Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Jaworzno

W biznesie dużo bardziej niż gorące obietnice i kwieciste slogany liczą się konkrety i skuteczność. Widać to doskonale na przykładzie stron i sklepów internetowych.

Te nowoczesne, pełne zaawansowanych funkcjonalności, często praktycznie nie generują zysków, ponieważ marka nie zainwestowała w odpowiednią promocję w sieci.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Dlatego, jeśli masz swój e-sklep lub firmowy serwis www, już dziś postaw na pozycjonowanie, czyli działania, które pozwolą stronie pozyskiwać nowych klientów i pomnażać zyski.

Jeśli prowadzisz biznes w Jaworznie lub okolicach, najlepszą strategią reklamy w Internecie będzie dla Ciebie pozycjonowanie lokalne.

Klienci z Twojego osiedla cenią sobie bliskość usług i chętnie wybierają miejscowe firmy. Kluczem jest odpowiednie dotarcie do grupy docelowej, a pozycjonowanie lokalne w pełni odpowiada na potrzeby przedsiębiorców w tym zakresie.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie promocji w sieci obsługujemy firmy z całego kraju – również z Jaworzna i okolic. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci odnieść sukces na trudnym i wymagającym, lokalnym rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Jaworzno – szansa na rozwój Twojej firmy.

Będąc przedsiębiorcą w Jaworznie z pewnością wiesz, jak trudno jest konkurować z innymi – często większymi i bogatszymi firmami.

Pozycjonowanie stron to sprawdzona strategia, która pozwoli Ci pomnażać udziały w rynku i dołączyć do grona liderów branży.

Zdobywaj biznesowe szczyty z Grupą TENSE.
Pozycjonowanie stron internetowych to nasza domena.
Od lat zaliczamy się do ścisłej czołówki agencji SEO w Polsce.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes na terenie jednego miasta – np. Jaworzna, lokalne pozycjonowanie da Ci wiele wymiernych korzyści, dzięki którym będzie to najlepsza forma promocji.

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala promować firmę wśród odbiorców realnie zainteresowanych ofertą.

Umożliwia wymierne efekty również przy niższym budżecie.

Generuje pierwsze wzrosty pozycji nawet po kilku tygodniach.

Wspiera budowę silnej marki i pozwala zaistnieć jej w świadomości odbiorców.

Zapewnia długoterminowe efekty kampanie billboardowe.

Jest połączone z optymalizacją serwisu, który staje się nowocześniejszy i bardziej przyjazny użytkownikom.

Stanowi ważny element budowy przewagi nad konkurencją.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Celem lokalnego pozycjonowania stron jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy związane z daną miejscowością lub regionem, np. „sklep sportowy Jaworzno”. SEO to proces złożony wieloetapowy, dlatego najlepiej powierzyć go ekspertom.

W Grupie TENSE każdego dnia dbamy o wzrosty pozycji firm naszych Klientów, realizując dedykowane im strategie pozycjonowania.

Jednym z najważniejszych elementów kampanii SEO jest pozyskiwanie wartościowych linków z innych stron w sieci (link-building). Im silniejszy profil linkowy serwisu, tym wyższą pozycję przyzna mu Google – oczywiście przy uwzględnieniu pozostałych czynników rankingowych.

Realizując kampanię dla Klienta, nie pomijamy żadnego z kluczowych aspektów pozycjonowani, zawsze dbając o to, by podejmowane działania były zgodne ze specyfiką prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój serwis www,
branżę i konkurencję.

Na podstawie analiz i badań, opracowujemy dedykowaną propozycję współpracy, kładąc nacisk na odpowiednie słowa kluczowe i frazy, które podniosą popularność witryny, przyczyniając się do zwiększenia rozpoznawalności marki w sieci i w konsekwencji – do wzrostu jej zysków.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Jaworznie?

Pozycjonowanie stron to usługa wyceniana za każdym razem indywidualnie. Dedykowana wycena kampanii SEO pozwala odpowiednio zaplanować budżet bez obaw o ukryte koszty. Wpływ na cenę ma wiele czynników, m.in.:

 • branża,
 • wybrane słowa kluczowe,
 • konkurencja.

Nie da się ukryć, że Jaworzno jest miastem, które cechuje dynamiczny rozwój wielu branż, dlatego tym bardziej warto zlecić pozycjonowanie stron ekspertom.
Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania dla firm z Jaworzna.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 naprawa telewizorów jaworzno - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 naprawa rtv jaworzno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 elektronika jaworzno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 naprawa telewizorów jaworzno - 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
2 naprawa rtv jaworzno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 elektronika jaworzno - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych na podstawie szczegółowej analizy

Skuteczność pozycjonowania strony www w ogromnej mierze zależy od wyboru odpowiednich fraz. Kierując się naszym doświadczeniem, analizą działań konkurencji, oraz monitoringiem branży i zapytań używanych przez internautów, wybierzemy zestaw słów kluczowych, które wpłyną na wzrost popularności Twojej witryny w sieci.

Bezpłatny audyt SEO oraz wdrożenie zmian

Podstawą skutecznej kampanii SEO jest rzetelna analiza struktury oraz treści, którą – podobnie jak wprowadzenie niezbędnych modyfikacji – wykonamy dla Ciebie za darmo.

Bieżący monitoring efektów oraz raporty o wynikach

Nieustannie sprawdzamy skuteczność podejmowanych działań, informując Cię na bieżąco o poszczególnych czynnościach. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym znajdziesz bieżące raporty oraz najnowsze dane o pozycjach Twojej domeny.

Jasne i czytelne zasady

Cenę usługi pozycjonowania wyceniamy z góry – u nas nie ma ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów. Oferujemy przyjazne modele rozliczeń, dostosowane do Twoich preferencji.

Wsparcie specjalistów na każdym etapie współpracy

Dedykowany opiekun SEO zapewni Ci kompleksowe doradztwo w zakresie promocji w sieci.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór fraz
 • Sporządzenie umowy
 • Audyt SEO strony
Etap 2
 • Optymalizacja witryny od strony technicznej
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań związanych z pozycjonowaniem
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych w kraju agencji SEO/SEM, zapewnimy kompleksowe wsparcie w zakresie reklamy w sieci.

Choć domeną Grupy TENSE jest skuteczne pozycjonowanie stron, nie ograniczamy się wyłącznie do kampanii SEO, oferując naszym Klientom wiele dodatkowych czynności, które sprzyjają budowie silnej marki oraz zwiększaniu popularności strony www w sieci. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki Google Ads (wcześniej Google AdWords) link do Twojej firmowej witryny może pojawić się na samym szczycie rankingu natychmiast! Nie musisz czekać na awans w organicznych wynikach wyszukiwania, by cieszyć się rosnącą liczbą zamówień i pomnażać swoje przychody. Kampanie PPC dają jednocześnie szerokie możliwości reklamy firmy w serwisach YouTube, na Facebooku, w poczcie Gmail czy sieci zakupowej Google.

 • Marketing wizerunkowy

  Co jest najważniejsze dla zdecydowanej większości Twoich potencjalnych klientów, chcących dokonać zakupu online? Pozytywne opinie o Twojej firmie! Zadbamy o właściwą komunikację marki w mediach społecznościowych, Google Moja Firma czy na branżowych forach internetowych. Dzięki naszemu wsparciu Twoja firma zyska wizerunek eksperta, a pozytywne postrzeganie jej przez użytkowników wpłynie na zwiększenie liczby konwersji, powiększając Twoje zyski.

 • Content marketing

  Jak w czasach ostrej konkurencji w branży e-commerce przekonać klientów do skorzystania z własnej oferty? Oczywiście, dostarczając im ciekawej, wartościowej i skutecznej sprzedażowo treści! Doskonale wiemy, jak tworzyć efektywne opisy produktów, angażujące artykuły sponsorowane czy opisy na firmową stronę www, które zachęcą internautów do skorzystania z Twojej oferty.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Ponad 1800 obsługiwanych Klientów, liczne nagrody i wyróżnienia, skuteczność, dzięki której nasi Klienci systematycznie zwiększają swoje udziały w rynku – Grupa TENSE to jedna z topowych firm SEO w Polsce.

Mimo iż siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie lokalne swojej strony internetowej w Jaworznie. Każdego dnia pracujemy na sukcesy naszych Klientów z całego kraju!

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

W swoim dorobku mamy szereg prestiżowych nagród, takich jak Diament Miesięcznika Forbes 2020, Gazela Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy tytuł Firma Rodzinna Roku 2018.

Jednak najlepszym dowodem skuteczności naszego zespołu niezmiennie pozostaje fakt, iż ponad 90% współpracujących z nami firm przedłuża swoje umowy od minimum 2 lat, co dowodzi, że znamy się na tym, co robimy.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania