Menu

Pozycjonowanie stron
Poznań

Samo stworzenie strony www to zbyt mało, by rozwijać biznes w sieci. W dobie rosnącej konkurencji serwis lub sklep internetowy muszą cieszyć się odpowiednio wysoką popularnością, by ulokowane w nie środki przełożyły się na wzrost sprzedaży.

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz firmę w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Poznań, powinieneś dodatkowo zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej, które pomoże Ci zyskać przewagę nad konkurencją z branży.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie lokalne pozwoli na promocję Twojej firmy wśród tych mieszkańców miasta, którzy faktycznie są zainteresowani skorzystaniem z proponowanej przez Ciebie oferty.

Jeśli masz własną kawiarnię na Jeżycach, sklep zoologiczny na Ratajach lub gabinet stomatologiczny na Wildzie, klientów szukaj przede wszystkim w rejonie tych dzielnic.

Mało prawdopodobne, że mieszkańcy Junikowa pojadą na Naramowice, by umyć samochód, a osoby z Piątkowa – na Górczyn po karmę dla psa. Biznesowo jest to nieopłacalne.

Lokalne pozycjonowanie jest więc najlepszą odpowiedzią na potrzeby zarówno Twojej firmy, jak i jej klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu.

Z usług Grupy TENSE korzystają firmy z całego kraju. Jesteśmy firmą z Poznania i tu mamy swoją główną siedzibę, w której spotykamy się z Klientami. Dołącz do nich już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci promować markę w sieci!

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań

 

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Poznań – szansa na rozwój Twojej firmy.

Firmy w największych miastach muszą rywalizować o klientów na mocno konkurencyjnych rynkach – Poznań jest tego doskonałym przykładem.

Dlatego, jeśli chcesz odnieść sukces, musisz nieustanie się rozwijać i poszukiwać nowych form promocji. My oferujemy Ci gotowe, sprawdzone i przede wszystkim – skuteczne rozwiązanie, jakim jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

pozycjonowanie strony poznań i optymalizacja seo
Wejdź na biznesowy szczyt ze wsparciem Grupy TENSE.
Zaufaj największej poznańskiej agencji SEO. Nieustannie doskonalimy techniki pozycjonowania, by nasi Klienci mogli sprzedawać jeszcze więcej.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg oferowanych przez Ciebie usług ogranicza się do Poznania, jednej z jego dzielnic lub osiedli, pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Wyraźny wzrost pozycji strony w wyszukiwarce już po kilku tygodniach.

Możliwość skutecznego promowania biznesu przy ograniczonym budżecie.

Dotarcie z ofertą do grona odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Budowa przewagi nad konkurencją.

Zwiększanie świadomości marki wśród potencjalnych Klientów.

Niższe koszty w porównaniu z kampanią Google Ads czy reklamą banerową.

Gwarancja posiadania nowoczesnej, zoptymalizowanej pod standardy Google i UX strony www.

pozycjonowanie strony poznań i optymalizacja seo

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Skuteczne pozycjonowanie serwisu internetowego obejmuje szereg komplementarnych względem siebie procesów, takich jak: audyt SEO, wybór słów kluczowych, optymalizacja strony, link-building czy monitorowanie i reagowanie na zmiany.

Aby mieć pewność, że poszczególne działania wdrażane są w odpowiedniej kolejności i z zachowaniem najwyższych standardów, zleć usługę profesjonalistom. Grupa TENSE to zespół ekspertów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem we wzmacnianiu pozycji firm w internecie. Wiemy jak realizować kampanię SEO, by przyniosła ona zakładane rezultaty.

Bardzo ważnym elementem procesu pozycjonowania jest zbudowanie silnego profilu linkowego, prowadzącego do serwisu. Im więcej linków z zewnętrznych źródeł kieruje do Twojej strony, tym łatwiej osiąga ona wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Jednocześnie, linkowaniu towarzyszą inne czynności, składające się na dedykowaną, stworzoną specjalnie dla Ciebie strategię pozycjonowania strony internetowej.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę odbiorców Twoich usług,
konkurencję, z którą rywalizujesz o Klienta w Poznaniu,
Twój aktualny serwis internetowy.

Na podstawie tych informacji stworzymy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, obejmującą dobór optymalnych słów kluczowych oraz działania przekładające się na znaczący wzrost pozycji strony w wynikach Google.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Poznaniu?

Nie ma jednej, określonej ceny za pozycjonowanie. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników: począwszy od charakteru firmy, rodzaju i konkurencyjności branży, poprzez liczbę i rodzaj słów kluczowych wybranych do pozycjonowania, aż po specyfikę grupy docelowej.

Konkurencja w Poznaniu w wielu branżach jest nadzwyczaj silna, dlatego tym bardziej powinieneś powierzyć promocję biznesu doświadczonym ekspertom, którzy doskonale znają lokalny rynek.

Obok znajduje się przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Poznania. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta poznań 3600 0 zł 139 zł 159 zł 179 zł
2 implanty poznań 590 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
3 protetyka poznań 320 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
4 protetyk poznań 320 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
5 protetyka stomatologiczna poznań 70 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta poznań 3600 0 zł 139 zł 159 zł 179 zł
2 implanty poznań 590 0 zł 79 zł 99 zł 119 zł
3 protetyka poznań 320 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
4 protetyk poznań 320 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
5 protetyka stomatologiczna poznań 70 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego w Poznaniu

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych słów kluczowych

Analiza i selekcja optymalnych fraz stanowi kluczowy element procesu pozycjonowania. Ich dobór oparty jest na analizie działań konkurencji oraz śledzeniu zapytań najczęściej wpisywanych przez internautów zainteresowanych Twoimi usługami.

Audyt SEO strony oraz jej optymalizacja

W trakcie szczegółowego badania struktury oraz zwartości serwisu pod kątem opracowanej strategii SEO określane są obszary wymagające optymalizacji.

Stały monitoring efektów oraz raporty o wynikach

Klient uzyskuje całodobowy dostęp do panelu, gdzie może śledzić bieżące rezultaty wykonywanych działań oraz analizować udostępniane raporty.

Przejrzysty system rozliczeń i brak ukrytych kosztów

O wszystkich kosztach usługi poinformujemy Cię jeszcze przed rozpoczęciem działań. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco planować strukturę firmowych wydatków.

Wsparcie opiekuna SEO oraz dedykowanego doradcy

Jako Klient biznesowy otrzymujesz pomoc ze strony przydzielonych Ci doradcy biznesowego oraz eksperta SEO, którzy zapewnią konsultacje w zakresie reklamy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Umowa na pozycjonowanie
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo biznesowe
Grupa TENSE z Poznania - O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Wsparcie marketingowe, jakim otaczamy współpracujące z nami firmy przekłada się bezpośrednio na zwiększenie rozpoznawalności marek oraz wzrost osiąganych przez nie wyników sprzedaży.

Naszym Klientom z Poznania oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kreowania wizerunku i reklamy w Internecie. Oprócz pozycjonowania proponujemy szereg działań uzupełniających, takich jak:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pozwalają na szybkie i niedrogie docieranie z ofertą firmy do precyzyjnie zaplanowanych grup docelowych. Google oferuje ponad 2 miliony serwisów, w których możesz umieścić reklamy sprofilowane pod kątem preferencji Twoich klientów, kierując je na określone słowa kluczowe.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy pozytywne opinie Klientów stanowią najlepszą reklamę firmy, proponujemy Ci kompleksowe usługi w zakresie kreowania wizerunku marki w sieci. Zadbamy o korzystne postrzeganie Twojej firmy na branżowych forach i grupach na Facebooku, w mediach społecznościowych czy Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Stworzymy dla Ciebie angażujące i skuteczne sprzedażowo treści: opisy produktów do sklepu, artykuły blogowe czy teksty do firmowego serwisu. Kreatywnie, ciekawie i zgodnie z zasadami SEO – w myśl zasady „content is a king”.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Zaczynaliśmy jako mały, rodzinny biznes. Dziś jesteśmy największą poznańską agencją SEO/SEM i jedną z czołowych w kraju firm zajmujących się marketingiem internetowym.

Nie ograniczamy się jedynie do obsługi Klientów z Poznania i Wielkopolski. Z sukcesami współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju, doskonale radzącymi sobie na rynkach lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych.

Dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicach i chcesz współpracować z ludźmi stąd, znającymi specyfikę tutejszego biznesu, nasza oferta pozycjonowania lokalnego jest właśnie dla Ciebie.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini
esa 2021
Google Partner Premier 2023

Grupa TENSE to wiedza, doświadczenie i skuteczność potwierdzona licznymi branżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Na swoim koncie mamy m.in. Gazelę Biznesu, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości czy Firmy Rodzinnej Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Deloitte i Financial Times, obejmującym najdynamiczniej rozwijające się firmy SEO/SEM w Europie.

Obecnie pracujemy dla ponad 1500 firm, z których 90% to nasi Klienci od minimum 2 lat. Trudno o lepszy dowód naszej skuteczności.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania