Pozycjonowanie stron
Grudziądz
z agencją SEO

Strona internetowa – nawet ta najdroższa i najbardziej funkcjonalna – bez odwiedzających ją użytkowników staje się wyłącznie wizytówką firmy. Z biznesowego punktu widzenia jest więc mało użyteczna, ponieważ nie wspiera sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Właśnie dlatego, prowadząc swój biznes w Grudziądzu, gdzie konkurencja jest spora, powinieneś podjąć działania, które zwiększą polarność serwisu w internecie – szczególnie wśród użytkowników z Twojego miasta, dzielnicy lub osiedla.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Mieszkańcy Dębowego Wzgórza nie pojadą na Tuszewo, by zrobić podstawowe zakupy, a osoby z osiedla Mniszka, chcąc skorzystać z usług fryzjera, raczej nie będą zainteresowane ofertą salonu zlokalizowanego na Franciszkowie.

Rozwiązaniem, które Ci proponujemy, jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych (local SEO), będące odpowiedzią zarówno na potrzeby Twojego biznesu, jak i Klientów.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu dotrzesz do Klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją usługą i mieszkają w pobliżu Twojej firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat pomagamy firmom z całego kraju zaistnieć na lokalnych rynkach i umacniać na nich swoją pozycję. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Grudziądz – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc firmę w Grudziądzu, musisz szukać skutecznych sposobów na zdobycie przewagi nad konkurencją.

Promocja i budowanie wizerunku w sieci to dziś jeden z tych obszarów, w których powinieneś wykazać największą aktywność. Decydując się na pozycjonowanie lokalne otrzymujesz gotowe narzędzie, które wspiera swój biznes w codziennej walce o klienta.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Zaufaj ekspertom z branży SEO. Pozycjonowanie stron to nasza domena i Twój sposób na sukces w sieci.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoja firma działa na terenie całego Grudziądza lub jej zasięg ogranicza się do jednego bądź kilku osiedli, powinieneś skupić się na lokalnym pozycjonowaniu serwisu internetowego. Dlaczego to tak istotne?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze i mniej konkurencyjne niż kapanie ogólnopolskie.

Jest ukierunkowane na miejscowych odbiorcach, realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapewnia awans strony w wynikach wyszukiwania już po kilku tygodniach.

Umożliwia techniczną optymalizację oraz unowocześnienie serwisu internetowego.

Jest tańsze od reklamy billboardowej, zapewniając jednocześnie trwałe efekty.

Stanowi istotny element budowania przewagi nad konkurencją.

Pozwala budować silny brand oraz kreować pozytywny wizerunek marki w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron www, podobnie jak działania SEO prowadzone na skalę całego kraju, jest procesem wielowymiarowym oraz ciągłym. Utrzymanie osiągniętych efektów wymaga regularnej optymalizacji serwisu pod kątem zmieniających się wytycznych Google. Dlatego tak ważne jest zlecenie usług SEO ekspertom.

W Grupie TENSE dysponujemy zespołem najlepszych specjalistów w kraju, którzy każdego dnia pracują na wysokie pozycje stron naszych Klientów.

Jednym z najważniejszych elementów strategii SEO jest zbudowanie silnej sieci linków prowadzących do Twojego serwisu. Im większa liczba odnośników kieruje do strony, tym wyższa jest jej pozycja w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, lokalne SEO to nie tylko link building, ale także bardzo wiele dodatkowych działań on site, wykonywanych w odpowiednim momencie, na podstawie stworzonej dla Ciebie, dedykowanej strategii SEO.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców,
konkurencję w branży,
Twój serwis internetowy.

Analizując powyższe dane, opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy w oparciu o odpowiednie słowa kluczowe, które wygenerują zwiększenie ruchu na Twojej stronie, pozwolą pozyskać nowych Klientów i przełożą się na wzrost sprzedaży.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Grudziądzu?

Pozycjonowanie stron internetowych jest usługą, dla której nie da się określić jednej ceny. Wiele zależy od wybranych słów kluczowych, branży oraz konkurencji panującej w konkretnym otoczeniu biznesowym. Grudziądz jest miastem, w którym firmy rywalizują z wieloma innymi podmiotami, dlatego tym bardziej warto zlecić działania SEO doświadczonym ekspertom.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy z Grudziądza. Miasto zostało w nim podzielone na osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 taksówka grudziądz , , 0zł 39zł 49zł 59zł
2 grudziądz taxi 0zł 29zł 39zł 49zł
3 tanie taxi grudziądz 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 taksówka grudziądz , , 0zł 39zł 49zł 59zł
2 grudziądz taxi 0zł 29zł 39zł 49zł
3 tanie taxi grudziądz 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najskuteczniejszych słów kluczowych

Wybór fraz do pozycjonowania decyduje o skuteczności działań SEO. Możesz być pewien, że przeanalizujemy zapytania użytkowników, działania konkurencji oraz skorzystamy z profesjonalnych narzędzi, by wybrać słowa, które najlepiej opisują Twój biznes w internecie.

Audyt strony internetowej

Punktem wyjścia do optymalizacji strony jest szczegółowy audyt SEO, przeprowadzany pod kątem poprawek oraz usunięcia błędów w budowie strony. Wdrożenie modyfikacji jest bezpłatne.

Monitorowanie efektów

Każdego dnia sprawdzamy pozycję Twojej strony oraz popularność słów kluczowych. Dzięki dostępowi do Panelu Klienta możesz analizować i porównywać rezultaty naszych działań.

Jasne zasady rozliczeń

O całości kosztów poinformujemy Cię jeszcze przed podpisaniem umowy, abyś mógł szczegółowo zaplanować swój budżet na pozycjonowanie.

Wsparcie oraz doradztwo

Dedykowany specjalista SEO oraz doradca marketingowy przez cały okres umowy zapewniają Ci pomoc w zakresie promocji Twojej firmy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór fraz kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Sprawdzanie i optymalizacja efektów
 • Doradztwo i bieżące wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE to czołowa agencja specjalizująca się w marketingu online. Oprócz skutecznego pozycjonowania stron internetowych oferujemy naszym Klientom szereg dodatkowych działań, które wspierają budowę marki w sieci i pozwalają skutecznie konkurować z innymi w Internecie.

Wsparcie i podniesienie skuteczności działań SEO możliwe jest dzięki inwestycji w dodatkowe działania, takie jak:

 • Reklama PPC

  Zaprojektowana na określone słowa kluczowe kampania Google Ads lub Facebook Ads pozwoli Ci dotrzeć do tysięcy odbiorców z najbliższego otoczenia, potrzebujących Twoich usług. Zaletą kampanii PPC jest jej szybki efekt – link do Twojej strony pojawi się na samym szczycie wyników wyszukiwania, w sekcji oznaczonej jako reklama. Możesz też skorzystać z kampanii w sieci Zakupów Google, serwisie YouTube, poczcie Gmail lub remarketingu.

 • Marketing wizerunkowy

  Budowanie pozytywnego wizerunku w sieci to jedno z najważniejszych wyzwań współczesnych przedsiębiorców. W czasach, gdy dla tak wielu internautów kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji konsumenckich mają opinie innych klientów, nie możesz pozwolić sobie na negatywne komentarze i kryzysy wizerunkowe. Zadbamy o właściwe postrzeganie Twojego przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych, wysokie oceny w Google Moja Firma czy pozytywne recenzje na forach internetowych.

 • Content marketing

  Skuteczne sprzedażowy opisy produktów czy angażujące użytkownika treści, to potężne narzędzie do zwiększania sprzedaży online. Przygotujemy dla Ciebie unikalne, wartościowe oraz przyjazne dla wyszukiwarek internetowych treści, dzięki którym zdobędziesz nowych klientów i zaczniesz sprzedawać więcej.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą agencją pozycjonowania w Poznaniu oraz jedną z czołowych firm SEO w kraju. Choć nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, od lat z sukcesami obsługujemy firmy z różnych regionów oraz miast.

Dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Grudziądzu i poszukujesz specjalistów od pozycjonowania lokalnego, z pełną odpowiedzialnością możesz nam zaufać.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE od lat otrzymuje prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia, przyznawane nam przez znakomite gremia branżowe. W naszym dorobku znajdują się m.in.: Gazele Biznesu, tytuł Firma Rodzinna Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. Regularnie uczestniczymy w rankingach Deloitte oraz Financial Times (m.in. Technology Fast 50 2018).

Obecnie współpracujemy z ponad 1500 firm, z których aż 89% przedłuża z nami umowy od co najmniej dwóch lat. To nasza najlepsza reklama i jednocześnie dowód skuteczności tego, co robimy.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania