Pozycjonowanie stron
Słupsk

Chcąc rozwijać swój biznes i docierać do nowych użytkowników sieci, którzy mogą stać się Twoimi klientami, powinieneś postawić na skuteczną promocję biznesu w sieci.

W czasach, gdy z Google korzysta ponad 97% polskich internautów, to właśnie skuteczne pozycjonowanie w tej wyszukiwarce może przynieść Ci sukces, pozwalając dołączyć do grona branżowych liderów.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli na obszarze Słupska prowadzisz kwiaciarnię, sklep z obuwiem, stację kontroli pojazdów lub dowolny, inny biznes, lokalne pozycjonowanie stron www to dla Ciebie szansa na efektywną promocję marki w sieci i dotarcie do tysięcy użytkowników przy relatywnie niewielkich kosztach.

Miejscowi konsumenci poszukują usług w swoim najbliższym sąsiedztwie.

W tym kontekście lokalne pozycjonowanie stron, skutkujące poprawą pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania, w pełni odpowiada na ich potrzeby.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jako jedna z czołowych agencji SEO/SEM współpracujemy z blisko 2 000 firm z różnych regionów kraju. Wśród naszych Klientów znajdują się również przedsiębiorcy ze Słupska – Ty też możesz do nich dołączyć, wprowadzając swój biznes na wyższy poziom!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Słupsk – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc firmę w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, nie możesz stać w miejscu.

Nowe kanały promocji zapewnią Ci dotarcie do jeszcze większej grupy potencjalnych klientów. Twoja konkurencja z pewnością zdaje sobie z tego sprawę. Zleć nam pozycjonowanie lokalne swojego serwisu www i wyprzedź rywali z branży!

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Chcąc stać się głównym graczem na rynku, musisz pracować z najlepszymi.
Pozycjonowanie stron www rozwinęliśmy do perfekcji – zaufaj liderom branży SEO.
Bezpłatna wycena
Jeśli swoje usługi adresujesz głównie do mieszkańców Słupska i okolic, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego warto postawić właśnie na SEO?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pomoże Ci dotrzeć do klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapewnia efekty nawet po kilku tygodniach kampanii.

Nie wymaga tak dużych środków, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

W odróżnieniu od Google Ads daje długoterminowy rezultat.

Dzięki SEO Twoja strona www stanie się bardziej przyjazna dla użytkowników i wyszukiwarek.

Pozycjonowanie pomoże Ci wyprzedzić biznesowych rywali.

Dzięki wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania łatwiej wykreujesz wizerunek eksperta.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pod względem wykonywanych działań lokalne pozycjonowanie stron nie różni się zbytnio od kampanii prowadzonej na skalę ogólnokrajową.

Obejmuje szereg tych samych czynności prowadzonych zarówno on-site (wewnątrz witryny), jak i off-site (działania poza stroną).

Przewagą lokalnego pozycjonowania jest natomiast dużo mniejsza konkurencja w wielu branżach, co sprawia, że efekty kampanii w postaci wzrostu ruchu i poprawy pozycji przychodzą szybciej.

Pozycjonowanie firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania to jednocześnie lepsza kontrola posiadanego budżetu, który w całości inwestowany jest w pozyskiwanie użytkowników z Twojego miasta lub regionu.

W Grupie TENSE kładziemy nacisk na wszystkie aspekty local SEO, prowadząc działania według strategii opracowanej dla Twojej firmy. Nasi specjaliści uwzględniają wszystkie kluczowe czynniki, które wpływają na skuteczność pozycjonowania lokalnego, by jeszcze precyzyjniej odpowiadać na potrzeby Twojego biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję i branżę,
Twój serwis internetowy.

Dzięki tym informacjom jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować Twój serwis w Internecie oraz wyselekcjonować słowa kluczowe, które zwiększą popularność marki wśród użytkowników sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Słupsku?

Lokalne pozycjonowanie nie ma jednej, uniwersalnej ceny.

Koszt kampanii każdorazowo uzależniany jest od takich czynników jak liczba wybranych fraz, branża, w której działa przedsiębiorstwo czy charakter lokalnego rynku.
Słupsk to miasto o wysokim tempie rozwoju, a konkurencja wymuszą na przedsiębiorcach nieustanne podejmowanie działań marketingowych. Stawiając na lokalne pozycjonowanie strony www, zyskujesz pewność rozsądnie zainwestowanych środków oraz satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór najlepszych słów kluczowych

Zadbamy o skuteczne pozycjonowanie poprzez wybór fraz, które cieszą się największą popularnością wśród internautów.

Audyt SEO wraz z optymalizacją strony

Po dokładnej analizie struktury oraz treści w serwisie wdrożymy poprawki zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów. Dzięki temu Twój serwis stanie się bardziej przyjazny dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

Monitorowanie efektów oraz dostęp do raportów

Podejmowane przez nas działania oraz ich rezultaty możesz kontrolować z poziomu Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie najświeższe statystyki i raporty.

Wsparcie najlepszych ekspertów

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji – możesz korzystać z ich pomocy przez cały okres obowiązywania umowy.

Czytelne zasady rozliczeń

Płatność za efekt, abonament ze stałą miesięczną opłatą, a może nasz nowy model eCPC? Sam wybierasz, jak chcesz rozliczać się na za pozycjonowanie!

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wyszukiwanie słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Wykonanie darmowego audytu
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Dalsze prowadzenie działań SEO
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Doradztwo oraz wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Oprócz pozycjonowania Grupa TENSE proponuje swoim Klientom szeroki zakres działań związanych z promocją w Internecie.

Jako jedna z czołowych agencji SEO/SEM w Polsce, obsługujemy marki kompleksowo, projektując kampanie z użyciem różnych narzędzi, wspierających efekty pozycjonowania. W skład naszych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Oprócz budowania zasięgów organicznych możesz korzystać z płatnej reklamy Google Ads lub Facebook Ads. Dotrzesz w ten sposób do większej liczby odbiorców, płacąc jedynie za kliknięcie w reklamę.

 • Marketing wizerunkowy

  Chcąc rozwijać biznes, powinieneś zadbać o profesjonalną komunikację z klientami w sieci. Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojej marki w mediach społecznościowych, na branżowych forach, w Google Moja Firma oraz wielu innych miejscach w Internecie.

 • Content marketing

  Dzięki dobrze napisanym treściom na firmowej stronie, unikalnym opisom produktów w e-sklepie oraz eksperckim artykułom na blogu, zwiększysz skuteczność pozycjonowania, sprzedasz więcej i wykreujesz wizerunek lidera w swojej branży. Już dziś zleć nam budowę wartościowego contentu i przekonaj się, jak słowa pomagają tworzyć silną markę!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej agencji znajduje się w Poznaniu, od początku swojego istnienia jesteśmy otwarci również na Klientów z innych regionów Polski.

Współpraca z blisko 2 tysiącami firm zaowocowała otwarciem kolejnych biur Grupy TENSE w Bydgoszczy, Warszawie oraz Gdańsku. Właśnie dlatego, prowadząc swoje przedsiębiorstwo w Słupsku, bez obaw możesz powierzyć pozycjonowanie firmowych serwisów agencji ze stolicy Wielkopolski.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne wyróżnienia przyznawane nam przez znakomite kapituły konkursowe. W 2020 roku swoją kolekcję wzbogaciliśmy o prestiżową nagrodę Global Search Awards – jedno z najważniejszych międzynarodowych wyróżnień w branży SEO.

Poza tym naszą skuteczność wieloletnie doceniały krajowe gremia, przyznając Grupie TENSE takie laury jak: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa czy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania