Pozycjonowanie stron
Częstochowa
z agencją SEO

Niezależnie od tego, ile wydasz na stworzenie strony internetowej dla swojej firmy i jak bardzo rozbudowany będzie to serwis, bez odpowiedniej liczby odwiedzin, stanie się on jedynie kosztowną wizytówką przedsiębiorstwa.

Strona, której nikt nie odwiedza, przestaje spełniać swoje podstawowe zadanie, jakim jest wspieranie sprzedaży produktów lub usług. Rozwiązaniem, które pozwoli Ci skutecznie walczyć o Klienta w sieci, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie strony www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz biznes w Częstochowie? Bez względu na to, czy jest to orientalna restauracja, hotel czy warsztat samochodowy, musisz rywalizować o uwagę, czas i pieniądze potencjalnych Klientów z innymi, często większymi i bogatszymi firmami.

Lokalne SEO jest usługą, która pozwala docierać z ofertą do mieszkańców konkretnego miasta, dzielnicy lub osiedla.

Skupienie się na skutecznej promocji w internecie, pozwoli Ci – bez konieczności inwestowania sporych nakładów – pozyskiwać nowych Klientów, zwiększać sprzedaż i być zawsze o krok przed konkurencją.

Lokalne pozycjonowanie stron umożliwi dotarcie do osób najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą, dzięki czemu stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno prowadzonego przez Ciebie biznesu, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z jego usług.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat współpracujemy z firmami z całego kraju. Również w Częstochowie mamy wielu zadowolonych Klientów. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci stać się jednym z najważniejszych graczy w Twojej branży!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Częstochowa – szansa na rozwój Twojej firmy.

Częstochowa jest miastem, w którym duża konkurencja jest znakiem rozpoznawczym wielu gałęzi biznesu.

Prowadząc firmę w takich warunkach, musisz nieustannie testować nowe pomysły na promocję. Od nas otrzymasz gotowe narzędzia, które pozwolą Ci dotrzeć do szerokiego grona lokalnych odbiorców i zwiększyć sprzedaż!

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Przekonaj się, że warto współpracować z najlepszymi. Jesteśmy jednym z liderów branży SEO i wiemy, jak pomóc Ci wprowadzić firmę na kolejny poziom!
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg oferowanych przez Ciebie usług ogranicza się do obszaru Częstochowy lub wybranej części miasta, powinieneś zainwestować w strategię local SEO. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie kosztuje tyle, co pozycjonowanie ogólnopolskie.

Generuje wzrost pozycji strony już po kilku tygodniach.

Jest tańsze niż reklama billboardowa, przy zapewnieniu trwałego efektu.

Łączy się z darmową optymalizacją i unowocześnieniem Twojego serwisu.

Pomaga zostawić w tyle konkurencję.

Jest ważnym elementem budowy silnej marki w internecie.

Pozwala promować Twoje usługi wśród osób realnie nimi zainteresowanymi.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

W odróżnieniu od pozycjonowania ogólnopolskiego lokalne SEO obejmuje działania skoncentrowane na wzroście pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania na frazy geolokalizacyjne, tzn. związane z danym miastem lub regionem.

Powinieneś wiedzieć, że optymalizacja serwisu jest procesem ciągłym i skomplikowanym, dlatego tak ważne jest, by zlecić te działania specjalistom.

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania jest stworzenie sieci linków (link building) prowadzących do strony z zewnątrz. Im więcej odnośników odsyła do Twojej witryny, tym wyższa będzie jej pozycja i – w konsekwencji – lepsza rozpoznawalność marki wśród użytkowników.

W Grupie TENSE nasi eksperci każdego dnia wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, pracując na sukcesy Klientów w internecie. Oczywiście, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, projektując działania „na miarę” potrzeb Twojej firmy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

użytkowników – odbiorców Twoich usług,
konkurencję w branży i jej specyfikę,
posiadany przez Ciebie serwis www.

Analiza tych danych pozwala nam na opracowanie dedykowanej propozycji współpracy oraz na dobór słów kluczowych, związanych z Twoją działalnością.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Częstochowie?

Nie da się określić jednej ceny za pozycjonowanie stron. Wiele zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma i z jak dużą konkurencją musi mierzyć się na lokalnym rynku.

Prowadząc przedsiębiorstwo w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Częstochowa, tym bardziej powinieneś zadbać o skuteczne pozycjonowanie, powierzając je doświadczonym specjalistom.

Oto przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Częstochowy. Miasto podzielone zostało w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 wulkanizacja częstochowa 1000 0zł 89zł 109zł 129zł
2 wypożyczalnia przyczep częstochowa 390 0zł 69zł 79zł 89zł
3 skup aut częstochowa 320 0zł 69zł 79zł 89zł
4 pomoc drogowa częstochowa 260 0zł 69zł 79zł 89zł
5 laweta częstochowa 140 0zł 39zł 49zł 59zł
6 wypożyczalnia lawet częstochowa 50 0zł 19zł 29zł 39zł
7 holowanie częstochowa 40 0zł 19zł 29zł 39zł
8 autolaweta częstochowa 30 0zł 19zł 29zł 39zł
9 pomoc drogowa częstochowa 24h 10 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 wulkanizacja częstochowa 1000 0zł 89zł 109zł 129zł
2 wypożyczalnia przyczep częstochowa 390 0zł 69zł 79zł 89zł
3 skup aut częstochowa 320 0zł 69zł 79zł 89zł
4 pomoc drogowa częstochowa 260 0zł 69zł 79zł 89zł
5 laweta częstochowa 140 0zł 39zł 49zł 59zł
6 wypożyczalnia lawet częstochowa 50 0zł 19zł 29zł 39zł
7 holowanie częstochowa 40 0zł 19zł 29zł 39zł
8 autolaweta częstochowa 30 0zł 19zł 29zł 39zł
9 pomoc drogowa częstochowa 24h 10 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Najlepsze słowa kluczowe dla Twojego biznesu

Dobór właściwych fraz decyduje o skuteczności pozycjonowania. Selekcjonując słowa kluczowe sugerujemy się analizą konkurencji oraz badaniem zapytań najczęściej używanych przez internautów, poszukujących firm podobnych do Twojej.

Audyt SEO wraz z optymalizacją strony

Usunięcie błędów oraz elementów, które wpływają na obniżenie pozycji serwisu w Google możliwe jest po przeprowadzeniu audytu SEO. U nas optymalizacja strony jest bezpłatna.

Jasne zasady i brak ukrytych kosztów

Z nami możesz łatwo zaplanować budżet na kampanię, bo o całości kosztów poinformujemy Cię jeszcze przed podpisaniem umowy.

Analiza wyników oraz stały monitoring pozycji

Logując się do Panelu Klienta możesz analizować efekty naszych działań. Pozycje witryny oraz popularność fraz są przez nas monitorowane każdego dnia, co pozwala błyskawicznie i właściwie reagować na zmiany.

Doradztwo na każdym etapie współpracy

Dedykowany ekspert SEO oraz doradca Klienta biznesowego służą swoją pomocą i wsparciem w zakresie prowadzenia kampanii, oraz wyboru optymalnej strategii reklamy firmy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja fraz
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Wstępne pozycjonowanie strony
Etap 3
 • Pozycjonowanie właściwe
 • Optymalizacja i monitoring efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE jako jedna z czołowych polskich agencji marketingu internetowego oferuje pełne spektrum działań z zakresu reklamy w sieci.

Każde z nich będzie skutecznym wsparciem pozycjonowania lokalnego Twojej firmy. W skład świadczonych przez nas usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Google Ads (dawniej AdWords) oraz Facebook Ads to kampanie, które pozwolą Ci w szybkim czasie dotrzeć do tysięcy użytkowników.

  Reklamy kierowane na poszczególne słowa kluczowe mogą pojawić się w lokalnych wynikach wyszukiwania, poczcie Gmail, YouTube oraz wielu innych serwisach i portalach społecznościowych. Zaletą kampanii PPC jest jej szybki efekt i wysokie zyski w stosunku do zainwestowanych nakładów.

 • Marketing wizerunkowy

  Obejmuje działania sprzyjające budowie silnej marki w sieci.

  Marketing wizerunkowy koncentruje się na budowaniu korzystnego odbioru firmy w przestrzeni Internetu, w oparciu m.in. o opinie i recenzje firmy w social mediach, na forach branżowych czy w Google Moja Firma. Chcąc zdobywać nowych klientów, musisz kreować profesjonalny i pozytywny wizerunek. Czasy, w których „nieważne, jak mówią, byle nie mylili nazwy” minęły bezpowrotnie.

 • Content marketing

  Treści na stronie internetowej to Twoja broń w walce o klienta.

  Zadbamy o to, by content był ciekawy, unikalny i odpowiednio nasycony słowami kluczowymi. Skuteczny marketing treści to jeden z elementów pozycjonowania, który w największym stopniu wpływa na efekty działań SEO.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce, co potwierdzają liczne nagrody, przyznawane nam przez prestiżowe gremia i kapituły.

Możemy pochwalić się m.in. Gazelą Biznesu, tytułami Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w rankingach tworzonych przez Deloitte oraz Financial Times.

Zaufali nam między innymi:

Mimo że siedziba firmy mieści się w Poznaniu, od lat z sukcesami współpracujemy z podmiotami z całego kraju. Dlatego, jeśli prowadzisz biznes w Częstochowie, możesz bez obaw zlecić nam kampanię SEO.

O naszej skuteczności świadczy również liczba naszych zadowolonych Klientów. Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm z całej Polski. 89% z nich przedłuża z nami umowy od co najmniej dwóch lat, co w branży SEO jest najlepszym dowodem zaufania i satysfakcji.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania