Pozycjonowanie stron
Świdnica
z agencją SEO

Zastanawiasz się co zrobić, by Twoja firma miała więcej Klientów i osiągała wyższe dochody? Masz nowoczesną stronę www, jednak nikt jej nie odwiedza?

Oba problemy są ze sobą powiązane – ich przyczyna to niska pozycja serwisu w wynikach wyszukiwania.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz na terenie Świdnicy dowolny biznes, powinieneś skupić się na dotarciu do mieszkańców miasta, stanowiących docelową grupę odbiorców Twoich usług.

Z pewnością wiesz, że ogromna większość z nich właśnie w Internecie poszukuje informacji o usługach i produktach. Jeśli Twój serwis pojawi się w ścisłej czołówce rankingu, więcej osób odwiedzi stronę i skorzysta z oferty firmy, kierując się dowodom społecznego zaufania.

Wysoka pozycja w Google pomoże Ci dołączyć do grona liderów Twojej branży.

Wydaje się proste, tylko – jak to osiągnąć? Skutecznym rozwiązaniem jest lokalne pozycjonowanie stron, które pragniemy zaproponować Twojej firmie w Świdnicy!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat obsługujemy firmy z całego kraju – w tym także z Dolnego Śląska i Świdnicy – świadcząc kompleksowe usługi SEO. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić biznesowych konkurentów na trudnym i wymagającym rynku.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Świdnica – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy w branży, nie możesz stać w miejscu.

Prowadząc firmę, musisz nieustannie poszukiwać nowych sposobów na promocję swoich usług i produktów. Pozycjonowanie stron pomoże Ci zdobywać Klientów, pomnażać zyski i czerpać satysfakcję ze świetnie funkcjonującego biznesu.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce.
Pozycjonowanie stron internetowych rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg Twojej firmy ograniczony jest do jednego miasta – nawet tak konkurencyjnego jak Świdnica – pozycjonowanie lokalne jest dla Ciebie. Dlaczego powinieneś na nie postawić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

W porównaniu z pozycjonowaniem szerokim kosztuje znacznie mniej.

Daje możliwość precyzyjnego docierania do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Łączy budowę popularności marki z optymalizacją i unowocześnieniem firmowej strony www.

Pozwala zostawić w tyle konkurencję.

Sprzyja budowie silnej, odpornej na kryzysy marki.

Jest tańsze niż kampanie billboardowe, zapewniając jednocześnie długotrwały efekt.

Pierwsze rezultaty daje już po kilku tygodniach.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Celem lokalnego pozycjonowania stron jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym miastem – w tym przypadku ze Świdnicą.

Pozycjonując firmę lokalnie, konkurujesz wyłącznie z przedsiębiorstwami z tego samego miasta, dzięki czemu pierwszymi efektami cieszysz się znacznie szybciej, niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego.

Mniejsza konkurencyjność to również niższe koszty, dlatego pozycjonowanie lokalne jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm z ograniczonym budżetem na promocję.

W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na sukcesy naszych Klientów w Internecie. Popularność marki budujemy w oparciu o dedykowaną strategię, zakładającą m.in. stworzenie silnego profilu linkowego serwisu. Im więcej odnośników kieruje do domeny, tym wyższą pozycję przyznaje jej Google.

Oczywiście, linkowanie nie jest jedynym elementem skutecznego pozycjonowania. Czynników warunkujących miejsce witryny w rankingu jest ponad 200 – nasi eksperci odpowiedni nacisk kładą na każdy z nich.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
działania konkurencji,
Twój serwis internetowy.

Na podstawie tych danych opracowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, kładąc nacisk na wybór słów kluczowych, które pomogą zbudować popularność Twojej marki w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Świdnicy?

Pozycjonowanie lokalne nie ma jednej ceny.

Należy uwzględnić m.in. wybrane słowa kluczowe oraz branżę, w której działa firma. Cena zależy również od tego, jak konkurencyjne jest dane środowisko biznesowe.

Nie da się ukryć, że Świdnica należy do tych miast, w których konkurencja w wielu dziedzinach jest duża, jednak stanowi to kolejny powód, dla którego już teraz warto zainwestować w pozycjonowanie, by zawsze być o krok przed innymi w trudnej walce o Klienta.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych słów kluczowych

Analizujemy popularność poszczególnych fraz, wybierając te, które pozwolą na skuteczne zwiększenie popularności Twojej marki w Internecie. Śledzimy zapytania wpisywane przez internautów oraz działania konkurencji.

Bezpłatny audyt SEO oraz optymalizacja strony

Kompleksowo badamy Twój serwis internetowy oraz znajdującą się w nim treść. Po dokonaniu audytu wprowadzamy niezbędne poprawki, skutkujące pierwszym wzrostem pozycji.

Jasne zasady rozliczeń

U nas nie ma ukrytych ani dodatkowych kosztów – kompleksową wycenę otrzymujesz przed podpisaniem umowy. Możesz wybrać, czy wolisz rozliczać się za efekty naszych działań, czy wybrać model abonamentowy.

Wsparcie oraz doradztwo

Nasi eksperci służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem przez cały okres współpracy. Korzystaj z konsultacji oraz doradztwa nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale także innych form reklamy w Internecie.

Monitorowanie efektów

Nieustannie śledzimy zmiany pozycji, podejmując działania, mające na celu poprawę lub utrzymanie wysokiej pozycji Twojej strony w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony www
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie
 • Monitoring efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE to jedna z największych w kraju agencji SEO i największa firma z branży pozycjonowania w Polsce.

Szeroka gama naszych usług oraz doświadczenie i wiedza ekspertów, pozwalają nam otaczać Klientów biznesowych kompleksową opieką w zakresie promocji w sieci. W skład naszej oferty, oprócz pozycjonowania stron, wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Docieraj do tysięcy potencjalnych Klientów, którzy na co dzień korzystają z YouTube, Gmaila, Zakupów Google oraz wyników wyszukiwania.

  Kampanie linków sponsorowanych to gwarancja natychmiastowego efektu w postaci pojawienia się reklamy do strony lub sklepu internetowego wszędzie tam, gdzie znajdują się odbiorcy Twoich usług.

 • Marketing wizerunkowy

  Profesjonalnie zaprojektowana strategia komunikacyjna to znak rozpoznawczy branżowych liderów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, już dziś zleć nam obsługę social mediów, wizytówki Google Moja Firma lub powierz ekspertom komunikację na forach internetowych.

 • Content marketing

  Skuteczna reklama w Internecie to przede wszystkim rzetelna informacja.

  Treści na Twojej stronie powinny być nie tylko ciekawe i wartościowe, ale również unikalne i skuteczne sprzedażowo. W Grupie TENSE wiemy jak to robić – współpracujemy z ponad 150 copywriterami – ekspertami w swojej dziedzinie.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, od ponad 10 lat z sukcesami obsługujemy firmy z całej Polski.

Wśród naszych Klientów znajduje się wiele przedsiębiorstw ze Świdnicy oraz okolic. Doskonale znamy tutejsze środowisko biznesowe, co przekłada się na wysoką skuteczność lokalnego pozycjonowania stron.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE to regularny uczestnik prestiżowych rankingów oraz laureat nagród i wyróżnień, przyznawanych nam przez ekspertów z branży. Do tej pory zdobyliśmy m.in. Gazelę Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes 2020, tytuły Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku, jednak nieustannie mamy apetyt na więcej.

Nasza najlepszą reklamą i jednocześnie powodem do dumy są jednak zadowoleni Klienci, którym pomagamy rozwijać skrzydła. Obecnie obsługujemy ponad 1800 firm, a średni czas współpracy wynosi ponad 4 lata. 90% Klientów regularne, co roku przedłuża z nami umowy. Trudno o lepszy dowód skuteczności.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania