Pozycjonowanie stron
Dębica
z agencją SEO

Nawet najnowocześniejsza i najlepiej zaprojektowana storna internetowa nie pomoże Ci w pozyskiwaniu nowych klientów i zwiększaniu sprzedaży, jeśli użytkownicy nie będą jej odwiedzać.

Głównym powodem niewielkiego ruchu w serwisie jest zazwyczaj jego niska pozycja w wynikach wyszukiwania. Sprawia to, że strona Twojej firmy „przegrywa” z serwisami konkurencji. To oni – a nie Ty – sprzedają więcej, rozwijają się i z łatwością pozyskują nowych klientów.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Rozwiązaniem problemu jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych, czyli działania skutkujące zwiększeniem pozycji serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym miastem.

Dzięki nim wzrośnie popularność firmowej strony www, co przełoży się na zwiększenie ruchu, wzrost liczby klientów i wyższą sprzedaż.

Jeśli prowadzisz w Dębicy prywatny gabinet lekarski, sklep z rowerami, siłownię lub dowolny, inny biznes i chcesz postawić na skuteczną promocję w sieci, to pozycjonowanie lokalne w pełni odpowiada na potrzeby Twojej firmy oraz lokalnych użytkowników internetu.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat wspieramy małe biznesy z całej Polski w skutecznej walce o klienta na trudnych, lokalnych rynkach. Na mapie naszych klientów znajduje się także Dębica. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Dębica – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie w tak konkurencyjnym mieście, jak Dębica, nie możesz osiadać na laurach.

Nieustanne poszukiwanie nowych sposobów na promocję firmy to fundament rozwoju marki. Współpraca z nami zapewni Ci dostęp do gotowych narzędzi, które pozwolą cieszyć się z doskonale prosperującego biznesu.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO.
Doskonale wiemy, jak pozycjonować strony internetowe, by nasi Klienci sprzedawali więcej.
Bezpłatna wycena
Jeżeli prowadzisz działalność w Dębicy lub na ternie innego, jednego tylko miasta, pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie kosztuje tyle, co pozycjonowanie ogólnopolskie.

W odróżnieniu od niego pozwala cieszyć się efektami już po kilku tygodniach.

Jest tańsze niż kampanie Google Ads, dając przy tym długoterminowe rezultaty.

Pozwala na optymalizację i zwiększenie funkcjonalności strony www.

Stanowi istotny element w procesie budowania silnej marki.

Pomaga osiągnąć przewagę nad konkurencją.

Umożliwia dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron jest ukierunkowane na osiąganie wysokich pozycji na frazy i zapytania związane z danym miastem, np. „fryzjer damski Dębica” czy „sklep rowerowy Dębica”.

Podobnie jak SEO ogólnopolskie, wymaga systematyczności i wielu odpowiednio skoordynowanych działań. Z tego względu warto powierzyć je profesjonalistom.

Grupa TENSE to zespół ekspertów codziennie pracujących na sukcesy firm. Jednym z kluczowych działań SEO jest linkowanie, polegające na stworzeniu odpowiedniej sieci odnośników prowadzających na Twoją stronę z różnych miejsc w sieci, cieszących się dobrą opinią (blogi, fora, social media, inne portale).

Oprócz link-buildingu Google wyróżnia ponad 200 innych czynników rankingowych, co pokazuje, jak skomplikowanym procesem jest optymalizacja strony internetowej.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

grupę docelową,
Twój aktualny serwis www,
działania konkurencji.

Na tej podstawie przygotowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, kładąc nacisk na dobór właściwych słów kluczowych, dzięki którym zyskasz nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż swoich produktów lub usług w Dębicy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Dębicy?

Nie da się określić jednej ceny za pozycjonowanie, biorąc pod uwagę indywidualny charakter każdej kampanii. Na koszty w dużym stopniu wpływają wybrane sowa kluczowe, działania konkurencji czy branża.

Niezależnie od tego, najlepszym wyborem będzie zlecenie optymalizacji strony doświadczonej agencji, która oprócz przystępnej ceny, zapewni Ci kompleksowe wsparcie i doradztwo.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 strony internetowe dębica - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 strony www dębica - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 www dębica - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 strony internetowe dębica - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 strony www dębica - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 www dębica - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Audyt SEO wraz z optymalizacją – za darmo

Audyt strony internetowej to szczegółowe badanie jej struktury oraz zawartości. Pozwala zidentyfikować obszary wymagające optymalizacji, która przekłada się na wzrost pozycji witryny w Google.

Wybór słów kluczowych

Odpowiednie frazy, na które pozycjonuje się serwis, zostają przez nas dobrane na podstawie analizy ich popularności, monitoringu konkurencji oraz profesjonalnych narzędzi SEO.

Wsparcie i doradztwo

Każdy z naszych Klientów może liczyć na profesjonalną pomoc dedykowanego opiekuna SEO oraz doradcy klienta biznesowego w zakresie strategii promocyjnej marki online.

Monitorowanie efektów

Codziennie sprawdzamy pozycje domen naszych Klientów w Google. W razie spadków wdrażamy działania, które pozwolą utrzymać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Uczciwe zasady, wygodne modele rozliczeń

Nie musisz obawiać się, że pojawią się różnice pomiędzy wyceną a ostatecznym kosztem kampanii. Całość wydatków poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy, dlatego możesz z góry zaplanować swój budżet na SEO.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Research słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitoring efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć specjalizujemy się w kampaniach SEO, nie są nam obce pozostałe narzędzia marketingu internetowego.

Swoim Klientom zapewniamy kompleksową opiekę pod względem promocji marki w sieci. W bogatej gamie usług, które oferujemy znajdują się działania, które wielowymiarowo wspierają pozycjonowanie, takie jak:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads umożliwiają dotarcie do tysięcy lokalnych użytkowników, poszukujących produktów i usług w bezpośredniej bliskości swojego domu lub firmy.

  Nie musisz konkurować z podmiotami celującymi w rynek ogólnopolski – postaw na skrojony „na miarę” Twoich potrzeb lokalny marketing w wyszukiwarkach.

 • Marketing wizerunkowy

  Komentarze, opinie, oceny – to dziś jeden z najważniejszych elementów budowy wizerunku każdej firmy. Aby mieć pewność, że komunikacja marki jest spójna i skuteczna biznesowo, powinieneś powierzyć ją ekspertom. Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojego biznesu w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach i agregatorach opinii.

 • Content marketing

  Zacznij sprzedawać treścią – odkryj potencjał content marketingu! Na skuteczność pozycjonowania strony w ogromnym stopniu wpływa wartościowa, unikalna i przyjazna dla użytkowników oraz wyszukiwarek treść. Z tego względu, jej tworzenie najlepiej zlecić doświadczonym copywriterom, znającym zasady SEO i umiejącym tworzyć teksty, które informują, ale także sprzedają.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jednym z liderów branży SEO w kraju. Właśnie dlatego, prowadząc swój biznes w Dębicy, możesz bez obaw powierzyć jego promocję naszej agencji.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE co roku znajduje się gronie laureatów prestiżowych nagród i branżowych wyróżnień.

W naszej bogatej kolekcji znajdują się m.in.: Gazela Biznesu Pulsu Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy tytuł Firma Rodzinna Roku 2018.

Liczba współpracujących z nami firm przekroczyła 1800 podmiotów. Aż 90% z nich współpracuje z nami od lat, doceniając nasz profesjonalizm i systematycznie przedłużając swoje umowy. Sukcesy zadowolonych Klientów, którzy dzięki nam sprzedają więcej, to najlepsza nagroda i jednocześnie najważniejszy dowód naszej skuteczności.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania