Pozycjonowanie stron
Bielsko-Biała
z agencją SEO

Bez względu na to, czy posiadasz prostą firmową stronę, (tzw. wizytówkę), czy zainwestowałeś w rozbudowany serwis oferujący użytkownikom szereg zaawansowanych funkcjonalności, witryna nie pomoże Ci w zdobywaniu nowych klientów, jeśli nie będzie odwiedzana przez internautów.

Najczęstszą przyczyną braku zainteresowania jest niska pozycja w wynikach wyszukiwania. My proponujemy Ci sprawdzone rozwiązanie, jakim jest lokalne pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że 97% polskich użytkowników sieci codziennie używa wyszukiwarki Google, szukając informacji o potrzebnych im produktach lub usługach?

Firmy konkurują ze sobą o wyższe pozycje dla swoich stron www. To bardzo ważne, ponieważ znaczna większość internautów przegląda wyłącznie witryny znajdujące się w ścisłej czołówce pierwszej strony wyników na konkretne zapytanie.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes, np. myjnię samochodową na Wapienicy, sklep wędkarski na Osiedlu Piastowskim czy salon kosmetyczny na Leszczynach, Klientów powinieneś znajdziesz właśnie tam.

Pozycjonowanie lokalne pozwala trafiać z ofertą do użytkowników realnie zainteresowanych Twoimi usługami, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem, dopasowanym zarówno do potrzeb Twoich, jak i Twoich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju. Na mapie naszych partnerów jest także Bielsko-Biała. Sprawdź, jak możemy pomoc Ci być o kilka kroków przed konkurencją!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Bielsko-Biała – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swój biznes w Bielsku-Białej, nie możesz stać w miejscu. Musisz podejmować działania, które pozwolą Ci skutecznie rywalizować o klientów w Twojej branży.

My proponujemy Ci zaprojektowane „na miarę” rozwiązanie, dzięki któremu zamienisz swoją firmę w doskonale prosperujący biznes.

Zdobywaj biznesowe szczyty z Grupą TENSE!
W pozycjonowaniu stron internetowych to my wyznaczamy standardy.
Jesteśmy jedną z czołowych firm SEO w Polsce.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg działania Twojej firmy ogranicza się do jednego miasta lub jego części (dzielnicy, osiedla), powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala na osiągnięcie pierwszych wyników kampanii już po kilku tygodniach.

Umożliwia dotarcie do Klientów, którzy chcą skorzystać z Twojej oferty.

Nie generuje tak wysokich kosztów, jak kampanie billboardowe.

Sprzyja tworzeniu silnej marki i powoduje wzrost zaufania do firmy.

Jest ważnym elementem kreowania przewagi konkurencyjnej.

Sprawi, że Twoja strona www będzie zgodna ze standardami Google oraz UX.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron internetowych – zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie, obejmuje szereg czynności. W tym przypadku celem jest zwiększenie pozycji strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania, na słowa kluczowe związane z danym miastem czy dzielnicą.

Grupa TENSE to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie pracujących na wzrost i utrzymywanie wysokich pozycji stron Klientów w sieci.

Szczególnie ważnym elementem pozycjonowania, mającym istotny wpływ na pozycję serwisu w Google jest profil linkowy strony. W Grupie TENSE zadbamy o to, by do Twojej witryny kierowała internautów odpowiednia liczba odnośników z zewnętrznych źródeł, co bezpośrednio przełoży się na wzrost pozycji serwisu w lokalnych wynikach.

Strategia pozycjonowania za każdym razem dostosowana jest do indywidualnej sytuacji Klienta, branży, w której działa firma, profilu odbiorcy oraz wielu innych czynników.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
konkurencję w branży,
grupę docelową.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bielsku-Białej?

Nie ma jednej ceny za lokalne pozycjonowanie stron. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, przygotowując dedykowaną, bezpłatną wycenę usług SEO. Wiele zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma i jak bardzo konkurencyjne jest dane środowisko biznesowe.

Nie da się ukryć, że Śląsk jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków przemysłowych, a tutejsze przedsiębiorstwa w większości zmuszone są rywalizować o Klienta z wieloma podmiotami o podobnym profilu. To kolejny powód, dla którego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne, by zawsze być o kilka kroków przed konkurencją.

Oto przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Bielska-Białej. Miasto podzielone zostało w nim na dzielnice

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 mechanik bielsko biała 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 części do aut francuskich bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 używane części do aut francuskich bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 bramy garażowe bielsko biała 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
5 drzwi wejściowe bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 bramy przemysłowe bielsko 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 mechanik bielsko biała 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 części do aut francuskich bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 używane części do aut francuskich bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 bramy garażowe bielsko biała 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
5 drzwi wejściowe bielsko biała 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
6 bramy przemysłowe bielsko 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór zapytań i słów do pozycjonowania

Podstawowym elementem kampanii SEO jest selekcja fraz, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci. Tworząc ich zestawienie, opieramy się na analizach, podpatrujemy działania konkurencji oraz sprawdzamy, jakich zapytań najczęściej używają Twoi klienci.

Audyt SEO oraz optymizację strony

Przed rozpoczęciem działań, szczegółowo badamy stronę www pod kątem koniecznych do wdrożenia poprawek. Optymalizacja serwisu jest darmowa.

Bieżący monitoring i raportowanie

Każdego dnia aktualizujemy dane o wzroście pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania i rosnącej liczbie odwiedzin. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz analizować i porównywać dane.

Wsparcie doradcy biznesowego oraz opiekuna SEO

W trakcie kampanii możesz liczyć na doradztwo ekspertów, z którymi skonsultujesz bieżące działania promocyjne.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja fraz do pozycjonowania
 • Podpisanie umowy na usługi SEO
 • Wykonanie audytu strony www
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Monitorowanie rezultatów, dalsza optymalizacja
 • Doradztwo i wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy czołową agencją interaktywną w Polsce. Choć specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, zapewniamy również naszym Klientom kompleksowe wsparcie działań marketingowych.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży oraz bogate zaplecze specjalistów pozwalają nam zaoferować szeroką gamę usług dodatkowych, takich jak.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pozwalają docierać do tysięcy użytkowników internetu z Twojej okolicy. Kierowane na odpowiednie słowa kluczowe komunikaty reklamowe umożliwiają osiągnięcie szybkich efektów w postaci pojawienia się odnośnika do Twojej strony w wybranych serwisach, najczęściej odwiedzanych przez Twoich potencjalnych Klientów.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach gdy wysiłki wkładane w budowę silnej marki całymi latami mogą zostać zniweczone przez kilka negatywnych opinii w internecie, wsparcie wizerunkowe jest bezcenne. Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojego przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych, Google Moja Firma czy na branżowych forach internetowych.

 • Content marketing

  Treści na Twojej stronie internetowej nie sprzedają? Zajmiemy się tym! Stworzymy dla Ciebie unikalne, zgodne z zasadami SEO oraz wartościowe dla użytkownika opisy produktów, artykuły na bloga, teksty na firmową stronę i wiele więcej. Dzięki nim przyciągniesz nowych Klientów i zyskasz cenne wsparcie w tworzeniu doskonale prosperującego biznesu.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, jednak już od wielu lat obsługujemy firmy z różnych branż, dzielących w każdym zakątku Polski. Jesteśmy jedną z najlepszych w kraju agencji SEO, co potwierdzają coroczne rankingi i zestawienia.

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz biznes w Bielsku-Białej, jak najbardziej możesz powierzyć nam promocję swojej firmy w internecie.

Zaufali nam między innymi:

W swoim dorobku mamy liczne nagrody branżowe takie jak: Gazela Biznesu, tytuł Firma Rodzinna Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. Jesteśmy stałym uczestnikiem prestiżowych rankingów tworzonych przez Deloitte i „Financial Times”.

Obecnie obsługujemy ponad 1500 klientów z całej Polski. 90% z nich współpracuje z nami od ponad 2 lat, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania