Menu

Pozycjonowanie stron
Gdynia

Zastanawiasz się, co zrobić, by Twoja strona www nie była jedynie atrakcyjną wizytówką firmy w sieci? Szukasz sposobu na to, by uczynić z niej skuteczne narzędzie do zarabiania i pozyskiwania nowych Klientów? Zadbaj o reklamę w internecie! Postaw na pozycjonowanie lokalne, rozwijaj biznes i sprzedawaj więcej, dzięki efektywniejszej promocji marki online!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron (SEO) pozwala – nawet przy ograniczonym budżecie na promocję – reklamować się wśród tych, na których zależy Ci najbardziej: mieszkańcach miasta, osiedla czy dzielnicy.

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy na Pogórzu, salon masażu w Śródmieściu czy knajpę z orientalnym jedzeniem na Orłowie, właśnie tam poszukuj odbiorców dla Twojej oferty.

Mieszkańcy tak dużych ośrodków, jak Gdynia, rzadko jeżdżą na drugi koniec miasta, by kupić potrzebne towary lub skorzystać z oferowanych im usług.

Odpowiedzią na ich wymogi oraz potrzeby miejscowego biznesu jest lokalne pozycjonowanie stron, które pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych proponowaną przez Ciebie ofertą.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

W zakresie usług SEO współpracujemy z Klientami z całej Polski – także z Gdyni. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję i umocnić Twoją pozycję na rynku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gdynia – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadzenie biznesu w dużym mieście nie jest łatwe – doskonale o tym wiemy. Warunkiem utrzymywania stabilnej pozycji w branży jest nieustanny rozwój. Nie możesz stać w miejscu, jeśli chcesz pomnażać przychody i obsługiwać coraz większą liczbę klientów.

Współpraca z nami daje Ci dostęp do gotowych narzędzi, które możesz zastosować do promocji marki w sieci.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Pozycjonowanie stron to nasza pasja, którą rozwijamy od ponad dekady, stając się jednym z liderów branży SEO. Skuteczną promocję firm w sieci opanowaliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoja działalność biznesowa skoncentrowana jest na miejscowych Klientach, powinieneś jak najszybciej zainwestować w pozycjonowanie lokalne. Dlaczego to tak ważne?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala skutecznie promować firmę w sieci przy niskim budżecie.

Daje gwarancję dotarcia do Klientów, na których najbardziej Ci zależy.

Zapewnia szybki wzrost pozycji firmy w wynikach wyszukiwania.

Ułatwia uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Wspiera budowę silnej marki w internecie oraz w świadomości Klientów.

Jest tańsze niż reklama billboardowa, dając jednocześnie długofalowe korzyści biznesowe.

Stanowi nie tylko formę skutecznej reklamy, ale także optymalizacji strony i jej unowocześnienia.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Biorąc pod uwagę specyfikę pozycjonowania oraz stopień skomplikowania procesów SEO, warto powierzyć promocję firmy w sieci profesjonalistom. Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy od ponad dekady pracują na sukcesy swoich Klientów w najbardziej konkurencyjnych branżach.

Jednym z filarów skutecznego pozycjonowania jest link building, czyli działania skoncentrowane na budowaniu sieci linków prowadzących do Twojego serwisu internetowego. Im więcej „silnych” odnośników kieruje do Twojej strony, tym wyższa będzie jej wiarygodność i pozycja w wynikach wyszukiwania Google.

Oczywiście, zbudowanie profilu linkowego to tylko jeden z wielu aspektów pozycjonowania lokalnego, które uwzględniamy, współpracując z Klientami z Gdyni. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, opracujemy dla Ciebie indywidualną, dedykowaną strategię działań SEO, skoncentrowaną na osiągnięciu optymalnych rezultatów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencyjność branży,
Twój aktualny serwis internetowy.

Uwzględniając powyższe czynniki, tworzymy propozycję współpracy, skupiając się na selekcji słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci. Pomogą one w zwiększeniu liczby odwiedzin strony przez osoby zainteresowane Twoją ofertą, co w końcowym rozrachunku pozwoli Ci osiągać większe zyski.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gdyni?

Nie ma jednej ceny za lokalne pozycjonowanie serwisów internetowych. W dużej mierze na cenę wpływa stopień konkurencji w danej branży i regionie.

Gdynia należy do tych miast, w których firmy z wielu gałęzi biznesu muszą rywalizować o Klienta z dużą liczbą konkurentów, dlatego tym bardziej warto pozycjonowanie strony www powierzyć doświadczonym specjalistom.

Prezentujemy przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Gdyni. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta gdynia 1600 0zł 109zł 139zł 159zł
2 protetyk gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
3 protetyka gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
4 implanty gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
5 protetyka stomatologiczna gdynia 10 0zł 29zł 39zł 49zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta gdynia 1600 0zł 109zł 139zł 159zł
2 protetyk gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
3 protetyka gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
4 implanty gdynia 170 0zł 49zł 59zł 69zł
5 protetyka stomatologiczna gdynia 10 0zł 29zł 39zł 49zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najpopularniejszych słów kluczowych

Dobieramy zapytania, które internauci najczęściej wpisują w Google, poszukując firm podobnych do Twojej. Z punktu widzenia pozycjonowania, dobór fraz jest kluczowym procesem, dlatego przy jego realizacji wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, analizujemy konkurencję oraz badamy słowa wpisywane do wyszukiwarki przez internautów.

Audyt serwisu połączony z optymalizacją

Szczegółowo badamy Twoją stronę (struktura + zawartość) pod kątem koniecznych modyfikacji. Wdrożenie zmian jest bezpłatne.

Stałą kontrolę efektów oraz częste raporty

Nieustannie monitorujemy rezultaty naszych działań, śledząc wzrost pozycji strony w wyszukiwarce. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, umożliwiającego porównywanie i przegląd raportów.

Przejrzyste zasady rozliczeń

Wszystkie koszty pozycjonowania poznasz przed rozpoczęciem współpracy.

Wsparcie ekspertów na każdym etapie

Zapewniamy konsultacje oraz wsparcie ze strony dedykowanego Opiekuna SEO i Doradcy Klienta Biznesowego w zakresie promocji firmy w sieci.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Wdrożenie poprawek na stronie
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitorowanie wzrostu pozycji
 • Doradztwo i wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się agencji marketingu internetowego w Polsce. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz szerokiej gamie działań, które wspierają SEO.

Bogate doświadczenie oraz umiejętności naszych specjalistów pozwalają nam otaczać Klientów pełną opieką w zakresie promocji i marketingu online. Do proponowanych przez nas usług wspierających pozycjonowanie, należą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads, pozwalające docierać z ofertą Twojej firmy do tysięcy potencjalnych Klientów. Lokalni użytkownicy zobaczą reklamy na ekranie telefonów, tabletów lub komputerów, zarówno w wynikach wyszukiwania Google, jak i najpopularniejszych serwisach: YouTube, Gmail, Facebook oraz wielu innych.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy opinie i oceny w internecie są dla większości użytkowników sieci decydujące, nie możesz pozwolić sobie na negatywne postrzeganie i niekorzystny wizerunek. Zapewniamy wsparcie w budowie silnej marki w sieci, projektując w social mediach oraz wielu innych kanałach komunikacji online działania, pomagające kreować pozytywne postrzeganie Twojej firmy.

 • Content marketing

  Jak tworzyć treści, które podnoszą sprzedaż i komunikaty skłaniające do skorzystania z Twojej oferty? My to wiemy! Zgodnie z zasadą „content is a king” tworzymy skuteczne sprzedażowo opisy produktów, wartościowe teksty na firmową stronę oraz unikatowe i ciekawe wpisy na firmowego bloga. Wszystko w sposób kreatywny i zgodny ze standardami SEO.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE to największa w Poznaniu i jedna z czołowych w kraju agencji SEO. Mimo iż swoją siedzibę mamy w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam to w profesjonalnej obsłudze Klientów biznesowych z Gdyni oraz pozostałych regionów kraju.

Właśnie dlatego, chcąc zyskać przewagę nad konkurencją i stać się bardziej rozpoznawalnym na lokalnym rynku, powinieneś powierzyć nam lokalne pozycjonowanie swoich serwisów internetowych.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini
esa 2021
Google Partner Premier 2023

Dowodem naszej skuteczności jest fakt, że spośród ponad 1500 klientów, których obsługujemy, 89% współpracuje z nami od 2 lat bądź dłużej. Jesteśmy stałym uczestnikiem rankingów Deloitte oraz Financial Times.

W swoim dorobku mam m.in. Gazelę Biznesu, Tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, Firmy Rodzinnej Roku 2018 oraz wiele innych prestiżowych wyróżnień i nagród, przyznawanych co roku przez wybitne kapituły konkursowe.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania