Pozycjonowanie stron
Suwałki
z agencją SEO

Twoja firmowa strona www – pomimo zainwestowania w nią sporych środków – nie pozwala Ci przyciągać nowych Klientów i pomnażać zysków?

Prawdopodobnie winą jest niska pozycja serwisu w Google, przekładająca się na jego niewielką popularność.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Właśnie dlatego, prowadząc dowolny biznes w Suwałkach, powinieneś postawić na pozycjonowanie stron, które pozwoli Twojej witrynie stać się lepiej widoczną w wynikach wyszukiwania i pomoże zdobywać nowych Klientów, co przełoży się na wyższe dochody.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych stanowi odpowiedź na potrzeby małych firm, działających na obszarze jednego miasta, regionu, dzielnicy lub osiedla.

Mieszkańcy Suwałk zainteresowani zakupem konkretnego produktu lub usługi, w ogromnej większości chcą skorzystać z oferty miejscowych firm, zamiast podróżować do innych miast.

Bez względu na to, czy prowadzisz w tym mieście kawiarnię, sklep ze zdrową żywnością czy gabinet stomatologiczny, dzięki lokalnemu pozycjonowaniu stron dotrzesz z ofertą do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad 10 lat skutecznie dbamy o widoczność stron internetowych w wyszukiwarce Google. Na mapie naszych Klientów znajdują się również Suwałki. Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Ci sprzedawać więcej i stać się jednym z liderów branży.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Suwałki – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, nie możesz poprzestawać na dotychczasowych osiągnięciach.

Nieustanny rozwój i poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do Klienta to warunek funkcjonowania na mocno konkurencyjnym rynku.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Już dziś zacznij współpracę z jednym z liderów branży SEO.
Pozycjonowanie stron www jest tym, w czym jesteśmy bezkonkurencyjni.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoja firma działa na terenie jednego miasta – np. Suwałk – lokalne pozycjonowanie stanowi odpowiedź na potrzeby marki oraz klientów. Dlaczego powinieneś na nie postawić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Daje pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Zapewnia długotrwały efekt – w odróżnieniu od kampanii linków sponsorowanych.

Jego nieodłącznym elementem jest optymalizacja techniczna serwisu.

Pozycjonowanie pomaga wyprzedzić konkurencję.

Wzrost popularności firmy w Google to większe zyski i łatwiejsze kreowanie świadomości marki.

Pozwala na docieranie z ofertą przedsiębiorstwa do osób realnie nią zainteresowanych.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podobnie jak pozycjonowanie szerokie, również działania SEO na skalę lokalną, stanowią wielowymiarowy i ciągły proces. Dlatego ważne jest, by powierzyć kampanię ekspertom z doświadczeniem.

Grupa TENSE to zespół specjalistów, każdego dnia pracujący na sukcesy ponad 1800 Klientów z całego kraju. Dzięki nam wzrośnie pozycja i popularność Twojej firmy w internecie, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania lokalnego jest link-building, czyli działania mające na celu stworzenie silnej struktury linków kierujących do Twojej strony z innych źródeł w sieci.

Im lepszy będzie profil linkowy strony, tym wyższą pozycję przyzna jej Google w wynikach wyszukiwania. Oczywiście linkowanie to tylko jeden z wielu czynników rankingowych – w Grupie TENSE dbamy o każdy z nich.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
działania konkurencji,
grupę docelową.

Mając informacje z tych trzech obszarów, skupiamy się na doborze słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci i przyczynią się do zwiększenia popularności marki online. Tworzymy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, określającą strategię działań ukierunkowanych na wzrost rozpoznawalności firmy i konkretny efekt sprzedażowy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Suwałkach?

Trudno określić jedną cenę dla pozycjonowania stron www. Ze względu na wielowymiarowy charakter usług SEO, każda wycena sporządzana jest indywidualnie.

Przy określaniu opłat za kampanię uwzględniamy m.in.: wybrane słowa kluczowe, branżę, w której działa Twoja firma oraz działania konkurencji. Na tej podstawie określamy koszty, które w całości poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania w Suwałkach.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór słów kluczowych

Odpowiednio dobrane frazy to warunek skutecznego pozycjonowania. W Grupie TENSE monitorujemy popularność poszczególnych zapytań, śledzimy działania konkurencji oraz wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do wyszukiwania słów najlepiej opisujących Twoją firmę w sieci.

Darmowy audyt SEO z optymalizacją

Szczegółowo badamy konstrukcję oraz treść na Twojej witrynie, wprowadzając niezbędne poprawki. Często już na tym etapie zauważalny jest pierwszy wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Raporty i monitoring pozycji

Na bieżąco sprawdzamy aktualne miejsca zajmowane przez pozycjonowane serwisy, dostarczając Ci szczegółowych informacji w formie czytelnych raportów. Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, gdzie znajdziesz informacje o efektach działań ekspertów.

Wygodny i czytelny model rozliczeniowy

W Grupie TENSE całość kosztów związanych z pozycjonowaniem poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu możesz z wyprzedzeniem planować budżet. Jednocześnie dajemy Ci możliwość wyboru najdogodniejszego dla Ciebie systemu rozliczeń.

Wsparcie i doradztwo

Na każdym etapie współpracy możesz korzystać z konsultacji oraz pomocy naszych ekspertów w zakresie reklamy online.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Zaliczamy się do ścisłego grona największych i najlepszych agencji interaktywnych w kraju.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi ekspertami pozwalają oferować naszym Klientom szeroki zakres działań, obejmujący nie tylko pozycjonowanie, ale także pozostałe formy reklamy w Internecie. W skład naszych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads to narzędzia, które pozwolą Ci promować firmę wśród tysięcy lokalnych użytkowników. Precyzyjne komunikaty kierowane na określone słowa kluczowe umożliwiają docieranie do członków grupy docelowej. Za usługę płacisz wyłącznie wtedy, gdy użytkownik kliknie Twoją reklamę.

 • Marketing wizerunkowy

  Czasy, gdy najlepszym narzędziem reklamowym marki był rozgłos, dawno minęły. Dziś liczą się pozytywne opinie i ekspercki wizerunek – także w sieci. Pomożemy Ci kierować komunikacją firmy w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na branżowych forach internetowych.

 • Content marketing

  Jak w czasach bezpardonowej konkurencji sprzedawać więcej? Stawiając na skuteczną i wartościową treść! Odkryj wszystkie zalety content marketingu i już dziś wykorzystaj go do budowy popularności marki oraz zwiększania przychodów.

  Przygotujemy dla Ciebie treści na stronę www, opisy dla sklepu internetowego lub wpisy na firmowego bloga – kreatywnie, merytorycznie i z naciskiem na sprzedaż produktów lub usług.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Współpraca z nami daje Ci gwarancję skuteczności jednej z czołowych agencji SEO w kraju. Jako jeden z liderów branży, mamy do dyspozycji najlepszych ekspertów, a naszą siłą jest kilkunastoletnie doświadczenie.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 zadowolonych Klientów, spośród których aż 90% regularnie przedłuża z nami umowy o współpracę.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Potwierdzeniem naszej skuteczności jest również szereg prestiżowych nagród oraz wyróżnień, przyznawanych nam co roku przez ekspertów z branży. Na swoim koncie mamy m.in.: Diament Miesięcznika Forbes 2020, Gazelę Biznesu, tytuły Firma Rodzinna Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Regularniej znajdujemy się w rankingu Technology Fast 50 Central Europe, tworzonym przez Financial Times wspólnie z Deloitte.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania