Pozycjonowanie stron
Skarżysko-Kamienna
z agencją SEO

Bez odpowiedniej promocji w sieci, skutkującej zdobyciem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, Twoja firmowa strona www nie pomoże Ci w zdobywaniu nowych klientów i zwiększaniu przychodów.

Właśnie dlatego, prowadząc swój biznes w Skarżysku-Kamiennej, powinieneś postawić na pozycjonowanie, a dokładniej na lokalne pozycjonowanie stron www (SEO). Działania podjęte w ramach kampanii promocyjnej w internecie pozwolą Ci poprawić widoczność witryny w wyszukiwarce, zwiększyć ruch na stronie firmy oraz pozyskać znacznie więcej zapytań ofertowych i odwiedzin fizycznej lokalizacji Twojego sklepu, salonu, warsztatu czy gabinetu.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Nie ma znaczenia, jaki rozdaj biznesu prowadzisz. Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu stron www masz szansę dotrzeć ze swoją ofertę do tysięcy użytkowników sieci, realnie zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług lub zakupem produktów.

Pod względem skuteczności i opłacalności reklamy, pozycjonowanie lokalne w pełni odpowiada potrzebom małych, miejscowych biznesów oraz ich potencjalnych klientów – mieszkańców miasta, dzielnicy lub osiedla.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy małe, średnie i duże firmy z całego kraju – także ze Skarżyska-Kamiennej. Sprawdź, jak możemy pomóc również Tobie dołączyć do grona branżowych liderów na lokalnym rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Skarżysko-Kamienna – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w dowolnej branży, nie możesz ograniczać się do rozwiązań efektywnych kilka lat temu. Biznes zmienia się z ogromną dynamiką, a nowe kanały promocji pozwalają szybciej i skuteczniej pomnażać dochody dzięki widoczności marki w sieci.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Odkryj pełnię korzyści, jakie da Twojej firmie współpraca z liderem branży SEO.
Pozycjonowanie stron www rozwinęliśmy do doskonałości.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz działalność na obszarze jednego miasta, osiedla lub dzielnicy, lokalne pozycjonowanie stron jest dla Ciebie. Dlaczego powinieneś w nie zainwestować?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Możesz promować firmę online bez ponoszenia dużych nakładów.

Z ofertą Twojej marki zapoznają się osoby realnie nią zainteresowane i chcące z niej skorzystać.

Wystarczy kilka tygodni, abyś zauważył znaczący awans serwisu w rankingu Google.

Nie musisz ponosić wysokich kosztów (jak w przypadki kampanii billboardowych czy Google Ads), by cieszyć się długotrwałym efektem.

Pozycjonowanie stron to ważny element budowy wizerunku Twojej marki – także „w realu”.

Dzięki SEO zostawisz w tyle swoją konkurencję.

Eksperci z Grupy TENSE za darmo wykonają audyt SEO i zoptymalizują Twoją stronę internetową.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Osiągnięcie przez serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym miastem – to podstawowy cel pozycjonowania lokalnego. Z tego względu, podobnie jak tzw. pozycjonowanie szerokie, wymaga ono prowadzenia odpowiednich działań przez profesjonalistów. Dlatego warto zlecić je ekspertom SEO.

W Grupie TENSE kilkuset specjalistów każdego dnia pracuje na sukcesy Klientów z różnych branż.

Bardzo ważnym elementem lokalnego pozycjonowania jest link-building, czyli działania prowadzące do budowy silnej struktury adresów URL prowadzących do Twojej domeny. Dobry profil linkowy strony wpływa na pozycję w rankingu Google.

Nie oznacza to jednak, że na drodze do sukcesu Twojej marki pomijamy pozostałe elementy pozycjonowania – Google wyróżnia ponad 200 czynników rankingowych, a w Grupie TENSE dbamy o każdy detal.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę odbiorców Twoich usług,
konkurencję i jej działania,
aktualnie posiadany przez Ciebie serwis www.

Powyższe dane pozwalają nam na opracowanie indywidualnej propozycji współpracy, opartej o słowa kluczowe, które w największym stopniu przyczyniają się do wzrostu popularności Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania. W efekcie przełoży się to na zdobycie przez nią nowych klientów i zwiększenie zysków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Skarżysku-Kamiennej?

Nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Każda kampania jest inna, wymaga dedykowanych rozwiązań oraz działań. Cena w dużej mierze uzależniona jest od wybranych słów kluczowych, branży czy konkurencji.

Nie da się ukryć, że Skarżysko-Kamienna należy do tych miast, które rozwijają się z dużą dynamiką, ale możliwość zdystansowania konkurentów stanowi jeszcze jeden ważny powód, dla którego warto postawić na profesjonalne pozycjonowanie stron www.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dermatolog skarżysko kamienna - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 kosmetyczka skarżysko kamienna - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 urolog skarżysko kamienna - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dermatolog skarżysko kamienna - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 kosmetyczka skarżysko kamienna - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 urolog skarżysko kamienna - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór słów kluczowych

Nasi eksperci wybiorą dla Ciebie najlepsze frazy i słowa kluczowe, kierując się badaniem popularności fraz, analizą działań konkurencji oraz korzystając z profesjonalnych narzędzi do wyszukiwania zapytań.

Audyt SEO i bezpłatna optymalizacja

Warunkiem skutecznego pozycjonowania strony internetowej jest wykonanie jej szczegółowej analizy pod kątem zgodności z SEO oraz UX. Zbadamy strukturę serwisu, jakość treści na stronie oraz bezpłatnie wprowadzimy niezbędne poprawki.

Wsparcie i doradztwo

Przez cały okres współpracy możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo. Dedykowany specjalista SEO oraz doradca Klienta biznesowego służą swoim doświadczeniem, radą i wsparciem przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

Przyjazny model rozliczeń

W Grupie TENSE rozliczasz się za SEO w najlepszym dla Ciebie modelu. Dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów i możesz z góry zaplanować swój budżet na pozycjonowanie.

Monitorowanie efektów

Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, gdzie znajdziesz aktualne dane o pozycjach Twoich serwisów w Google. Są one przez nas śledzone każdego dnia, co pozwala na podejmowanie szybkich i skutecznych działań optymalizacyjnych.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Umowa pomiędzy Agencją a Klientem
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna witryny
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania strony
 • Monitorowanie efektów
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność pozycjonowania i sprzedawać jeszcze więcej, połącz SEO z dodatkowymi narzędziami marketingu internetowego!

W Grupie TENSE proponujemy naszym Klientom kompleksowy model opieki w zakresie e-marketingu, co pozwala im pomnażać udziały w rynku i kreować swój ekspercki wizerunek. Wśród usług, które proponujemy, znajdują się m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie linków sponsorowanych oraz marketing w wyszukiwarkach (SEM) to jedne z najpopularniejszych strategii budowania popularności marek online. Dzięki precyzyjnie kierowanym komunikatom reklamowym Twoja firma stanie się widoczna nie tylko na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, ale także w sieci zakupowej Google, na Facebooku, YouTube oraz w wielu innych serwisach, z których korzystają Twoi potencjalni klienci.

 • Marketing wizerunkowy

  Kompleksowa opieka nad komunikacją Twojej marki w mediach społecznościowych oraz w innych miejscach w sieci (forma internetowe, Google Moja Firma, strony z opiniami itp.). Doskonale wiemy jak budować pozytywne relacje z fanami, klientami oraz użytkownikami danego produktu lub marki. Pomożemy ci stworzyć brand odporny na kryzysy i wzbudzający zaufanie konsumentów.

 • Content marketing

  Z naszym wsparciem zaczniesz sprzedawać więcej dzięki treściom znajdującym się w Twoich serwisach. Zleć nam przygotowanie opisów produktów, prowadzenie firmowego bloga czy budowę treści na stronę firmową i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, oferując użytkownikom unikalny, wartościowy i skuteczny sprzedażowo content.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Na rynku SEO/SEM jesteśmy obecni od 2009 roku. Przez ten czas z małej, rodzinnej firmy staliśmy się jednym z liderów branży SEO. Wiemy, jak osiągnąć sukces w trudnej branży i w tym samym możemy pomóc Tobie. Właśnie dlatego, jeżeli prowadzisz biznes w Skarżysku-Kamiennej, bez obaw możesz powierzyć pozycjonowanie strony firmie z Poznania.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Na swoim koncie mamy m.in.:

 • Diament Miesięcznika Forbes 2020
 • Gazelę Biznesu
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów z całego kraju. O naszym profesjonalizmie najlepiej świadczy fakt, iż 90% z nich współpracuje z nami od co najmniej 2 lat, a średni czas współpracy z naszą agencją wynosi blisko 4|5 roku.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania