Pozycjonowanie stron
Ruda Śląska
z agencją SEO

Chcąc cieszyć się dobrze prosperującym biznesem i ugruntowaną pozycją na rynku, szczególny nacisk musisz położyć na promocję firmy. Obecnie, jednym z najważniejszych kanałów komunikacji na linii marka – odbiorca stał się internet, jednak samo stworzenie strony www to zbyt mało.

Kluczem do wzrostu popularności przedsiębiorstwa jest aktywna reklama w sieci, a jednym z jej najskuteczniejszych narzędzi stało się pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jako przedsiębiorca działający na terenie jednego miasta, powinieneś postawić na pozycjonowanie lokalne. Pozwoli ono Ci docierać do osób mieszkających najbliżej Ciebie. Lokalne pozycjonowanie zapewni Twojej witrynie awans do ścisłej czołówki wyników wyszukiwania na słowa kluczowe związane z Twoją działalnością oraz lokalizacją.

Jeśli w Rudzie Śląskiej prowadzisz sklep z częściami samochodowymi, gabinet dentystyczny, siłownię lub dowolny stacjonarny biznes, dzięki lokalnemu pozycjonowaniu zwiększysz jego popularność wśród mieszkańców miasta i okolic, co w konsekwencji przełoży się na wzrost liczby klientów i zwiększenie zysków firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju. Od lat współpracujemy z przedsiębiorcami ze wszystkich regionów Polski – także ze Śląska. Jeśli Twoim priorytetem jest zdobycie i utrzymanie silnej pozycji na lokalnym rynku, nasza oferta jest dla Ciebie.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Ruda Śląska – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, nie możesz ograniczać się wyłącznie do znanych i stosowanych od lat rozwiązań. Musisz postawić na rozwój, stosując skuteczne, innowacyjne narzędzia. Takim narzędziem jest pozycjonowanie stron, które wielu firmom w Polsce – również z Twojej branży – pozwoliło odnieść realny sukces.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Pozycjonowanie stron to nasza domena i jednocześnie największa pasja.
10 lat doświadczenia i najlepsi eksperci czynią z nas lidera branży SEO.
Bezpłatna wycena
Jeżeli Ruda Śląska stanowi główny obszar, na którym świadczysz swoje usługi, pozycjonowanie stron jest formą promocji, z której zdecydowanie powinieneś skorzystać. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest znacznie tańsze niż pozycjonowanie w ujęciu ogólnopolskim.

Pozwala docierać do osób zainteresowanych Twoimi usługami z racji miejsca zamieszkania lub pobytu.

Zapewnia szybki wzrost pozycji strony (pierwsze efekty już po kilku tygodniach).

Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak inne formy reklamy, przy czym gwarantuje długotrwały efekt sprzedażowy.

Pozycjonowanie stron pozwala wyprzedzić konkurencję.

W trakcie kampanii SEO Twoja strona www zostanie zoptymalizowana i unowocześniona.

Pozycjonowanie sprzyja budowaniu silnej marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych pozwala budować popularność firmy w kontekście fraz i słów kluczowych związanych z miastem, dzielnicą lub osiedlem. Klienci z Rudy Śląskiej poszukują usług dostępnych w swoim najbliższym otoczeniu, dlatego lokalne SEO w pełni odpowiada na ich potrzeby.

W Grupie TENSE doskonale wiemy, jak pozycjonować firmy lokalnie, czego najlepszym przykładem są sukcesy naszych Klientów z różnych branż.

Dobór właściwych słów kluczowych, stworzenie odpowiedniego profilu linkowego strony, budowa contentu czy optymalizacja serwisu to tylko niektóre elementy pozycjonowania, decydujące o tym, jak wysoką pozycję zajmie w rankingu Twoja witryna.

Warto zaznaczy, że pozycjonowanie stron jest procesem ciągłym i wielowymiarowym, dlatego warto zlecić je doświadczonym ekspertom.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis www,
działania konkurencji,
grupę docelową.

Na podstawie danych z tych trzech obszarów, a także opierając się o własne doświadczenia i profesjonalne narzędzia SEO, tworzymy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, skupiając się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które pomogą w budowie popularności Twojej firmowej strony www.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Rudzie Śląskiej?

Biorąc pod uwagę złożoność materii, jaką niewątpliwie stanowi pozycjonowanie stron internetowych, wskazanie jednej ceny za taką usługę byłoby niemożliwe. Każda kampania SEO wykorzystuje odmienne narzędzia i prowadzona jest według dedykowanej strategii. Przez to podlega indywidualnej wycenie. Na koszty wpływają m.in. dobór słów kluczowych, branża, w której działasz czy konkurencja.

Nie jest tajemnicą, że Ruda Śląska to jedno z tych miast aglomeracji, które charakteryzuje mocno konkurencyjny rynek. Stanowi to kolejny powód, dla którego powinieneś zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych, zlecając je specjalistom.
Obok znajduje się przykładowy cennik kampanii SEO z uwzględnieniem przykładowych słów kluczowych.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 tapicer ruda śląska - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 usługi tapicerskie ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 rentgen ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 rtg ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 tapicer ruda śląska - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 usługi tapicerskie ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
3 rentgen ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 rtg ruda śląska - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza oraz dobór słów kluczowych

Współpraca nami zapewni wzrost popularności marki na frazy i zapytania, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci. Przy ich selekcji kierujemy się analizą popularności, monitorujemy konkurencję oraz korzystamy z profesjonalnych narzędzi SEO.

Darmowy audyt i optymalizacja strony

Gruntowna analiza struktury oraz treści w serwisie pozwoli na wprowadzenie niezbędnych poprawek we wszystkich obszarach wpływających na pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania.

Bieżące monitorowanie i raporty o wynikach

Każdego dnia sprawdzamy aktualną pozycję serwisu, przedstawiając Ci raporty o wynikach naszych działań. Możesz je przeglądać korzystając z dostępu do Panelu Klienta.

Jasne zasady i wygodne modele rozliczeń

Nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty pozycjonowania, ponieważ u nas całą cenę kampanii poznajesz z góry. Do wyboru masz kilka modeli płatności (za efekt, abonament), dzięki czemu możesz wygodnie i z wyprzedzeniem planować swój budżet.

Doradztwo oraz wsparcie ekspertów

Dedykowany opiekun SEO oarz doradca klienta biznesowego są do Twojej dyspozycji przez cały okres obowiązywania umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
Etap 2
 • Wprowadzenie zmian na stronie
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Monitoring i optymalizacja wyników
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE przez ponad dekadę aktywnie działa na rynku SEO/SEM, oferując skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Przez ten czas zyskaliśmy pozycję jednego z liderów branży, a zebrane doświadczenia pozwalają nam otaczać Klientów pełnym wsparciem marketingowym. Oprócz SEO oferujemy szereg dodatkowych usług, które skutecznie wspierają efekty pozycjonowania. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki odpowiednio zaprojektowanej kampanii linków sponsorowanych (Google Ads, Facebook Ads) dotrzesz do tysięcy nowych klientów, którzy poszukują firmy o profilu podobnym do Twojej. Precyzyjnie kierowane do grupy docelowej komunikaty wykorzystując słowa kluczowe używane przez internautów, co sprzyja całościowej budowie popularności Twojej marki w sieci.

 • Marketing wizerunkowy

  Czasy, w których komunikacja na linii firma – odbiorca nie miała istotnego wpływu na wyniki sprzedaży, dawno już minęły. Dzisiaj liczy się przemyślana, konsekwentnie realizowana strategia. Powierzając nam komunikację w social mediach, na branżowych forach internetowych oraz w wizytówce Google Moja Firma, zyskasz potężne wsparcie wizerunkowe, którym Twoja marka stanie się jeszcze bardziej profesjonalna i odporna na kryzysy.

 • Content marketing

  Postaw na zwiększanie wyników sprzedaży dzięki skutecznym, wartościowym i przyjaznym wyszukiwarkom treściom. Stworzymy dla Twojej firmy content na stronę www, bloga lub sklep internetowy. Marketing treści wspiera także pozycjonowanie, ułatwiając zdobycie stronie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku aktywnie działamy na rynku reklamy w internecie. Jako największa agencja pozycjonowania w Poznaniu i jedna z topowych firm SEO w kraju, oferujemy kompleksowe usługi adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw, działających na niewielkim obszarze.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Jeżeli prowadzisz firmę w Rudzie Śląskiej i zastanawiasz się, czy współpraca z agencją ze stolicy Wielkopolski to dobry pomysł, wierzymy, że przekonają Cię do tego twarde dane, takie jak:

 • ponad 1800 obsługiwanych aktualnie Klientów z całego kraju
 • średni czas współpracy 4,3 lata
 • 90% Klientów przedłużających umowy od co najmniej 2 lat
 • liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Poznański Lider Przedsiębiorczości, Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, Firma Rodzinna Roku 2018.

Nasze doświadczenie, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz znajomość branży pozwalają na skuteczne pozycjonowanie stron, czego dowodem są wzrosty popularności i ruchu na stronie nawet o 1000%. Firmy, które z nami współpracują, sprzedają i zarabiają więcej.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania