Pozycjonowanie stron
Tarnów
z agencją SEO

Aktywność w sieci to dziś jeden z najważniejszych obszarów promocji każdej firmy. Bez względu na to, czy masz wyłącznie stacjonarny biznes, czy oferujesz również sprzedaż online, Twoi klienci korzystają z Internetu.

Aby dotrzeć do nich z własną ofertą, powinieneś zadbać o odpowiednią widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania, inwestując w lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz w Tarnowie myjnię samochodową, sklep zoologiczny, punkt wymiany opon lub gabinet lekarski? Mieszkańcy 100-tysięcznego Tarnowa przyzwyczajeni są do tego, że wszystkie niezbędne sprawy mogą załatwić u siebie w mieście.

Niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twoja firma, pozycjonowanie pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów, zwiększeniu sprzedaży oraz optymalizacji zysków z prowadzonego biznesu.

Duża konkurencja w wielu branżach przekłada się na łatwy dostęp do kluczowych usług i produktów, jednak od przedsiębiorców wymaga ona inwestowania w nowe i skuteczne formy promocji.

Biorąc pod uwagę, że ponad 30 milionów Polaków korzysta już z sieci regularnie, lokalne pozycjonowanie stron w pełni odpowiada zarówno na potrzeby firm z Tarnowa, jak i ich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju – także z Tarnowa. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, by pomóc Ci skutecznie rywalizować z konkurencją!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tarnów – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać swój interes, nie możesz stać w miejscu.

Tarnów jest miastem, które charakteryzuje duża dynamika rozwoju, a zaludnienie przekraczające 100 000 osób generuje zwiększone zapotrzebowanie na wiele produktów i usług. Dzięki nam zyskasz sprawdzone narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie wypromować markę na lokalnym rynku.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Współpraca z nami pozwoli Ci zaistnieć w Internecie.
Jesteśmy jedną z największych polskich agencji SEO, która pozycjonowanie stron rozwinęła do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli zasięg prowadzonej przez Ciebie działalności ogranicza się wyłącznie do Tarnowa lub konkretnej części miasta, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Wydasz na nie mniej niż na pozycjonowanie szerokie.

Nie musisz długo czekać na pierwsze efekty.

Dotrzesz do odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami, więc nie „przepalisz” budżetu.

Zyskasz nowoczesną, dopasowaną do wszystkich aktualnych standardów stronę www.

Zaczniesz kreować świadomość marki wśród odbiorców.

Zapłacić mniej niż za reklamę outdorową.

Wyprzedzisz konkurencję.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to proces długotrwały i ciągły, dlatego warto zlecić go specjalistom. Poszczególne działania muszą być wykonywane zgodnie z dedykowaną strategią i w odpowiednim czasie.

Do najważniejszych elementów pozycjonowania lokalnego należą m.in.: tworzenie contentu, wybór słów kluczowych, optymalizacja serwisu czy link-building.

Szczególnie budowa wartościowego profilu linkowego ma znaczenie z punktu widzenia indeksowania witryny w wynikach wyszukiwania. Im więcej linków z wiarygodnych źródeł prowadzi do serwisu, tym wyższą pozycję przyznaje mu Google.

Oczywiście, w Grupie TENSE kładziemy nacisk również na wszystkie pozostałe czynniki rankingowe – Google wyróżnia ich ponad 200, a niektóre z nich to pilnie strzeżona tajemnica twórców wyszukiwarki.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój aktualny serwis www,
działania konkurencji.

Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie dedykowany scenariusz działań SEO. Na jego podstawie wdrożymy niezbędne procesy oraz wybierzemy słowa kluczowe, odpowiadające za wzrost popularności serwisu, lepszą pozycję w wynikach organicznych oraz optymalizacje konwersji.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tarnowie?

Nie ma uniwersalnej ceny za usługi SEO, ponieważ sam proces w każdym przypadku wygląda inaczej.

Koszty zależą m.in. od branży, konkurencji, liczby i rodzaju fraz także skali działań i celu sprzedażowego. Przy dokonywaniu kalkulacji zawsze uwzględniamy budżet Klienta, proponując rozwiązania najlepsze dla możliwości finansowych przedsiębiorstwa. U nas całość kosztów zawsze poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, dodatkowo sam wybierasz najwygodniejszy model rozliczeń!

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania w Suwałkach.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór najlepszych słów kluczowych

Na podstawie własnych doświadczeń, zaawansowanych narzędzi oraz monitoringu fraz wybieramy słowa do pozycjonowania Twojej strony www.

Audyt SEO za darmo

Przeprowadzamy szczegółowsze badanie struktury witryny oraz jej zawartości, wdrażając optymalizację.

Wsparcie Doradcy Klienta Biznesowego

Dedykowany Opiekun SEO służy swoim doświadczeniem oraz wiedzą, pomagając Ci planować kolejne działania e-marketingowe.

Monitorowanie i raportowanie o wynikach

Na bieżąco sprawdzamy aktualne pozycje serwisów, reagując w sposób adekwatny do sytuacji.

Dogodne warunki rozliczeń

Dajemy Ci wybór pomiędzy płatnością za efekt, opłatą abonamentową oraz naszym autorskim modelem eCPC.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz
 • Umowa na pozycjonowanie serwisu
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Techniczna optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie działań promocyjnych
Etap 3
 • Pozycjonowanie witryny
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszą domeną jest lokalne pozycjonowanie stron, Klientom z Tarnowa oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący wiele dodatkowych działań.

Skutecznie wspierają one efekty kampanii SEO, przyczyniając się do jeszcze efektywniejszej promocji firmy w sieci. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje naszych ekspertów pozwalają nam świadczyć takie usługi jak m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads umożliwiają docieranie do odbiorców z konkretnej grupy wiekowej o sprecyzowanych preferencjach konsumenckich. Dzięki temu zyskujesz gwarancję maksymalnie efektywnego wydania pieniędzy, obniżając koszt pozyskania klienta.

 • Marketing wizerunkowy

  Dzięki pozytywnym opiniom w mediach społecznościowych, na forach i w wizytówce Google Moja Firma, wykreujesz swój ekspercki wizerunek. Właściwie zaprojektowana komunikacja pozwoli Ci stworzyć silną, odporną na kryzysy markę.

 • Content marketing

  Skuteczne sprzedażowo opisy produktów, wartościowe treści na firmową stronę czy merytoryczne artykuły sponsorowane – wszystko to stworzą dla Ciebie specjaliści od contentu. Dzięki unikalnej treści o wysokiej jakości wzrosną skuteczność pozycjonowania oraz zaufanie klientów do Twojej firmy.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku obsługujemy firmy z całego kraju, przejmując na siebie obowiązki związane z promocją marek w Internecie.

Kompleksowo odpowiadamy na potrzeby nowoczesnych firm w zakresie e-marketingu, dlatego bez żadnych obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie swojego biznesu w Tarnowie. Grupa TENSE to ponad 1800 zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami od 4 lat lub dłużej – to najlepszy dowód zaufania i zarazem potwierdzenie naszej skuteczności.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Wielokrotnie byliśmy nagradzani przez najważniejsze branżowe gremia i kapituły, odbierając takie wyróżnienia jak m.in.

 • Gazele Biznesu
 • Diamenty Forbesa
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • Global Search Awards 2020.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania