Pozycjonowanie stron
Włocławek
z agencją SEO

Jeśli jako lokalny przedsiębiorca chcesz zaistnieć w sieci, pozycjonowanie strony powinno być Twoim priorytetem. Nawet najlepiej zaprojektowany serwis internetowy nie pomoże Ci w zdobyciu nowych Klientów, jeśli nie będzie odwiedzany przez użytkowników. Aby strona generowała ruch, powinna znaleźć na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Jak osiągnąć taki efekt w warunkach ostrej konkurencji w branży? Skutecznym sposobem na wzrost popularności Twojego serwisu przy relatywnie niewielkich kosztach jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Strategia local SEO pozwoli Twojej firmie docierać do użytkowników realnie zainteresowanych skorzystaniem z proponowanych przez Ciebie usług.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz restaurację w Śródmieściu lub myjnię samochodową na Rózinowie, znaczącą większość Twoich klientów stanowią mieszkańcy tych włocławskich osiedli.

Lokalne pozycjonowanie jest formą promocji skoncentrowaną na pozyskiwaniu użytkowników z danego miasta lub dzielnicy, dzięki czemu skutecznie odpowiada zarówno na potrzeby Twoje, jak i Twoich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady współpracujemy z firmami z całej Polski. Na naszej mapie jest również wiele przedsiębiorstw z Włocławka. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w zdobyciu nowych Klientów i budowie silnej, rozpoznawalnej marki.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Włocławek – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Włocławek, nie możesz stać w miejscu. Domeną najlepszych jest nieustany rozwój i korzystanie z nowych form promocji. My proponujemy Ci narzędzia, które pozwolą Ci docierać do szerokiego grona odbiorców i skutecznie pomnażać zyski.

Pora wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Zaufaj liderom branży SEO. Przekonaj się, jak skutecznym narzędziem w walce o klienta jest pozycjonowanie stron.
Bezpłatna wycena
Dla firm działających na terenie jednego miasta, np. takiego jak Włocławek, lokalne pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w internecie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest dużo tańsze niż kampanie billboardowe i zapewnia trały efekt.

Pozwala cieszyć się wzrostem popularności strony już po kilku tygodniach.

Nie wymaga tak dużego budżetu, jak SEO ogólnopolskie.

Jest sposobem na unowocześnienie i optymalizację strony internetowej.

Zapewnia dotarcie do odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Umożliwia zdobycie przewagi nad konkurencją.

Sprzyja budowaniu świadomości silnej marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

SEO, w tym również lokalne pozycjonowanie stron, to zespół uzupełniających się działań i procesów, skutkujący wzrostem pozycji serwisu internowanego w wynikach wyszukiwania.

Lokalne pozycjonowanie skupione jest na słowach kluczowych związanych z danym miastem, np. „myjnia samochodowa Włocławek”. Biorąc pod uwagę złożoność procesów SEO, ważne jest, by zlecić ich realizację profesjonalistom.

Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy od lat, z licznymi sukcesami pomagają współpracującym z nami firmom w pomnażaniu zysków i zdobywaniu coraz silniejszej pozycji na rynku.

Jednym z najważniejszych elementów strategii SEO jest link building, czyli stworzenie silnej, rozległej sieci linków prowadzących do Twojej strony z innych miejsc w internecie. Im więcej linków kieruje do serwisu, tym wyższą zyskuje on pozycję w Google.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców Twoich usług,
aktualny serwis internetowy,
konkurencję z branży.

Na podstawie powyższych danych, tworzymy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, skupiając się na prawidłowym doborze słów kluczowych, wpływających na zwiększenie liczby odwiedzin oraz wzrost sprzedaży.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron we Włocławku?

Pozycjonowanie stron internetowych, jako proces złożony i wielowymiarowy, nie ma jednej ceny. Koszty w dużej mierze uzależnione są od wyboru fraz oraz konkurencji w branży.

Włocławek jest miastem, które cechuje dynamiczny rozwój i wysoki stopień konkurencyjności. Właśnie dlatego, tym bardziej powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie, by zdobyć cenne wsparcie w walce o klienta w sieci.

Oto przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Włocławka z podziałem miasta na osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 kursy włocławek 0zł 29zł 39zł 49zł
2 bhp włocławek 0zł 29zł 39zł 49zł
3 kurs spawacza włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
4 hostessy włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
5 modelki włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
6 agencja włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 kursy włocławek 0zł 29zł 39zł 49zł
2 bhp włocławek 0zł 29zł 39zł 49zł
3 kurs spawacza włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
4 hostessy włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
5 modelki włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
6 agencja włocławek 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza połączona z wyborem słów kluczowych

Wyszukujemy najlepsze frazy i zapytania, które opisują Twój biznes w sieci. Monitorujemy konkurencję, zapytania wpisywane przez internautów oraz korzystamy ze sprawdzonych narzędzi.

Audyt SEO wraz z optymalizacją

Szczegółowo badamy strukturę serwisu oraz jego treść. Bezpłatnie wdrażamy modyfikacje, usuwając błędy i optymalizując serwis od strony technicznej.

Raporty o wynikach i stały monitoring efektów

Każdego dnia monitorujemy pozycję Twojego serwisu, reagując w odpowiedni sposób na zmiany. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz śledzić rezultaty naszych działań i analizować ich wyniki.

Jasne i czytelne zasady rozliczeń

Informujemy Cię o całości kosztów jeszcze przed podpisaniem umowy, abyś mógł zaplanować budżet na kampanię.

Bieżące wsparcie i doradztwo

Każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie dedykowanego opiekuna SEO oraz doradcy od spraw marketingu i reklamy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i selekcja fraz
 • Umowa na usługi SEO
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Techniczna optymalizacja serwisu
 • Początek pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Wsparcie i doradztwo
 • Optymalizacja i efektów
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Szeroka gama usług, które oferujemy, nie ogranicza się wyłącznie do pozycjonowania. Choć SEO jest naszą domeną, w ramach współpracy z Klientami biznesowymi, proponujemy dodatkowe modele promocji marki w sieci, takie jak:

 • Reklama PPC

  Często określana jako kampanie linków sponsorowanych. Google Ads oraz Facebook Ads to narzędzia, które umożliwiają publikowanie sponsorowanych treści w wynikach wyszukiwania, w social mediach, a także w wielu innych serwisach, z których korzystają lokalni użytkownicy. Kierowanie komunikatów na konkretne słowa kluczowe pozwala docierać do członków grupy docelowej, korzystającej ze smartfonów, tabletów czy komputerów.

 • Marketing wizerunkowy

  Obejmuje szereg działań skupionych wokół budowania silnej marki w świadomości użytkowników internetu. Zakłada kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez recenzje, oceny oraz opinie w mediach społecznościowych, na forach branżowych czy w wizytówce Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Zakłada promowanie produktów i usług poprzez kreatywne i unikalne treści, zgodne ze standardami SEO. Opisy produktów, które podnoszą sprzedaż oraz angażujące treści na firmowej stronie lub bogu, to tylko niektóre przykłady contentu, jaki możemy przygotować dla Twojej firmy, by pomóc jej zdobywać nowych Klientów i optymalizować konwersje.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą poznańską agencją SEO i jedną z czołowych firm w Polsce zajmujących się pozycjonowaniem stron. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju, dlatego prowadząc biznes we Włocławku, bez obaw możesz powierzyć nam promocję Twojej firmy w sieci.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody i wyróżnienia, potwierdzające naszą skuteczność w branży SEO. Na swoim koncie mamy m.in.: dwie Gazele Biznesu, tytuł Firma Rodzinna Roku 2018 czy tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości. Trzykrotnie znajdowaliśmy się w branżowych rankingach tworzonych przez Deloitte oraz Financial Times.

89% z 1500 współpracujących z nami firm, darzy nas zaufaniem, przedłużając umowy od ponad dwóch lat, co jest najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności i tego, że znamy się na SEO.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania