Pozycjonowanie stron
Białystok
z agencją SEO

Twoja firmowa strona www nie cieszy się popularnością mimo zainwestowania w nią sporych nakładów? Masz trudności z pozyskiwaniem nowych Klientów dla swojego lokalnego biznesu? Przyczyną może być niska pozycja serwisu w wynikach wyszukiwania.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz dowolny biznes w tak dużym mieście, jak Białystok, już dziś powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie strony internetowej, a dokładnie – na pozycjonowanie lokalne.

W poszukiwaniu odbiorców Twoich usług skup się przede wszystkim na osobach z najbliższego otoczenia, realnie zainteresowanych skorzystaniem z proponowanej przez Ciebie oferty.

Jeśli masz myjnię samochodową w Centrum, restaurację na osiedlu Sienkiewicza lub salon piękności na Jaroszówce, klientów szukaj właśnie w tych rejonach.

Korzystając ze skuteczności local SEO, wypromujesz swój biznes w Białymstoku, odpowiadając jednocześnie na potrzeby swoich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady z sukcesami obsługujemy Klientów z całego kraju. Zaufało nam również wiele firm z Białegostoku. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w efektywnym promowaniu biznesu w sieci!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Białystok – szansa na rozwój Twojej firmy.

Mając własną firmę w tak dużym i dynamicznie rozwijającym się mieście jak Białystok, musisz dbać o nieustanny rozwój. Pozostawanie w miejscu oznacza oddawanie rynku konkurencji.

Współpraca z nami zapewni Ci gotowe narzędzia oraz sprawdzone rozwiązania, które zaowocują wzrostem pozycji Twojej strony www w wynikach wyszukiwania i pozwolą zdobywać nowych Klientów!

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy liderem branży pozycjonowania stron internetowych. We wspieraniu rozwoju firm w sieci nie mamy sobie równych.
Bezpłatna wycena
Jeśli skala prowadzonego przez Ciebie biznesu ogranicza się do jednego miasta – nawet tak dużego, jak Białystok, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie najskuteczniejszą formą promocji. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga dużego budżetu na promocję.

Daje pierwsze efekty (wzrost pozycji strony w Google) już po kilku tygodniach.

Umożliwia docieranie do osób faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jest tańsze niż kampanie billboardowe.

Pomaga uzyskać przewagę nad konkurencją.

Wspiera budowanie silnej marki oraz kreowanie wizerunki w sieci.

Daje długofalowe efekty, pozwalając cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną internetową.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Zlecając pozycjonowanie doświadczonym specjalistom zyskujesz gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej w lokalnych wynikach wyszukiwania. Złożony i długofalowy proces local SEO to zespół działań, których efektem jest znaczny wzrost pozycji serwisu internetowego na zapytania związane z danym miastem lub dzielnicą.

Grupa TENSE to zespół specjalistów, dla których priorytetem od zawsze było i jest wzmacnianie pozycji firm w internecie.

Nasi eksperci przygotują dla Ciebie deskowaną strategię pozycjonowania, obejmującą działania optymalne z punktu widzenia Twojej branży i posiadanego serwisu internetowego.

Jednym z najważniejszych procesów wpływających na efekty local SEO jest link building, czyli zbudowanie silnej struktury linków prowadzących do Twojej strony. Im więcej odnośników z zewnątrz kieruje do posiadanego przez ciebie serwisu, tym wyższą pozycję Google przyznaje mu w wynikach wyszukiwania na określone frazy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

posiadany przez Ciebie serwis internetowy,
konkurencję w branży,
grupę docelową – odbiorców Twoich usług.

Powyższe dane pozwalają nam na opracowanie dedykowanej strategii pozycjonowania Twojej strony www w oparciu o odpowiednio dobrane słowa kluczowe, które pozwolą zwiększyć liczbę odwiedzin Twojego serwisu, co przełoży się na wzrost liczby konwersji.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Białymstoku?

Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając koszty w oparciu o wybór słów kluczowych, branżę i stopień jej konkurencyjności.

Biorąc pod uwagę fakt, że Białystok jest największym miastem pólnocno-wschodniej Polski, konkurencja w wielu gałęziach biznesu jest tu naprawdę spora. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać o pozycjonowanie strony internetowej, by zyskać dodatkowy argument w rywalizacji o uwagę, czas i pieniądze potencjalnych klientów.

Obok znajduje się przykładowy cennik lokalnego pozycjonowania dla firmy z Białegostoku. Miasto podzielone zostało w nim na osiedla.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 firma sprzątająca białystok 140 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 firmy sprzątające białystok 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 sprzątanie mieszkań białystok 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
4 sprzątanie biur białystok 70 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
5 firmy sprzątające białystok cennik 10 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 firma sprzątająca białystok 140 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 firmy sprzątające białystok 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 sprzątanie mieszkań białystok 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
4 sprzątanie biur białystok 70 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
5 firmy sprzątające białystok cennik 10 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

Na podstawie analizy zapytań używanych przez internautów, monitoringu konkurencji oraz narzędzi do analizy słów kluczowych przygotowujemy zestawienie fraz, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci i wspierają pozycjonowanie.

Audyt SEO strony oraz jej optymalizację

W trakcie audytu serwisu szczegółowo badamy jego strukturę oraz zawartość, skupiając się na kluczowych modyfikacjach. Optymalizacja strony wykonywana jest bezpłatnie.

Monitorowanie pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania

Wzrost pozycji strony jest przez nas obserwowany na bieżąco. Jako nasz Klient, otrzymujesz całodobowy dostęp do panelu, w którym możesz analizować efekty podejmowanych przez nas działań SEO

Czytelne zasady rozliczeń

Brak ukrytych opłat – jeszcze przed podpisaniem umowy informujemy Cię o kosztach współpracy, dzięki czemu możesz zaplanować budżet z góry.

Wsparcie opiekuna SEO oraz dedykowanego doradcy

Zapewniamy doradztwo w zakresie działań SEO oraz wsparcie specjalistów od promocji firmy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i selekcja słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Wdrożenie poprawek poaudytowych
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Właściwe pozycjonowanie serwisu
 • Sprawdzanie i optymalizacja wyników
 • Doradztwo oraz wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, będąc jedną największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z branży SEO. Wiedza, doświadczenie i szeroki zakres usług pozwalają nam otaczać swoich Klientów kompleksową opieką w zakresie marketingu online i promocji w sieci. Oprócz pozycjonowania lokalnego oferujemy firmom z Białegostoku i całego kraju szereg dodatkowych usług, takich jak:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej AdWords) oraz Facebook Ads pozwalają docierać do lokalnych użytkowników internetu, zainteresowanych Twoją ofertą. Kierowanie komunikatów na określone słowa kluczowe oraz konkretną lokalizację, umożliwia skuteczne promowanie Twojej marki wśród mieszkańców miasta, dzielnicy lub osiedla, zarówno poprzez reklamę w wynikach wyszukiwania (SEM), jak i marketing w Zakupach Google, serwisie YouTube, poczcie Gmail oraz milionach innych stron www.

 • Marketing wizerunkowy

  Chcąc zbudować silną markę w internecie, nie da się pominąć znaczenia pozytywnych opinii, ocen i recenzji. Zadbamy o korzystne postrzeganie i ekspercki wizerunek Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach branżowych, a także w Google Moja Firma oraz innych miejscach w sieci, takich jak agregatory opinii czy porównywarki cen produktów lub usług.

 • Content marketing

  Wartościowa i unikalna treść na stornie internetowej to jeden z kluczowych warunków skutecznego pozycjonowania. Jednak zachęcające opisy produktów czy merytoryczne treści na firmowej stronie same w sobie mogą stać się narzędziem marketingowych, zwiększając sprzedaż Twoich produktów lub usług. Przygotujemy dla Ciebie kreatywne i oryginalne teksty zgodnie z zasadą „content is a king”.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jednym z liderów branży SEO w kraju i największą agencją pozycjonowania w Poznaniu. Siedziba naszej firmy mieści się w Wielkopolsce, jednak dynamiczny rozwój marki powoduje otwarcie kolejnych biur, m.in. w Warszawie czy Bydgoszczy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie obsługiwać Klientów biznesowych z całego kraju – także z Białegostoku.

Zaufali nam między innymi:

Grupa TENSE od lat zdobywa prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia. Na swoim koncie mamy m.in.: Gazelę Biznesu, tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie byliśmy uczestnikiem rankingu Technology Fast 50, tworzonego przez Financial Times oraz Deloitte.

Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm z całego kraju. Najlepszym dowodem naszej skuteczności jest to, że 89% z nich współpracuje z nami minimum 2 lata.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania