Pozycjonowanie stron
Ciechanów
z agencją SEO

Bez odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania, strona internetowa Twojej firmy nie pomoże Ci w pozyskiwaniu klientów z Internetu, z którego korzysta już ponad 30 milionów Polaków.

Zdecydowana większość z nich, szukając informacji o ofertach lokalnych firm, wchodzi jedynie na strony ze ścisłej czołówki rankingu Google.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Właśnie dlatego, jako przedsiębiorca, który chce trafić ze swoją ofertą do użytkowników sieci, powinieneś dołożyć wszelkich starań, by adres Twojego serwisu pojawiał się w wyszukiwarce jak najwyżej.

Metodą, która Ci to umożliwi, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron www. Prowadząc w Ciechanowie restaurację, klub fitness, gabinet stomatologiczny lub dowolny, inny biznes, musisz skupić się na dotarciu do odbiorców z tego samego miasta, zainteresowanych Twoimi usługami.

Pozycjonowanie lokalne, wykorzystujące m.in. geolokalizację, mapy Google czy słowa kluczowe tematycznie związane z daną miejscowością, pozwala skutecznie promować markę wśród miejscowych klientów.

Z tego powodu, odpowiada ono zarówno na potrzeby przedsiębiorców, jak i konsumentów. Dowiedz się więcej, jak pozycjonowanie lokalne pomoże Ci w promocji biznesu.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy jedną z największych firm z branży SEO w Polsce, obsługującą Klientów z całego kraju. Współpracujemy również z przedsiębiorcami z Ciechanowa i województwa mazowieckiego, doskonale znając tutejsze środowisko biznesowe. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Ciechanów – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jako przedsiębiorca, z pewnością doskonale wiesz, jak ważna jest skuteczna promocja Twojej firmy. Pomijanie nowych kanałów komunikacji, takich jak Internet czy media społecznościowe, to poważny marketingowy błąd, o czym przekonało się już wiele firm.

My dajemy Ci gotowe narzędzia, dzięki którym dołączysz do branżowych liderów i zbudujesz jeszcze silniejszą markę.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Już dziś rozpocznij współpracę z czołową agencją SEO.
Przekonaj się, że pozycjonowanie stron internetowych rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Prowadząc w Ciechanowie biznes adresowany do mieszkańców tego miasta i najbliższej okolicy, warto postawić właśnie na pozycjonowanie, jako skuteczną formę promocji w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze od pozycjonowania ogólnopolskiego.

Daje pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Umożliwia dotarcie do osób realnie interesujących się Twoją ofertą.

Zapewnia efekty o charakterze długofalowym – inaczej niż kampanie Google Ads.

Pozwala unowocześnić i zoptymalizować Twój serwis www.

Sprzyja budowaniu silnej, odpornej na kryzysy marki.

Pozwala zdobyć przewagę nad konkurencją.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Ukierunkowanie działań SEO na frazy związane z daną miejscowością, takie jak: „pizza Ciechanów”, „tanie buty Ciechanów”, czy „sklep rowerowy Ciechanów”, oraz wiele innych, pozwala promować markę wśród osób z tego samego miasta lub regionu. To z kolei przekłada się na wzrost liczby klientów, pomaga intensyfikować sprzedaż i zwiększać dochody przedsiębiorstw.

Zorientowanie na lokalnego użytkownika to również szybszy efekt pozycjonowania w postaci dynamicznego wzrostu pozycji domeny w organicznych wynikach wyszukiwania. Im będzie ona wyższa, tym więcej osób wejdzie na Twoją stronę, z zamiarem zapoznania się z ofertą bądź skorzystania z niej.

O pozycji strony www decyduje ponad 200 czynników rankingowych, ustalanych przez Google – właściciela największej wyszukiwarki internetowej na świecie. To pokazuje, jak skomplikowanym i wielowymiarowym procesem jest pozycjonowanie stron internetowych. Właśnie dlatego, warto powierzyć je ekspertom.

W Grupie TENSE nieustannie podejmujemy działania mające na celu zdobywanie oraz utrzymanie wysokiego rankingu przez serwisy naszych Klientów. Już dziś powierz nam promocje Twojej witryny w wyszukiwarce i sprawdź, jak wiele możesz zyskać!

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój aktualny serwis www,
konkurencję z branży.

Te trzy obszary odgrywają najważniejszą rolę przy ustalaniu indywidualnej propozycji współpracy, którą przygotujemy dla Twojej firmy. Na podstawie pozyskanych informacji wyselekcjonujemy słowa kluczowe, które podniosą popularność serwisu w wynikach wyszukiwania i pozwolą wygenerować wyraźny wzrost ruchu.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Ciechanowie?

Lokalne pozycjonowanie stron – podobnie jak SEO ogólnopolskie – jest usługą o charakterze indywidualnym, dlatego nie ma jednej, uniwersalnej ceny.

Każdorazowo koszt kampanii ustalamy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników, takich jak wybrane słowa kluczowe, branżę czy konkurencyjność środowiska biznesowego. Nie da się ukryć, że Ciechanów należy do tych miast Mazowsza, gdzie konkurencja jest silna. To jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto już dziś rozpocząć pozycjonowanie serwisu, powierzając je specjalistom.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór odpowiednich słów kluczowych

Na podstawie badania popularności zapytań, monitorowania działań konkurencji oraz specjalistycznych narzędzi, wybieramy frazy najlepiej definiujące Twój biznes w sieci.

Darmowy audyt SEO

Kompleksowo badamy Twoją witrynę oraz znajdującą się na niej treść, wprowadzając niezbędne z punktu widzenia SEO oraz UX modyfikacje.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Nasi doradcy służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem, wspierając Klientów na każdym etapie współpracy.

Bieżący monitoring i raportowanie o wynikach

Codziennie sprawdzamy pozycje promowanych serwisów, podejmując odpowiednie działania. W Panelu Klienta masz dostęp do raportów pozwalających Ci analizować efekty naszych prac.

Przejrzyste zasady rozliczeń

Decyzja o sposobie rozliczania się za SEO zależy od Ciebie – możesz wybrać abonament, płatność za efekt lub nasz autorski model eCPC. W każdym z nich łączny koszt pozycjonowania poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Zawarcie umowy z klientem
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony internetowej
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Bieżące wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć domeną Grupy TENSE jest pozycjonowanie, Klientom oferujemy znacznie bogatszy zakres usług.

Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie z sukcesami realizować wielowymiarowe projekty łączące różne formy promocji w Internecie. Do najważniejszych usług wspierających działania SEO należą:

 • Reklama PPC

  Jeśli zależy Ci na osiągnięciu szybkiego efektu w postaci zwiększenia popularności marki, postaw na kampanię Google Ads lub Facebook Ads.

  Dzięki nim możesz wypromować swoją stronę w wynikach wyszukiwania, mediach społecznościowych lub popularnych serwisach Google, np. YouTube czy Gmail.

 • Marketing wizerunkowy

  Jednym z podstawowych elementów kreowania wizerunku firmy jest jej komunikacja.

  Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w mediach społecznościowych, na forach branżowych czy w środowisku Google Moja Firma, dbając o pozytywne postrzeganie marki.

 • Content marketing

  Unikalne treści na stronie to podstawowy warunek skutecznego pozycjonowania.

  Jednak marketing treści, wykorzystujący takie narzędzia, jak publikacja artykułów sponsorowanych czy prowadzenie firmowego bloga, to również cenne wsparcie w budowaniu eksperckiego wizerunku firmy, pozwalającego wzmacniać przewagę nad konkurencją.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku aktywnie działamy w branży marketingu online. Przez ten czas staliśmy się jedną z największych w kraju agencji SEO/SEM. Obecnie obsługujemy ponad 1800 firm z całej Polski, a średni czas współpracy z nami wynosi 4|3 roku.

Jeśli więc prowadzisz biznes w Ciechanowie i zastanawiasz się, czy warto powierzyć jego promocję agencji z siedzibą w Poznaniu, możemy zapewnić Cię o słuszności takiego wyboru.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE za swoje dokonania regularnie otrzymuje najważniejsze nagrody w branży, będąc jednocześnie stałym uczestnikiem prestiżowych rankingów i zestawień, przygotowywanych m.in. przez Deloitte czy Financial Times. W 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie.

Warto również wspomnieć o takich wyróżnieniach jak: Gazele Biznesu (dwukrotnie), Diament Forbesa (2020), Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania