Menu

Pozycjonowanie stron
Tarnobrzeg

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja firma nie zdobywa nowych Klientów mimo aktywności w mediach społecznościowych oraz posiadania nowoczesnej strony www?

Samo stworzenie serwisu – nawet najlepszego – nie zagwarantuje Ci wzrostu popularności w mocno konkurencyjnym środowisku biznesowym, jakim stał się internet. Kluczem do sukcesu jest aktywna promocja, a jej najlepszym narzędziem – lokalne pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz w Tarnobrzegu dowolny biznes adresowany do mieszkańców tego miasta, musisz zadbać o odpowiednią widoczność Twojej firmy w Google.

Pozycjonowanie lokalne pozwala małym przedsiębiorstwom docierać do użytkowników sieci realnie zainteresowanych ich ofertą, w pełni odpowiadając zarówno na potrzeby biznesu, jak i grupy docelowej.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy firmy z całego kraju, codziennie pracując na ich sukcesy w internecie.

Sprawdź, co możemy zaproponować Tobie, by wspólnie zbudować silną, rozpoznawalną i doskonale prosperującą markę.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tarnobrzeg – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnieść sukces w dowolnej dziedzinie biznesu, nie możesz stać w miejscu. Aktywny rozwój i wykorzystywanie nowych kanałów promocji to jedyna droga do zdobycia pozycji na rynku.

My dajemy Ci narzędzia, dzięki którym kompleksowo zbudujesz popularność swojego przedsiębiorstwa, zwiększając sprzedaż i pomnażając zyski.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z największych i najlepszych w kraju firm z branży SEO.
Naszą domeną i przewagą konkurencyjną jest rozwinięte do perfekcji pozycjonowanie stron internetowych.
Bezpłatna wycena
Jeżeli prowadzisz sklep, gabinet kosmetyczny, warsztat samochodowy lub inny biznes na ternie Tarnobrzegu, powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron, by wykorzystać wszystkie atuty, jakie daje SEO w budowaniu przewagi nad konkurencją.

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż ogólnokrajowe pozycjonowanie.

Pozwala docierać do odbiorców z Twojego miasta lub regionu, poszukujących Twoich usług

Daje pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Zapewnia długotrwały efekt i jest tańsze niż kampania billboardowa.

Jest szansą na unowocześnienie i optymalizację strony www.

Pomaga w osiąganiu przewagi nad konkurencją.

Sprzyja kreowaniu świadomości marki wśród odbiorców.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podobnie jak pozycjonowanie szerokie, również lokalne SEO stanowi proces ciągły i wielowymiarowy, dlatego ważne jest, by zlecić je specjalistom.

Grupa TENSE od ponad 10 lat nieustannie pracuje na sukcesy swoich Klientów, podejmując działania skutkujące wzrostem popularności firm i ich lepszą widocznością w wynikach wyszukiwania.

Jednym z głównych elementów SEO lokalnego jest linkowanie, które ma na celu stworzenie struktury odnośników kierujących do pozycjonowanego serwisu z innych stron i miejsc w internecie.

Im silniejszy profil linkowy witryny, tym wyższa pozycja w rankingu. Oczywiście, przy planowaniu działań SEO nie pomijamy żadnego z pozostałych aspektów pozycjonowania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

branżę, w której działa Twoja firma,
konkurencję i grupę docelową,
Twój serwis internetowy.

Na podstawie tych informacji, a także dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi SEO przygotowujemy dla Ciebie dedykowaną strategię działań, których efektem będzie znaczny awans Twojej firmowej strony www na czołowe pozycje wyników wyszukiwania na najważniejsze frazy i słowa kluczowe.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tarnobrzegu?

Skomplikowany proces, jakim jest pozycjonowanie stron internetowych zawsze wymaga indywidualnej wyceny. Każda kampania jest inna i potrzebuje różnych rozwiązań, co znajduje swoje odzwierciedlenie w cenach naszych usług.

Wiele zależy od wybranych słów kluczowych, branży oraz konkurencji. Tarnobrzeg stanowi przykład miasta o dużej dynamice rozwoju, dlatego tym bardziej warto wykorzystać pozycjonowanie do budowy swojej pozycji na rynku.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 dobry dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 lekarz dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 dobry dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 lekarz dermatolog tarnobrzeg - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Darmowy audyt SEO i optymalizacja strony

Nasi eksperci szczegółowo przeanalizują Twój serwis, wprowadzając niezbędne poprawki.

Dobór najlepszych słów kluczowych

Od tego, jakie frazy zostaną użyte do pozycjonowania, zależy skuteczność kampanii SEO. Wiemy, na które zapytania należy położyć szczególny nacisk.

Jasne zasady rozliczeń

U nas całą wysokość opłat poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Możesz z wyprzedzeniem planować budżet i nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.

Doradztwo i wsparcie ekspertów

Przez cały okres współpracy możesz korzystać z konsultacji oraz wsparcia dedykowanych doradców z dziedziny SEO, marketingu online oraz reklamy w internecie.

Monitoring i optymalizacja wyników

Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, gdzie zawsze znajdziesz aktualne raporty o pozycjach Twojego serwisu, które są przez nas sprawdzane każdego dnia.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie wyników
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszym głównym obszarem działań jest skuteczne pozycjonowanie stron www, nie ograniczamy się jedynie do SEO.

Klientom proponujemy szereg działań wspierających budowanie popularności firmy w sieci, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy ekspertów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie usługi jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki Google Ads oraz Facebook Ads rozwiniesz swój biznes i zaczniesz sprzedawać więcej. Wykorzystaj potencjał linków sponsorowanych i sprawdź, jak wiele możesz zyskać, płacąc wyłącznie wtedy, gdy użytkownik kliknie Twoją reklamę.

 • Marketing wizerunkowy

  Kreowanie skutecznej komunikacji na forach internetowych, portalach społecznościowych oraz w wizytówce Google Moja Firma to jeden z podstawowych elementów budowy silnej marki. Zadbamy o wizerunek oraz pozytywne postrzeganie Twojego biznesu w sieci, biorąc na siebie działania związane z marketingiem wizerunkowym.

 • Content marketing

  Wiemy, jak tworzyć treści, które sprzedają. W Grupie TENSE współpracujemy z najlepszymi copywriterami, którzy stworzą dla Twojej firmy merytoryczne, wartościowe treści na firmową stronę www, wpisy na bloga lub artykuły sponsorowane, nadając opisom produktów w e-sklepie jeszcze bardziej angażującego charakteru.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce i liderem poznańskiego rynku SEO. To, że nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam w obsłudze firm z całego kraju – również z Tarnobrzegu.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje liczne wyróżnienia oraz branżowe nagrody, potwierdzające naszą pozycję i skuteczność. Na swoim koncie mamy m.in.:

 • Gazelę Biznesu
 • Diament Miesięcznika Forbes 2020
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • Firma Rodzinna Roku 2018.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 zadowolonych Klientów, z których aż 90% współpracuje z nami od minimum 2 lat. Trudno o lepsze potwierdzenie naszej skuteczności oraz tego, że w branży SEO jesteśmy tymi, którzy wyznaczają standardy.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania