Pozycjonowanie stron
Kędzierzyn-Koźle
z agencją SEO

Twoja strona internetowa – mimo zainwestowania w funkcjonalność i nowoczesny wygląd, nie wspiera wystarczająco sprzedaży produktów i usług? To sygnał, że czas pomyśleć o aktywnej promocji marki online.

Sam serwis internetowy nie wystarczy – kluczem do zdobywania klientów i zwiększania zysków jest docieranie do jak największego grona odbiorców oraz budowanie popularności witryny w wynikach wyszukiwania. Rozwiązanie, które powinieneś wdrożyć w swojej firmie to pozycjonowanie stron internetowych, a dokładniej – pozycjonowanie lokalne.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz swój biznes w Kędzierzynie-Koźlu, wykorzystaj wszystkie zalety strategii local SEO, do skutecznej rywalizacji o klienta z konkurencyjnymi firmami.

Mając swój własny salon piękności, sklep sportowy czy warsztat samochodowy, skieruj swoją ofertę do mieszkańców miasta, dzielnicy lub najbliższych osiedli, gdyż to właśnie tam znajdziesz zdecydowaną większość swoich Klientów.

Co więcej, lokalne pozycjonowanie daje również szereg narzędzi, które pozwolą dotrzeć do osób odwiedzających Kędzierzyn-Koźle i chcących napić się tu dobrej kawy smacznie zjeść, naprawić samochód czy zrobić zakupy.

Lokalne pozycjonowanie stron stanowi więc odpowiedź na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, ale także klientów, którzy cenią sobie bliskość usług, ich łatwą dostępność oraz wysoką jakość, tak często utożsamianą z lokalnym biznesem.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy jedną z czołowych agencji interaktywnych w kraju, obsługującą ponad 1500 firm – także z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Tobie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Kędzierzyn-Koźle – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy w lokalnym biznesie, musisz zawsze być o krok przed konkurencją.

Nowoczesne metody promocji, które proponujemy, pozwolą Ci pozyskiwać klientów z Internetu, będącego obecnie podstawowym źródłem informacji o markach, produktach i usługach.

%Miasto%
Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy liderem branży SEO/SEM.
Przez ponad dekadę naszej działalności, do perfekcji rozwinęliśmy pozycjonowanie stron www naszych Klientów.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoim priorytetem jest rozwój i pomnażanie dochodów z dobrze prosperującego biznesu, który prowadzisz na terenie Kędzierzyna-Koźla, zdecydowanie powinieneś postawić na pozycjonowanie lokalne jako podstawową formę promocji. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Niższe koszty – nie musisz konkurować z firmami z całego kraju.

Szybsze efekty – pierwsze rezultaty kampanii dostrzeżesz już po kilku tygodniach.

Precyzja komunikatu – docierasz do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Długotrwały efekt – inaczej niż w przypadku kampanii billboardowych.

Optymalizacja strony – serwis stanie się bardziej przyjazny użytkownikom.

Budowanie przewagi – pozycjonowanie pozwala zostawić w tyle konkurencję.

Wzmacnianie wizerunku – skuteczne SEO sprawi, że konkurencja zacznie postrzegać Cię jako ważnego gracza na rynku.

%Miasto%

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron – w tym także pozycjonowanie lokalne – to zespół działań, mających na celu osiągnięcie przez serwis internetowy wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Ogromna większość internautów odwiedza wyłącznie strony, które pojawią się na topowych miejscach w rankingu.

Zespół ekspertów w Grupie TENSE każdego dnia pracuje na wysokie pozycje naszych Klientów na konkretne słowa kluczowe, jednocześnie całościowo budując popularność serwisu internetowego.

Szczególne znacznie dla skuteczności działań SEO ma linkowanie, czyli tworzenie sieci odnośników kierujących do serwisu z innych stron www. Google bada potencjał linków przychodzących i na m.in. ma ich podstawie przyznaje pozycje w wynikach wyszukiwania. Oczywiście, czynników rankingowych jest znacznie więcej – przy pozycjonowaniu Twojej witryny zadbamy o każdy z nich.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

serwis internetowy Klienta,
branżę oraz konkurencję,
grupę docelową.

Na podstawie zebranych informacji tworzymy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, kładąc szczególny nacisk na dobór słów kluczowych, które najlepiej opisują biznes w sieci i służą internautom do wyszukiwania firm z Twojej branży.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w w Kędzierzynie-Koźlu?

Nie da się określić jednej, uniwersalnej ceny dla usług SEO. Każda kampania jest inna – wiele zależy od wybranych fraz kluczowych, branży oraz konkurencji.

Kędzierzyn-Koźle to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast pogranicza Śląska i Opolszczyzny, dlatego tym bardziej warto zadbać o skuteczną promocję firmy, zlecając pozycjonowanie strony www ekspertom z doświadczeniem.

Obok znajdziesz przykładowy cennik kampanii dla poszczególnych słów kluczowych związanych z miastem.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 okna kędzierzyn koźle - - - - 59 zł
2 rolety kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
3 drzwi kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
4 producent okien kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
5 moskitiery kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 okna kędzierzyn koźle - - - - 59 zł
2 rolety kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
3 drzwi kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
4 producent okien kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
5 moskitiery kędzierzyn koźle - - - - 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych

W przypadku pozycjonowania stron kluczowa jest odpowiednia selekcja fraz. W tym celu monitorujemy zapytania wpisywane przez użytkowników Google, śledzimy działania konkurencji, jednocześnie dokonując gruntownej analizy Twojego serwisu internetowego.

Audyt SEO

Niezbędny element przy planowaniu każdej kampanii. W ramach audytu badamy zawartość witryny oraz jego budowę, wprowadzając niezbędne poprawki. Bardzo często już na tym etapie zauważalny jest pierwszy wzrost pozycji serwisu internetowego w Google.

Monitorowanie pozycji i raporty

Współpracując z nami, zawsze masz dostęp do aktualnych informacji i raportów dotyczących efektów działań SEO. Codziennie sprawdzamy bieżące pozycje domeny na określone frazy, co możesz kontrolować z poziomu Panelu Klienta.

Jasne zasady, brak ukrytych kosztów

Obawiasz się, że po podpisaniu umowy pojawią się dodatkowe wydatki? U nas całkowity koszt usługi poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy! Dzięki temu możesz z góry zapanować swój budżet.

Doradztwo oraz wsparcie dedykowanego opiekuna

Każdy z Klientów Grupy TENSE ma zagwarantowane wsparcie oraz pomoc ze strony dedykowanego konsultanta SEO. Przez cały okres umowy możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przy planowaniu kampanii oraz podejmowaniu dowolnych działań z zakresu e-marketingu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór fraz i słów kluczowych
 • Podpisanie umowy z agencją
 • Audyt witryny internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna domeny
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z najlepszych agencji marketingu online w Polsce, oferujemy Twojej firmie pełne wsparcie, obejmujące zarówno pozycjonowanie stron, jak i wiele dodatkowych działań.

Zespół doświadczonych, świetnie uzupełniających się specjalistów w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem Grupy TENSE w branży, pozwala nam otaczać Klientów pełną opieką marketingową, oferując takie usługi jak:

 • Reklama PPC

  Jak natychmiast znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania Google? Dzięki kampanii linków sponsorowanych! Oferujemy wsparcie w kampaniach Google Ads, Facebook Ads, a także kampanie na Instagramie. Dzięki odpowiedniej strategii i kierowaniu komunikatów na popularne słowa kluczowe, Twoja reklama dotrze do tysięcy nowych użytkowników, każdego dnia korzystających z wyszukiwarki Google, Facebooka, YouTube’a czy poczty Gmail.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy opinie o firmie stały się kluczowym elementem budowy wizerunku w sieci, nie możesz pozwalać sobie na wpadki ani kryzysy. Umiejętnie pokierujemy komunikacją Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach internetowych czy w Google Moja Firma, co przełoży się na jeszcze korzystniejsze postrzeganie marki wśród użytkowników.

 • Content marketing

  Proponujemy autorskie podejście do treści, która powinna nie tylko informować, ale również sprzedawać. W tym celu przygotujemy dla Ciebie skuteczne i wartościowe opisy produktów, merytoryczne, wspierające pozycjonowanie teksty na firmową stronę czy sprzyjające pozyskiwaniu wartościowych linków artykuły sponsorowane. Wszystko zgodnie ze standardami SEO oraz w myśl zasady „content is a king”.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jednym z liderów branży marketingu internetowego w Polsce. Jeśli chcesz skutecznie rywalizować z konkurencją i poszukujesz agencji, do kompleksowej obsługi kampanii w Internecie, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie lokalne oraz pozostałe działania promocyjne.

Obecnie obsługujemy ponad 1500 Klientów z całego kraju i zagranicy – 9 na 10 firm przedłuża z nami umowy od 2 lat lub dłużej, co stanowi najlepszy dowód naszego profesjonalizmu.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Skuteczność Grupy TENSE została również wielokrotnie doceniona przez kapituły i gremia konkursowe, które przyznały nam tak prestiżowe nagrody i jak m.in.:

 • Diament Miesięcznika Forbes 2020,
 • Gazela Biznesu,
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości,
 • Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteśmy stałym uczestnikiem rankingów „Technology Fast 50 Central Europe” Deloitte i Financial Times.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania