowy firmy
Grono odbiorców Twoich usług
Konkurencję oraz jej działania

Wiedza z tych trzech obszarów pozwala nam wybrać najlepsze słowa kluczowe, które podniosą skuteczność lokalnego pozycjonowania, zapewniając awans strony w wynikach organicznych.

Harmonogram kampanii SEO za każdym razem ustalamy indywidualnie, co oznacza, że wszystkie podejmowane działania mają jeden cel – zwiększenie konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa na tle podobnych firm.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Białej Podlaskiej?

Wycena pozycjonowania – podobnie jak jego strategia – zawsze ma charakter indywidualny. Cena musi uwzględniać wiele zmieniających się czynników, m.in. liczbę oraz rodzaj słów kluczowych, cel biznesowy kampanii, działania konkurencji oraz profil firmy.

Dynamiczny rozwój wielu branż w Białej Podlaskiej czyni to miasto bardzo konkurencyjnym środowiskiem biznesowym. Stanowi to jeszcze jeden powód, dla którego warto postawić na lokalne pozycjonowanie, zdobywając w ten sposób cenną przewagę w walce o klienta.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Selekcję najlepszych słów kluczowych

Do kampanii SEO wybieramy jedynie te frazy i zapytania, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci.

Darmowy audyt SEO

Bezpłatnie zbadamy oraz zoptymalizujemy Twoją stronę internetową zgodnie z zasadami SEO oraz UX.

Wsparcie Doradcy Klienta Biznesowego oraz dedykowanego Opiekuna SEO

Przez cały okres współpracy możesz korzystać z konsultacji oraz doradztwa naszych doświadczonych ekspertów.

Przejrzyste zasady płatności

Wybierasz dogodny dla siebie model rozliczenia – abonament lub płatność za efekt, całość kosztów poznając z góry.

Monitorowanie oraz analizę efektów

Na bieżąco sprawdzamy aktualne pozycje serwisów, podejmując odpowiednie działania. Dostarczamy Ci czytelne raporty obrazujące efekty naszych prac.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór fraz
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO strony
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Analityka, optymalizacja serwisu
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Naszą domeną jest pozycjonowanie stron, jednak nie przeszkadza nam to świadczyć wielu innych usług z zakresu marketingu internetowego.

Mając na względzie kompleksową obsługę Klientów biznesowych, zapewniamy bogatą gamę działań, które zwiększają skuteczność kampanii SEO. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Istotnym wsparciem pozycjonowania są kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads.

  Dzięki nim dotrzesz do wielu nowych użytkowników, poprzez marketing w wyszukiwarkach oraz kierowanie komunikatów reklamowych na określone słowa kluczowe.

 • Marketing wizerunkowy

  Bardzo ważnym elementem strategii biznesowej przedsiębiorstwa jest troska o jego pozytywne postrzeganie przez konkurencję, branżę oraz oczywiście – klientów.

  Wiele osób podejmuje swoje decyzje zakupowe pod wpływem opinii innych – warto zadbać, by zarówno w mediach społecznościowych, na forach, jak i w Google Moja Firma pojawiały się jedynie pozytywne komentarze, oceny i recenzje.

 • Content marketing

  W dobie sprzedaży internetowej wartościowa treść pomaga pozyskiwać nowych klientów. Unikalne opisy produktów pozytywnie wpływają na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, a eksperckie artykuły na blogu umożliwiają kreowanie wizerunku lidera.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu, a biura w Bydgoszczy, Warszawie oraz Gdańsku. Dzięki temu Grupa TENSE skutecznie obsługuje blisko 2000 firm z całego kraju.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto powierzyć lokalne pozycjonowanie strony firmy w Białej Podlaskiej ekspertom z Wielkopolski, możesz być pewny, że będzie to właściwa decyzja. Naszą skuteczność potwierdza fakt, że ponad 90% Klientów regularnie przedłuża z nami swoje umowy, a średni czas współpracy wynosi ponad 4 lata.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia jak np.: Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Firma Rodzinna Roku czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Na swoim koncie mamy również trofeum Global Search Awards 2020 za najlepiej zrealizowaną kampanię SEO na świecie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania