Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Konin

Budowa strony internetowej dla Twojej firmy pochłonęła sporo pieniędzy, a mimo to, nie cieszy się ona dużą popularnością wśród internautów?

Powodem, dla którego nie udaje Ci się pozyskiwać nowych klientów z „sieci”, jest niska pozycja serwisu w wyszukiwarce. Strona, która jest niewidoczna w Google, nie generuje wielu odwiedzin, przez co nie wspiera Twojej sprzedaży.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Rozwiązaniem, które pozwoli znacznie podnieść popularność Twojego serwisu i wywindować go do ścisłej czołówki wyników wyszukiwania, jest pozycjonowanie, a dokładniej – pozycjonowanie lokalne.

Podstawową zaletą tej formy promocji biznesu online jest docieranie z ofertą firmy do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jeśli prowadzisz sklep komputerowy, pizzerię czy klub fitness na terenie Konina, to właśnie tutaj znajdziesz większość swoich Klientów. Mieszkańców miasta nie będzie interesowała oferta firm z Lublina czy Wrocławia.

Dlatego, zamiast konkurować z ogólnopolskimi gigantami, postaw na pozycjonowanie lokalne, promując swój serwis na zapytania związane z Twoim regionem.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy ponad 1500 firm z całego kraju. Na naszej mapie jest również Konin. Sprawdź, co możemy zrobić, by pomóc Ci sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Konin – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc skutecznie walczyć o klienta, musisz nieustannie się rozwijać. Pozycjonowanie strony internetowej pozwoli Ci być o krok przed konkurencją.

Współpracując z nami, otrzymasz cenne wsparcie i skuteczne narzędzie, umożliwiające dotarcie do większej liczby odbiorców i pomnażać zyski.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO na rynku. Każdego dnia pracujemy na sukces firm naszych Klientów.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz dowolny biznes na terenie jednego miasta, powinieneś jak najszybciej zainteresować się pozycjonowaniem lokalnym. Jakie korzyści przyniesie Ci promocja firmy w internecie?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga wysokiego budżetu na kampanię SEO.

Pozwala efektywnie wykorzystywać pieniądze – trafiasz tylko do tych, którzy naprawdę chcą skorzystać z Twoich usług.

Umożliwia szybki awans strony w wynikach Google – nawet po kilku tygodniach.

Nie generuje tak wysokich kosztów, jak kampanie billboardowe, przy jednoczesnym zapewnieniu trwałych efektów.

Stanowi ważny krok w budowaniu silnej marki i przewagi konkurencyjnej.

Zwiększa świadomość firmy wśród lokalnych odbiorców.

Dzięki niemu Twój serwis internetowy będzie zoptymalizowany i nowocześniejszy.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to wielowymiarowy i ciągły proces, którego efektem jest wzrost pozycji serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania na frazy związane z miastem lub regionem. Z uwagi na zakres prac do wykonania, tak ważne jest, by zlecać działania SEO profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem.

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania jest link building, czyli stworzenie silnej struktury linków kierujących do strony z zewnętrznych źródeł. Im więcej adresów prowadzi do serwisu tym dla Google jest on wiarygodniejszy, dzięki czemu zdobywa wysoką pozycję w rankingu.

Oczywiście, linkowanie jest tylko jednym z wielu procesów wykonywanych w ramach pozycjonowania. Dla każdego Klienta tworzymy dedykowany scenariusz kampanii SEO, podejmując działania skoncentrowane na rozwoju Twojego biznesu w sieci.

W Grupie TENSE mamy zgrany zespół specjalistów, którzy codziennie, efektywnie pracują na sukces naszych Klientów i ich skuteczną promocję w internecie.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
grupę docelową,
poziom konkurencji w branży.

Na podstawie tych informacji opracowujemy dedykowaną strategię SEO dla Twojej firmy, skupiając się na odpowiedniej selekcji słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes i pomogą w uzyskaniu zakładanych efektów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Koninie?

Pozycjonowanie stron internetowych jest usługą wieloetapową i zróżnicowaną w zależności od słów kluczowych, branży czy stopnia konkurencyjności, dlatego nie ma jednej ceny.

Faktem jest, że Konin w ostatnich latach stał się prężnym ośrodkiem biznesowym, a konkurencja w wielu dziedzinach jest spora. Właśnie dlatego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie, by wyprzedzić biznesowych rywali.

Obok znajduje się przykładowy cennik dla firmy z Konina. Miasto zostało podzielone na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 ogrodzenia konin , , 0zł 39zł 49zł 59zł
2 bramy konin 0zł 19zł 29zł 39zł
3 ogrodzenia gabionowe konin 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 ogrodzenia konin , , 0zł 39zł 49zł 59zł
2 bramy konin 0zł 19zł 29zł 39zł
3 ogrodzenia gabionowe konin 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych wraz z ich analizą

Podstawą skutecznego pozycjonowania jest wybór odpowiednich fraz, które cieszą się popularnością wśród internautów. Analizujemy zapytania wpisywane w Google, korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz śledzimy działania konkurencji, wybierając dla Ciebie najlepsze słowa.

Audyt SEO i bezpłatną optymalizację

W trakcie audytu szczegółowo badamy treść oraz strukturę strony www. Niezbędne poprawki wdrażamy bezpłatnie, optymalizując serwis pod kątem skutecznego pozycjonowania.

Monitoring pozycji strony i raporty o wynikach

Pozycja serwisu monitorowana jest przez nas każdego dnia. Logując się do Panelu Klienta, otrzymujesz dostęp do danych, dzięki którym możesz obserwować efekty naszej pracy.

Przejrzysty system rozliczeń

U nas z góry wiesz, ile zapłacisz – jeszcze przed rozpoczęciem kampanii. Znajomość kosztów pozwoli Ci zaplanować swój budżet.

Wsparcie doradcy Klienta oraz dedykowanego opiekuna SEO

W trakcie obowiązywania umowy możesz korzystać z doradztwa ekspertów od pozycjonowania oraz marketingu online, by jeszcze skuteczniej promować biznes w sieci.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja fraz
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitoring efektów
 • Bieżące wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z czołowych agencji marketingu online oferujemy Ci pełne wsparcie w zakresie promocji biznesu w Internecie.

Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron www, zapewniamy naszym Klientom szereg dodatkowych usług, które wspierają działania SEO i pomagają kreować wizerunek silnej marki w sieci. Skorzystaj z naszego doświadczenia oraz eksperckiej wiedzy i postaw na skuteczną reklamę online. W skład proponowanych przesz nas usług wchodzą:

 • Reklama PPC

  Google Ads oraz Facebook Ads to kampanie, dzięki którym zaistniejesz w sieci natychmiast. Dzięki komunikatom reklamowym kierowanym na określone słowa kluczowe dotrzesz do tysięcy lokalnych użytkowników, którzy zobaczą Twoją reklamę na telefonach, komputerach oraz innych urządzeniach. Zaletą kampanii linków sponsorowanych jest jej szybki efekt oraz relatywnie niewielkie koszty, w stosunku do osiąganych zysków.

 • Marketing wizerunkowy

  W czadach, gdy opinie o firmach i produktach mają ogromne znaczenie dla większości potencjalnych klientów, dbałość o korzystne postrzeganie marki nabiera szczególnego znaczenia. Zapewniamy kompleksowe działania wspierające budowanie pozytywnego wizerunku w sieci: na forach internetowych, w Google Moja Firma oraz na portalach społecznościowych.

 • Content marketing

  Sprzedawaj więcej dzięki kreatywnym i skutecznym treściom! Stworzymy dla Ciebie unikalne, wartościowe i przyjazne dla wyszukiwarek opisy produktów, teksty na firmową stronę www, eksperckie artykuły na bloga oraz wiele więcej. Wszystko po to, by przyciągnąć na Twoją stronę nowych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE od lat wyznacza standardy w branży SEO, zaliczając się do ścisłej czołówki agencji interaktywnych. Jesteśmy największą firmą zajmującą się pozycjonowaniem w Poznaniu, jednak posiadanie siedziby w stolicy Wielkopolski nie przeszkadza nam w obsłudze Klientów z innych rejonów kraju.

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Koninie, możesz bez obaw zlecić nam usługę pozycjonowania swojej strony internetowej.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE każdego roku otrzymuje szereg nagród, przyznawanych nam przez branżowe gremia i kapituły ekspertów. W swoim dorobku posiadamy m.in. tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, Firmy Rodzinnej Roku 2018 czy dwie Gazele Biznesu.

Trzykrotnie znaleźliśmy się w rankingach Deloitte oraz Financial Times.

O naszym profesjonalizmie najlepiej świadczy fakt, że z ponad 1500 obecnie obsługiwanych Klientów, aż 89% współpracuje z nami od dwóch lat lub dłużej.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania