Pozycjonowanie stron
Chełm
z agencją SEO

Słaba widoczność strony w wynikach wyszukiwania sprawi, że nawet najlepiej zaprojektowany i najbardziej funkcjonalny serwis www nie pozwoli Ci przyciągać nowych klientów i pomnażać przychodów.

Samo stworzenie firmowej witryny to zbyt mało, by w dzisiejszych czasach skutecznie zawalczyć o odbiorcę.

Dlatego, jeśli chcesz, by Twoja marka cieszyła się rozpoznawalnością i sukcesywnie zwiększała swoją pozycję na rynku, już dziś powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadząc na terenie Chełma dowolny biznes – pizzerię, myjnię samochodową czy sklep ze zdrową żywnością – powinieneś skupić się na dotarciu głównie do mieszkańców miasta.

To oni stanowią ogromną większość Twoich klientów, a my proponujemy Ci narzędzia, pozwalające promować firmę właśnie wśród miejscowych odbiorców.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych odpowiada zarówno na potrzeby Twojego biznesu, jak i na oczekiwania potencjalnego klienta, który ceni sobie bliskość i wysoką jakość usług dostępnych w jego najbliższym sąsiedztwie.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Specjalizujemy się w usługach SEO oraz marketingu internetowym, dostarczając sprawdzone rozwiązania firmom z całej Polski. Na mapie naszych usług znajduje się również Chełm. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Chełm – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swój lokalny biznes, musisz nieustannie testować nowe możliwości promocji. Obecnie, kluczem do sukcesu w większości branż jest odpowiednia promocja w sieci, z której korzysta już ponad 30 milionów Polaków.

SEO to jeden z najważniejszych i najskuteczniejszych sposobów na promocję firmy w Internecie, pozwalający docierać do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Już dziś bądź o krok przed konkurencją, nawiązując współpracę z jednym z liderów branży SEO.
Pozycjonowanie stron naszych Klientów mamy opanowane do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg Twoich usług ogranicza się wyłącznie do Chełma lub konkretnego rejonu tego miasta, pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego warto postawić na tę formę promocji marki?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest znacznie tańsze niż pozycjonowanie ogólnokrajowe.

Pozwala trafiać z ofertą do realnie zainteresowanych nią konsumentów.

Wiąże się ze stosunkowo szybkim wzrostem pozycji w Google.

Jest połączone z techniczną optymalizacją i unowocześnieniem Twojej strony www.

Nie kosztuje tyle, co kampania billboardowa zapewniając jednocześnie trwały, wysoki zwrot z inwestycji.

Pozwala wyprzedzić konkurencję.

Sprzyja budowie silnej marki i kreowaniu jej wizerunku.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron www – w tym także lokalne SEO – to proces ciągły i wielowymiarowy. Składa się z wielu działań, które muszą być podejmowane w odpowiedniej kolejności i na podstawie dedykowanej strategii.

Tak realizowana kampania uczyni Twoją firmę lepiej rozpoznawalną, dzięki wysokiej pozycji strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

W Grupie TENSE zespół ekspertów nieustannie pracuje na wysokie pozycje serwisów współpracujących z nami przedsiębiorców.

Jednym z najważniejszych procesów w pozycjonowaniu jest link-building, czyli działanie mające na celu budowę profilu linkowego strony. Im więcej odnośników z różnych zewnętrznych serwisów kieruje użytkownika na Twoją witrynę, tym lepszą pozycję może przyznać jej Google.

Algorytm najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki przy układaniu rankingu stron kieruje się ponad 200 czynnikami, które wpływają na pozycje konkretnych stron internetowych.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój serwis internetowy,
grupę docelową,
konkurencję oraz branżę.

Na podstawie zebranych informacji, opracowujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, nastawioną na osiągnięcie podstawowego celu, jakim jest poprawa pozycji Twojej domeny na słowa kluczowe związane z miastem Chełm oraz prowadzonym przez Ciebie biznesem.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Chełmie?

Trudno określić jedną cenę za kampanię SEO. Pozycjonowanie jest tak skomplikowanym, wielowymiarowym i indywidualnym działaniem, że każda wycena sporządzana jest z uwzględnieniem potrzeb i celów Klienta.

Nie musisz jednak martwić się o dodatkowe koszty współpracy. Precyzyjną wartość kampanii poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy, co pozwoli Ci z wyprzedzeniem zaplanować swój budżet.

Sprawdź przykładowy cennik usług pozycjonowania najpopularniejszych fraz związanych z lokalizacją oraz konkretnym biznesem.

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 meble chełm - - - - 79 zł
2 meble na wymiar chełm - - - - 59 zł
3 sklep meblowy chełm - - - - 59 zł
4 meble kuchenne chełm - - - - 59 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 meble chełm - - - - 79 zł
2 meble na wymiar chełm - - - - 59 zł
3 sklep meblowy chełm - - - - 59 zł
4 meble kuchenne chełm - - - - 59 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór słów kluczowych

Dzięki wybraniu odpowiednich fraz wzrasta zarówno widoczność serwisu w wyszukiwarce na konkretne słowa kluczowe, jak i popularność strony w ujęciu całościowym. Analizujemy zapytania stosowane przez internautów, monitorujemy działania konkurencji, używamy profesjonalnych narzędzi SEO.

Bezpłatny audyt SEO oraz optymalizacja serwisu

Po wykonaniu gruntowej analizy budowy, funkcjonalności oraz zawartości witryny, dokonujemy niezbędnych poprawek i zmian na stronie, powodujących pierwszy, zauważalny wzrost pozycji.

Bieżące wsparcie i doradztwo

Przez cały czas możesz korzystać z indywidualnego doradztwa w zakresie e-marketingu oraz strategii pozycjonowania.

Monitorowanie efektów

Z poziomu Panelu Klienta możesz zarządzać swoją kampanią SEO, monitorować postępy naszych prac oraz porównywać dane. Dokładne pozycje serwisu są przez nas sprawdzane codziennie.

Jasne zasady, wygodne modele rozliczeń

W Grupie TENSE rozliczasz się tak, jak Ci wygodnie. Oferujemy model abonamentowy lub płatność za uzyskane efekty. Nie musisz obawiać się o ukryte koszty – cenę kampanii poznajesz już na wstępie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Analityka i monitorowanie efektów
 • Bieżące doradztwo oraz wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w szerokiej gamie usług z dziedziny marketingu online.

Choć pozycjonowanie jest naszą domeną, wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie do otaczania naszych Klientów pełną obsługą marketingowa. W ramach prowadzonych przez nas działań oferujemy m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki zaprojektowanym na odpowiednie słowa kluczowe kampaniom Google Ads lub Facebook Ads, a także reklamie w popularnych serwisów należących do amerykańskiego giganta, możesz promować swoją firmę, docierając do zainteresowanych jej usługami użytkowników.

 • Marketing wizerunkowy

  Wsparciem pozycjonowania jest również marketing wizerunkowy, czyli ogół działań, mających na celu budowę silnej, odpornej na kryzysy marki. Zajmiemy się komunikacją na temat Twojej firmy w mediach społecznościowych, Google Moja Firma, na forach internetowych i wielu innych miejscach w sieci.

 • Content marketing

  Unikalne, wartościowe i zgodne ze standardami SEO treści takie jak: artykuły, opisy produktów, vlogi, podcasty oraz inne rodzaje treści, pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i jednocześnie kreować ekspercki wizerunek.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Należymy do największych i najlepszych agencji SEO w Polsce. Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów, z których 90% przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat.

Na swoim koncie mamy szereg wartościowych nagród, począwszy od Gazeli Biznesu i Diamentu Miesięcznika „Forbes” 2020, poprzez tytuły Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości oraz firma Rodzinna Roku 2018, aż po stały udział w prestiżowym rankingu Technology Fast 50 Central Europe, tworzonym przez Deloitte i Financial Times.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu bez żadnych obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie swojej strony www w Chełmie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania