Pozycjonowanie stron
Toruń
z agencją SEO

Strona internetowa Twojej firmy – nawet najnowocześniejsza i najlepiej zaprojektowana – bez odpowiednich działań promocyjnych pozostanie wyłącznie ładną wizytówką. Serwis, którego nikt nie odwiedza, nie zdobywa klientów, więc nie pozwala Ci zarabiać.

Jeśli prowadzisz swoją firmę w tak dużym mieście, jak Toruń, powinieneś podjąć działania, pozwalające skutecznie konkurować o Klienta w sieci. Jednym z tych, które zapewni najszybsze i najtrwalsze efekty, jest lokalne pozycjonowanie stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Działania mające na celu zwiększenie popularności Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google pozwolą Ci docierać do użytkowników sieci, faktycznie zainteresowanych ofertą firmy.

Jeśli prowadzisz kawiarnię na Bielanach lub sklep ze zdrową żywnością na Starym Mieście, szukaj Klientów właśnie w tych obszarach.

Pozycjonowanie pozwoli Ci promować usługi wśród internautów poszukujących lokalnych produktów lub usług.

Dzięki temu jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Twojego biznesu, jak i Twoich potencjalnych klientów z Torunia i okolic.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z małymi, średnimi oraz dużymi firmami z całego kraju – także z Torunia. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję i sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Toruń – szansa na rozwój Twojej firmy.

Będąc przedsiębiorcą w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, nie możesz stać w miejscu. Konkurencja nie śpi, nieustannie poszukując nowych pomysłów na to, jak przyciągnąć nowych Klientów.

Korzystając z preponowanych przez nas rozwiązań, skutecznie wypromujesz swoją firmę w internecie, tworząc silną markę, kojarzoną przez odbiorców z profesjonalizmem i najwyższą jakością usług.

Z grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Współpracuj z jedną z największych agencji SEO w kraju.
W kwestii pozycjonowania stron jesteśmy ekspertami.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej ogranicza się do jednego regionu, miasta, dzielnicy lub osiedla, pozycjonowanie lokalne będzie najskuteczniejszą formą promocji. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Kosztuje mniej niż kampanie SEO realizowane na skalę ogólnokrajową.

Generuje pierwsze wzrosty pozycji strony już po kilku tygodniach.

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą (mieszkańców miasta, dzielnicy, poszukujących konkretnej usługi).

Jest tańsze niż reklama billboardowa.

Sprawia, że firmowa strona stanie się bardziej przyjazna dla użytkowników i zgodna ze standardami wyszukiwarek.

Pomaga kreować silną markę i budować pozytywny wizerunek.

Zapewnia przewagę nad konkurencją z branży.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne jest odpowiedzią na potrzeby małego biznesu, adresowanego do miejscowych odbiorców. To skomplikowany i rozbudowany proces, dlatego tak ważne jest zlecenie działań SEO profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem.

Powierzając pozycjonowanie strony internetowej Grupie TENSE zyskujesz gwarancję osiągnięcia zakładanych efektów. Wzrost popularności serwisu w lokalnych wynikach wyszukiwania przełoży się na zdobycie nowych Klientów, a finalnie na zwiększenie sprzedaży i zysków Twojej firmy.

Jednym z elementów bezpośrednio wpływających na sukces takiej kampanii jest link building. Nasi specjaliści stworzą wartościowy profil linkowy strony, dzięki dużej liczbie prowadzących do niej odnośników. Im więcej linków wiedzie do Twojego serwisu, tym algorytmy Google pozwalają sytuować go wyżej w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, na pozycjonowanie lokalne składa się znacznie więcej działań, takich jak: wybór słów kluczowych, optymalizacja strony, audyt SEO, tworzenie contentu, raportowanie wyników, czy analiza działań konkurencji. Każdorazowo, strategię działań dostosowujemy do specyfiki firmy oraz środowiska biznesowego, w którym funkcjonuje przedsiębiorstwo.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję z branży,
Twoją aktualną stronę internetową.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Toruniu?

Nie ma jednej, uniwersalnej ceny za pozycjonowanie stron www. Koszty kampanii uzależnione są od wielu czynników, takich jak: specyfika firmy i branży, w której działa, konkurencyjność rynku czy dobór fraz kluczowych.

Nie da się ukryć, że Toruń jest miastem, w którym przedsiębiorstwa muszą rywalizować o Klienta na mocno konkurencyjnych rynkach. To z kolei powoduje, że inwestycja w pozycjonowanie staje się jeszcze bardziej opłacalna, umożliwiając osiągnięcie przewagi nad biznesowymi rywalami.

Obok umieściliśmy przykładowy cennik pozycjonowania na wybrane słowa kluczowe. Toruń podzielony został w nim na osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 przewodnik po toruniu 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 przewodnicy toruń 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 toruń przewodnik 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 przewodnik po toruniu 390 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 przewodnicy toruń 210 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 toruń przewodnik 170 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Pewność wyboru najlepszych słów kluczowych

W pozycjonowaniu strony internetowej najważniejsze jest dobranie odpowiednich słów kluczowych, które najlepiej charakteryzują Twój biznes. W tym celu korzystamy z profesjonalnych narzędzi, podpatrujemy konkurencję oraz śledzimy zapytania używane przez internautów.

Audyt SEO strony wraz z optymalizacją

Struktura serwisu oraz jego zawartość zostają poddane kompleksowej analizie pod kątem niezbędnych do wykonania poprawek i wdrożeń. Implementacja zmian jest bezpłatna.

Monitoring pozycji oraz raportowanie o efektach

Każdego dnia pozycje Twojego serwisu są sprawdzane przez ekspertów. O wszystkich zmianach informujemy Cię w formie raportów. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, gdzie na bieżąco oraz ujęciu historycznym możesz analizować efekty naszych działań.

Jasne zasady rozliczeń

Brak ukrytych kosztów, prowizji i dopłat – decydując się na pozycjonowanie lokalne z Grupą TENSE, masz pełną kontrolę nad swoim budżetem. Całość kosztów poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem kampanii.

Wsparcie eksperta SEO oraz doradcy klienta biznesowego

Doświadczeni doradcy z zakresu reklamy w internecie otaczają Cię profesjonalnym wsparciem przez cały okres obowiązywania umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Pozycjonowanie strony
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Monitoring i poprawa efektów
 • Wsparcie Klienta i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Jako jedna największych agencji SEO w Polsce, kompleksowo zaopiekujemy się Twoim biznesem, oferując szeroki zakres działań marketingowych.

Wiedza i ponad dekada doświadczenia w branży pozwalają nam oferować szereg dodatkowych usług z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego i promocji w sieci. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie linków sponsorowanych Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads pozwalają promować lokalne produkty i usługi wśród tysięcy lokalnych użytkowników sieci. Oferta Twojej firmy, kierowana na odpowiednie słowa kluczowe, pojawi się na ekranach komputerów i smartfonów internautów, zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i w najczęściej odwiedzanych przez nich serwisach i aplikacjach mobilnych.

 • Marketing wizerunkowy

  Prowadząc firmę, musisz dbać o jej pozytywny wizerunek w sieci. Często jeden negatywny komentarz uruchamia lawinę złych opinii, mogąca podważyć zaufanie do marki. Nasze wsparcie zapewni pozytywne postrzeganie Twojej firmy w sieci: na portalach społecznościowych, forach branżowych, grupach FB czy w Google Moja Firma.

 • Content marketing

  „Content is a king” głosi jedna z podstawowych zasad marketingu internetowego. Oferujemy angażujące opisy produktów, ciekawe wpisy na bloga, skuteczne sprzedażowo treści, zgodne z zasadami SEO i tworzone przez najlepszych copywriterów. Wiemy, jak tworzyć content, który pomoże Twojej firmie zdobyć nowych Klientów i promować się nawet na najbardziej wymagającym rynku.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą agencją SEO/SEM w Poznaniu i zarazem jednym z liderów branży pozycjonowania stron w Polsce.

Mimo że siedziba firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski, z sukcesami obsługujemy Klientów z całego kraju. Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz swój biznes w Toruniu, zachęcamy do zlecenia usług SEO Grupie TENSE.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini
Google Partner Premier 2023

Nasza firma każdego roku otrzymuje wyróżnienia i oraz nagrody z rąk branżowych ekspertów. W swoim dorobku mamy m.in. tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości, wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018 czy prestiżową Gazelę Biznesu. Trzykrotnie byliśmy uczestnikami rankingu tworzonego przez Financial Times oraz Deloitte.

Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm działających na rynkach lokalnych, regionalnych, krajowych i międzynarodowych. Ponad 90% naszych Klientów współpracuje z nami od minimum 2 lat, co jest potwierdzeniem naszej skuteczności i jednocześnie naszą najlepszą reklamą.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania