Menu

Pozycjonowanie stron
Stalowa Wola

Jak w czasach rosnącej konkurencji pomnażać wyniki sprzedaży i umacniać pozycję na lokalnym rynku?

Inwestując w skuteczną promocję online kierowaną do precyzyjnie określonej grupy docelowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Obecnie nie da się już prowadzić biznesu z pomięciem aktywności w sieci.

  Nawet jeśli produkty lub usługi oferujesz wyłącznie stacjonarnie, Twoi potencjalni klienci spędzają w Internecie mnóstwo czasu, dlatego powinieneś wiedzieć, jak do nich dotrzeć.

  Masz w Stalowej Woli własną restaurację z domowym jedzeniem, sklep sportowy lub biuro księgowe?

  Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, strategią, która pomoże Ci go rozwinąć, jest lokalne pozycjonowanie stron. Dzięki niemu dotrzesz do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami, skutecznie konkurując z rywalami z Twojej branży.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Jako jedna z największych agencji interaktywnych w kraju, specjalizujemy się w kampaniach SEO – z przyjemnością pomożemy Twojej firmie w skutecznej promocji biznesu w sieci i dotarciu do miejscowych klientów w Stalowej Woli.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Stalowa Wola – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Bez względu na to, czy dopiero wchodzisz na rynek, czy priorytetem jest dla Ciebie umocnienie pozycji, skuteczna reklama to jeden z Twoich podstawowych obowiązków.

  Nie możesz stać w miejscu, biernie obserwując, jak konkurencja rośnie w siłę, korzystając ze sprawdzonych narzędzi promocyjnych. Współpraca z nami pomoże Ci stać się liderem w branży!

  Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
  Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingu internetowego w Polsce.
  Jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron, nie mamy sobie równych, co potwierdzają wyniki naszych kampanii.
  Bezpłatna wycena
  Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Stalowej Woli lub dowolnego, innego miasta, lokalne pozycjonowanie stron www to optymalna strategia promocji Twojej marki online. Dlaczego SEO?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak pozycjonowanie szerokie.

  Możesz docierać do klientów z najbliższego otoczenia – miasta, dzielnicy, osiedla.

  W odróżnieniu od kampanii Google Ads, efekty pozycjonowania są długoterminowe.

  Dzięki SEO wyprzedzisz konkurencję na lojalnym rynku.

  Pozycjonowanie pomaga budować świadomość marki wśród odbiorców.

  Twoja strona www będzie nowocześniejsza i lepiej zoptymalizowana.

  Pierwsze efekty kampanii obserwujesz już po kilku tygodniach.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje szereg działań, mających na celu poprawę widoczności serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania na frazy związane z daną branżą i miastem, np. „sklep zoologiczny Stalowa Wola”.

  W ramach lokalnego pozycjonowania stron eksperci SEO podejmują takie czynności jak: optymalizacja witryny, budowa unikalnej treści ze słowami kluczowymi czy link-building. Szczególne ten ostatni aspekt odgrywa ważną rolę z punktu widzenia tworzenia rankingu. Im więcej wartościowych linków kieruje do Twojej witryny, tym wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania przyzna jej Google.

  Oczywiście, w procesie lokalnego pozycjonowania stron nie pomijamy pozostałych czynników rankingowych, takich jak szybkość ładowania serwisu, zgodność ze standardami urządzeń mobilnych czy intuicyjna nawigacja.

  Zespół ekspertów z Grupy TENSE każdorazowo dopasowuje zakres działań do specyfiki danego biznesu, strategicznych celów pozycjonowania oraz wielu innych, dodatkowych uwarunkowań.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  grupę docelową,
  konkurencję i branżę,
  Twój aktualny serwis internetowy.

  To kluczowe obszary, pozwalające nam na stworzenie dedykowanej propozycji współpracy. Na podstawie zebranych informacji, tworzymy harmonogram działań oraz dobieramy słowa kluczowe, które najdokładniej opisują Twój biznes w Internecie.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Stalowej Woli?

  Pozycjonowanie stron – w tym także SEO lokalne – nie ma jednej ceny.

  Wszystko zależy od tego, jaka liczba i rodzaj słów kluczowych zostaną wybrane do optymalizacji, profilu przedsiębiorstwa oraz konkurencyjności środowiska biznesowego.

  Firmy ze Stalowej Woli nierzadko muszą mierzyć się z wieloma innymi podmiotami, dlatego tym bardziej warto zainwestować w profesjonalne, skuteczne pozycjonowanie stron www w tym mieście.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór słów kluczowych

  Na podstawie badania popularności fraz i monitorowania działań konkurencji wybieramy słowa, na które będziemy pozycjonować Twój serwis w Google.

  Audyt SEO wraz z optymalizację

  Szczegółowsze badanie Twojej strony obejmuje wszystkie istotne z punktu widzenia SEO obszary. Jego wyniki pozwalają na wdrożenie optymalizacji serwisu.

  Jasne zasady i wygodne modele płatności

  Bez względu na to, czy będziesz rozliczać się w modelu abonamentowym, czy płacąc za efekty, całość kosztów poznajesz z góry.

  Wsparcie ekspertów i bieżące doradztwo

  Dedykowany Opiekun SEO, podobnie jak Doradca Klienta Biznesowego zapewniają pomoc przez cały okres współpracy.

  Monitorowanie rezultatów, dostęp do raportów

  Efekty naszych działania możesz śledzić w Panelu Klienta, gdzie zawsze czekają na Ciebie aktualne, czytelne raporty.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Dobór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Audyt serwisu
  Etap 2
  • Wdrożenie modyfikacji poaudytowych
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Kontynuacja działań SEO
  • Monitoring i optymalizacja efektów
  • Doradztwo i bieżące wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, oferujemy szeroki zakres działań, które wspierają SEO.

  Dzięki doświadczeniu i eksperckiej wiedzy naszego zespołu proponujemy całościowe podejście do promocji marek w sieci, pozwalające im uzyskiwać jeszcze lepsze efekty. W skład usług, podnoszących skuteczność pozycjonowania, wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Dzięki kampaniom Google Ads (dawnej Google AdWords) oraz Facebook Ads, dotrzesz z reklamą swojej firmy do lokalnych użytkowników korzystających codziennie z wyszukiwarki, YouTube’a, Gmaila czy Zakupów Google natychmiast – bez długiego oczekiwania na efekty!

  • Marketing wizerunkowy

   Jeśli – podobnie jak wielu przedsiębiorców – zdajesz sobie sprawę z faktu, jak ogromne znaczenie dla Twoich wyników sprzedaży mają opinie i komentarze w social mediach, Google Moja Firma czy na branżowych forach w Internecie, zleć nam działania z zakresu marketingu wizerunkowego. Pomożemy Ci zbudować silną, odporną na kryzysy markę.

  • Content marketing

   Obecnie marketing treści stał się jednym z głównych narzędzi wykorzystywanych przez marki do skutecznej promocji online. Artykuły sponsorowane, unikatowe opisy produktów, treści na bloga, ale także videoporadniki, podcasty czy personalizowane e-maile to tylko niektóre z wielu rodzajów treści, jakie możemy Ci zaproponować.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Od 2009 roku nieustannie pracujemy na sukcesy naszych Klientów, jednocześnie umacniając własną pozycję w trudnej i wymagającej branży marketingu internetowego.

  Poznań to jedno z tych miast, w których dużych agencji SEO jest najwięcej, dlatego pozycja lidera na tutejszym rynku stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Grupa TENSE obsługuje obecnie ponad 1800 firm z całego kraju, otwierając kolejne biura w Bydgoszczy, Gdańsku oraz Warszawie. Przedsiębiorstwa, które nam zaufały, doceniają wiedzę oraz skuteczność naszych specjalistów, regularnie przedłużając z nami swoje umowy na pozycjonowanie i marketing w Internecie.

  Dowód uznania dla obranego kierunku rozwoju stanowią również przyznawane naszej agencji nagrody, takie jak Global Search Awards 2020, Poznański Lider Przedsiębiorczości, Gazela Biznesu czy Diament Miesięcznika Forbes.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania