Pozycjonowanie stron
Gorzów Wielkopolski
z agencją SEO

Chcąc rozwijać swój biznes w sieci, nie możesz poprzestać na stworzeniu firmowej strony www lub sklepu internetowego. Nawet najnowocześniejszy serwis nie pozwoli Ci zwiększyć sprzedaży, jeśli nie będzie odwiedzany przez użytkowników. Jak w dobie ostrej konkurencji skutecznie promować swoją firmę online? Odpowiedzią na to pytanie jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Według raportu PBI/Gemius liczba osób korzystających z sieci w Polsce przekroczyła w 2019 roku 28 milionów. Oznacza to, że wśród internautów, codziennie wpisujących do wyszukiwarki Google rozmaite zapytania, są tysiące Twoich klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny na Zamościu, serwis komputerowy na Piaskach czy modną knajpę na Siedlicach, reklama w internecie pozwoli Twojej firmie docierać z ofertą do osób zamieszkujących właśnie te rejony miasta.

Lokalne pozycjonowanie stron jest więc odpowiedzią na potrzeby Twojego biznesu oraz potencjalnych Klientów prowadzonej przez Ciebie firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady Grupa TENSE obsługuje firmy z całego kraju, realizując dla nich kampanie SEO. Dajemy firmom gotowe narzędzia, które pozwalają im odnieść sukces w internecie i stać się liderem w swojej branży – w ten sposób pomogliśmy już tysiącom naszych Klientów. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, abyś rozwijał biznes w Gorzowie Wielkopolskim!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gorzów Wielkopolski – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc wyprzedzić konkurencję w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, nie możesz stać w miejscu.

W czasach, gdy rywalizacja o Klienta przenosi się z offline do online, my proponujemy efektywny i przystępny cenowo sposób na promocję, który pozwoli Ci zdobywać nowych Klientów, pomnażać zyski i cieszyć się rosnącym udziałem w rynku.

Z grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Współpracuj z jedną z największych agencji SEO w kraju. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych, jesteśmy po prostu najlepsi, co potwierdzają wyniki osiągane przez naszych Klientów.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz swoją firmę w Gorzowie Wielkopolskim, ograniczając zasięg swoich usług do miasta, dzielnicy lub osiedla, powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron internetowych. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Zapewnia wzrost pozycji firmowej strony w wyszukiwarce już po kilku tygodniach, dzięki kierowaniu kampanii na mniej konkurencyjne frazy.

Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Kosztuje mniej niż pozycjonowanie ogólnopolskie – mniejsza konkurencja w branży.

Pomaga zyskać przewagę nad konkurencją.

Sprzyja poszerzaniu świadomości marki oraz budowie silnego brandu w sieci.

Gwarantuje długotrwałe efekty, jednocześnie nie generując tak wysokich kosztów, jak kampanie billboardowe.

Pozwala cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną www

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Wielowymiarowy charakter pozycjonowania, będącego zespołem wzajemnie uzupełniających się procesów sprawia, że promocję w sieci najlepiej zlecić profesjonalistom.

W Grupie TENSE od lat dbamy o wysoką popularność stron naszych Klientów, wzmacniając w ten sposób pozycję firm na lokalnych rynkach.

Jednym z tych aspektów pozycjonowania, na który kładziemy największy nacisk, jest budowanie sieci odnośników (link building) kierujących do Twojej strony z zewnętrznych serwisów. Im więcej linków, tym wyższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, nie zapominamy o pozostałych elementach procesu pozycjonowania. Strategia działań SEO za każdym razem projektowana jest indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki firmy oraz jej środowiska biznesowego.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję z branży,
Twój aktualny serwis www.

Na podstawie tych informacji wybieramy słowa kluczowe do pozycjonowania oraz przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy. Jej efektami będą: wzrost popularności strony w Google, zdobycie nowych Klientów i zwiększenie przychodów Twojej firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gorzowie Wielkopolskim?

Każda kampania SEO, ze względu na swoją odmienną specyfikę, wyceniana jest indywidualnie. Bardzo wiele zależy od branży, w której działa Twoja firma oraz od stopnia jej konkurencyjności.

Faktem jest, że w Gorzowie Wielkopolskim konkurencja w wielu dziedzinach biznesu jest duża, dlatego tym bardziej powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie strony internetowej.

Obok publikujemy przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Gorzowa. Miasto zostało podzielone w nim na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta gorzów 720 0zł 89zł 109zł 129zł
2 rowery gorzów 480 0zł 69zł 89zł 109zł
3 biuro rachunkowe gorzów 210 0zł 49zł 59zł 69zł
4 rowery gorzów wielkopolski 70 0zł 29zł 39zł 49zł
5 biuro rachunkowe gorzów wielkopolski 70 0zł 29zł 39zł 49zł
6 dentysta gorzów wielkopolski 50 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta gorzów 720 0zł 89zł 109zł 129zł
2 rowery gorzów 480 0zł 69zł 89zł 109zł
3 biuro rachunkowe gorzów 210 0zł 49zł 59zł 69zł
4 rowery gorzów wielkopolski 70 0zł 29zł 39zł 49zł
5 biuro rachunkowe gorzów wielkopolski 70 0zł 29zł 39zł 49zł
6 dentysta gorzów wielkopolski 50 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych oraz ich analizę

Z punktu widzenia działań SEO, właściwa selekcja fraz jest kluczowa do uzyskania zamierzonych wyników. Wybierając słowa do pozycjonowania, badamy Twoją stronę internetową, analizujemy działania konkurencji oraz śledzimy zapytania najczęściej wpisywane przez internautów do wyszukiwarki.

Audyt strony oraz jej optymalizację

Szczegółowo badamy strukturę strony oraz jej zawartość pod kątem przyjętej strategii SEO, bezpłatnie wdrażając zmiany.

Stałą kontrolę efektów oraz raporty o wynikach

Aktualna pozycja Twojej strony w wyszukiwarce sprawdzana jest na bieżąco. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz porównywać i analizować rezultaty naszych działań.

Czytelny system rozliczeń i proste zasady

Całość kosztów związanych z pozycjonowaniem poznasz przed rozpoczęciem usługi. Dzięki temu możesz zaplanować budżet, jaki przeznaczysz na reklamę w sieci.

Wsparcie oraz doradztwo Klienta

Oferujemy Ci kompleksowe doradztwo w zakresie promocji w internecie oraz wsparcie doradcy SEO przez cały okres obowiązywania umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz kluczowych
 • Audyt SEO strony
 • Podpisanie umowy
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie i optymalizacja wyników
 • Doradztwo oraz bieżące wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych w kraju agencji marketingu online. Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron, możemy zaoferować Ci znacznie więcej.

Szerokie portfolio usług w połączeniu z doświadczeniem oraz ekspercką wiedzą naszych specjalistów, pozwalają nam otaczać współpracujące z nami firmy kompleksową opieką w zakresie promocji marki w Internecie. Naszą specjalnością są m.in.:

 • Reklama PPC

  Google Ads oraz Facebook Ads pozwalające na zaprezentowanie Twojej oferty tysiącom lokalnych użytkowników, na ich telefonach, tabletach oraz komputerach. Skierowane na konkretne słowa kluczowe kampanie umożliwiają dotarcie do osób faktycznie zainteresowanych skorzystaniem z Twojej oferty i publikowane są w najpopularniejszych serwisach oraz portalach społecznościowych.

 • Marketing wizerunkowy

  Działania wspierające tworzenie silnej marki w sieci to także budowa jej pozytywnego wizerunku. Zadbamy o to, by potencjalni Klienci dobrze postrzegali Twoją firmę na portalach społecznościowych, forach internetowych, wizytówce Google Moja Firma oraz w innych miejscach w sieci, gdzie możliwe jest wyrażenie opinii o firmie.

 • Content marketing

  Treści, które pomagają zwiększać sprzedaż w sklepie internetowym, wartościowe i merytoryczne artykuły na bloga firmowego, kreatywne i unikatowe opisy produktów – stworzymy je dla Ciebie! Kierując się zasadą „content is a king”, przygotujemy profesjonalne materiały, które podniosą skuteczność pozycjonowania dzięki odpowiedniemu nasyceniu słowami kluczowymi, będąc jednocześnie cennym źródłem informacji dla Twoich klientów.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE to jedna z czołowych firm SEO w kraju i największa agencja pozycjonowania w Poznaniu. Od lat z sukcesami świadczymy usługi dla klientów biznesowych z całego kraju – również z Gorzowa Wielkopolskiego.

Właśnie dlatego, jeśli poszukujesz specjalistów, którzy zadbają o szybki i długotrwały wzrost pozycji Twojego serwisu w Google, możesz nam zaufać i zlecić kampanię SEO.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Najlepszą rekomendacją naszych usług jest fakt, że obecnie współpracuje z nami ponad 1500 przedsiębiorstw z różnych branż. 90% z nich przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat, co jest potwierdzeniem naszej skuteczności i eksperckiego podejścia.

Doceniają nas również branżowi eksperci. Regularnie znajdujemy się w prestiżowych rankingach Deloiite oraz Financial Times, a w swoim dorobku mamy wiele nagród i wyróżnień, m.in.: Gazelę Biznesu, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości czy wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania