Pozycjonowanie stron
Będzin
z agencją SEO

Zastanawiasz się, jak zwiększyć udziały swojej firmy w lokalnym rynku? Twoja konkurencja sprzedaje więcej, mimo że to Ty masz lepszą i bogatszą ofertę?

Już dziś postaw na aktywną promocję w sieci i docieraj do mieszkańców Będzina zainteresowanych Twoimi usługami! Sposobem na to, by zaistnieć w sieci, jest lokalne pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Nawet jeśli prowadzisz w 100% stacjonarną działalność, Twoi Klienci poszukują Cię online – wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to najlepszy sposób, aby dać się im znaleźć.

Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci wypromować markę wśród klientów z Będzina i okolic. Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, pizzerię, czy biuro rachunkowe na terenie miasta, to właśnie tutaj szukaj odbiorców swoich usług.

Większość użytkowników Internetu darzy zaufaniem te firmy, które znajdują się na samej górze wyników wyszukiwania. Dlatego tak ważne jest, aby na jednej z czołowych pozycji znalazła się strona Twojego przedsiębiorstwa.

W tym kontekście lokalne pozycjonowanie stron odpowiada zarówno na potrzeby miejscowych przedsiębiorców, jak i ich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady obsługujemy firmy z całego kraju. Na mapie naszych biznesowych partnerów znajduje się również Będzin. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci skutecznie rywalizować z konkurencją na trudnym, lokalnym rynku.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Będzin – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc działalność gospodarczą w mocno konkurencyjnej branży, nie możesz stać w miejscu.

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, musisz nieustannie rozwijać się i szukać nowych sposobów promocji.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pozycjonowanie stron opanowaliśmy do perfekcji.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO – skorzystaj z naszej pomocy już dziś!
Bezpłatna wycena
Ze względu na dynamiczny rozwój Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, przedsiębiorcy z Będzina przyzwyczajeni są do dużej konkurencji panującej w wielu branżach. Aby zyskać znaczącą pozycję na lokalnym rynku, powinieneś postawić na pozycjonowanie, będące obecnie najskuteczniejszą formą reklamy. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala kierować działania do grup docelowych zainteresowanych Twoją ofertą.

Pierwsze rezultaty przynosi już po kilku tygodniach.

Zapewnia długofalowe rezultaty.

Pozwala unowocześnić Twoją stronę internetową i lepiej dopasować ją do potrzeb odbiorców.

Pomaga wyprzedzić konkurencję.

Sprzyja kreowaniu wizerunku silnej marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Celem pozycjonowania lokalnego jest optymalizacja witryny internetowej zgodnie z wytycznymi Google, co pozwoli stronie na zajęcie jednej z czołowych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Jak działa to w praktyce?

Wyobraź sobie, że prowadzisz sklep obuwniczy w centrum miasta. Klient wpisujący w wyszukiwarkę frazę „obuwie damskie Będzin” zobaczy link do Twojej firmowej witryny na samej górze rankingu, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z oferty. Wysoka pozycja w Google to synonim profesjonalizmu i silnej marki. Takim firmom ludzie znacznie chętniej poświęcają uwagę, zaufanie oraz własne pieniądze.

W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na sukcesy naszych Klientów, prowadząc działania SEO zgodnie z dedykowanym danej marce scenariuszem. Szczególny nacisk kładziemy na takie aspekty jak link-building, budowanie wartościowego contentu czy optymalizacja strony. Nie zapominamy przy tym o pozostałych czynnikach rankingowych – Google wyróżnia ich ponad 200!

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

docelową grupę odbiorców,
Twój serwis www,
konkurencję i jej działania.

Wiedza z tych trzech obszarów pozwala nam stworzyć propozycję współpracy, zgodnie z którą przystępujemy do działań SEO. Jednym z podstawowych elementów całego procesu jest umiejętny dobór słów kluczowych, za pomocą których internauci identyfikują Twoją działalność w sieci. Dobrze dobrane frazy mają wpływ na wzrost popularności marki, jednocześnie wpływając na skuteczność lokalnego pozycjonowania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Będzinie?

Pozycjonowanie stron internetowych nie ma jednej ceny. Każda kampania wyceniana jest indywidualnie, ponieważ wymaga innego zakresu oraz skali działań. Na to, ile zapłacisz za pozycjonowanie, wpływają m.in.: konkurencja, wybrane słowa kluczowe czy branża, w której działasz.

Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję elastycznych modeli rozliczeń, a całość kosztów poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy. Nie musisz obawiać się ukrytych dopłat i możesz z wyprzedzeniem planować budżet.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Darmowy audyt SEO i optymalizację

Badanie struktury strony www oraz wypełniającej ją treści to punkt wyjścia do dalszych działań. Na tej podstawie możemy wprowadzić niezbędne poprawki oraz zmiany na witrynie. Często skutkują one pierwszym zauważalnym wzrostem pozycji.

Wybór słów kluczowych

Aby dobrać optymalne frazy, korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz badamy popularność poszczególnych zapytań, mierząc ją liczbą miesięcznych wyszukań. Analizujemy również działania konkurencji.

Wsparcie ekspertów

Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy. Możesz korzystać z ich wiedzy i doświadczenia, planując kolejne działania promocyjne lub modyfikując strategię.

Stały monitoring efektów

Każdego dnia sprawdzamy aktualne pozycje promowanych stron, podejmując odpowiednie działania w celu poprawy lub utrzymania miejsca w rankingu.

Jasne zasady rozliczeń

Z góry wiesz, ile zapłacisz. Możesz wybrać sposób rozliczania się za SEO, najlepiej odpowiadający Twoim preferencjom.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy o współpracę
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, w Grupie TENSE proponujemy znacznie szerszy zakres usług z dziedziny marketingu internetowego.

Doświadczenie pracujących dla nas ekspertów pozwala uzyskiwać efekt synergii, dzięki wspieraniu SEO innymi działaniami, takimi jak:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads to szansa na promowanie marki w social mediach i najpopularniejszych serwisach Google, np. YouTube czy Gmail.

  Docieraj wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci oraz osoby zainteresowane Twoimi usługami.

 • Marketing wizerunkowy

  Skuteczna komunikacja pozwoli wykreować profesjonalny wizerunek marki w czasach, gdy opinie o firmach i produktach mają ogromne znaczenie dla konsumentów.

  Przejmiemy obsługę przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych, dbając o właściwe postrzeganie i renomę Twojego biznesu.

 • Content marketing

  Skuteczność pozycjonowania zwiększają unikalne i wartościowe treści w firmowym serwisie. Zleć nam przygotowanie opisów produktów, tekstów na podstrony lub obsługę bloga i kreuj ekspercki wizerunek, zwiększając sprzedaż.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy czołową polską agencją e-marketingową, z siedzibą w Poznaniu oraz biurami w Bydgoszczy i Warszawie. Obsługujemy Klientów z całego kraju, dlatego prowadząc biznes w Będzinie, bez żadnych obaw możesz powierzyć nam jego promocję w sieci.

Obecnie współpracujemy z ponad 1800 Klientami, którzy regularnie przedłużają z nami swoje umowy, co stanowi najlepszy dowód naszej skuteczności. Jej potwierdzeniem są równiej regularnie zdobywane nagrody i wyróżnienia na czele z Global Search Awards 2020 za najlepiej zrealizowaną kampanię SEO na świecie.

Zaufali nam między innymi:

Diament Miesięcznika Forbes

Oprócz Global Search Awards 2020, w swoim dorobku mamy również m.in.:

 • Gazelę Biznesu,
 • Diament Miesięcznika Forbes,
 • Wyróżnienie Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • Firma Rodzinna Roku 2018.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania