Pozycjonowanie stron
Świdnik
z agencją SEO

Jak w czasach dynamicznie rozwijającej się konkurencji sprzedawać więcej i zdobywać nowych klientów? Odpowiedzi na tak postawione pytanie poszukują codziennie tysiące przedsiębiorców.

Dla właścicieli firm ze Świdnika oraz okolic mamy nowoczesne i skuteczne rozwiązanie, które pomoże wypromować lokalny biznes wśród użytkowników Internetu. Z sieci korzysta już ponad 30 mln Polaków, a liczba ta rośnie z roku na rok.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz w Świdniku warsztat samochodowy, świadczysz usługi hydrauliczne, masz własne biuro księgowe lub serwis klimatyzacji, taka reklama jest właśnie dla Ciebie.

Pozycjonowanie stron w ujęciu lokalnym pozwala docierać do osób faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą – mieszkańców miasta oraz najbliższej okolicy.

Lokalne pozycjonowanie stron w pełni odpowiada zarówno na potrzeby konsumentów, oczekujących łatwego znalezienia informacji o miejscowych firmach, jak i przedsiębiorców, chcących promować się głównie wśród klientów z najbliższej okolicy.

Coraz więcej z nas lokalnych firm szuka w wyszukiwarce Google, dlatego proponujemy pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron, jako skuteczną formę promocji miejscowych biznesów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Na mapie naszych Klientów znajduje się ponad 1800 firm z całego kraju – także ze Świdnika! Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwijać Twój biznes.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Świdnica – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc własną firmę, musisz pilnować wszystkiego – także promocji własnych usług.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych to najskuteczniejsza forma reklamy w Internecie, która zapewni Ci długoterminowe korzyści i pozwoli dołączyć do grona branżowych liderów.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z czołowych agencji SEO w kraju i największą tego typu firmą w Poznaniu.
Naszą specjalnością jest pozycjonowanie, bo odpowiednia widoczność w sieci to obecnie jeden z najważniejszych warunków istnienia silnych marek.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz firmę w tak konkurencyjnym mieście, jak Świdnik, powinieneś wykorzystywać kanały komunikacji dopasowane do preferencji Twoich klientów. Obecnie większość z nich szuka Twojej firmy w Internecie, dlatego tak ważne jest pozycjonowanie. Poniżej znajdziesz jego najważniejsze zalety.

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala dotrzeć do odbiorców, którzy są realnie zainteresowani Twoimi usługami.

Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak kampanie PPC, zapewniając przy tym, długotrwały efekt.

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i zgodna z wymogami Google, UX oraz SEO.

Pozycjonując firmę online, zyskasz przewagę nad konkurencją.

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania to gwarancja wzrostu popularności marki wśród konsumentów.

Pozycjonując firmę lokalnie, pierwsze efekty dostrzegasz już po kilku tygodniach!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to wielowymiarowy proces, którego głównym celem jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Strategia local SEO skupia się wokół słów kluczowych odnoszących się do konkretnej lokalizacji, np.: „naprawa laptopów Świdnik”, sklep motoryzacyjny Świdnik”, „dietetyk Świdnik” itp.

Użytkowników z Twojego miasta raczej nie zainteresują usługi firm znajdujących się w odległości kilkudziesięciu czy kilkuset kilometrów. Zamiast tego, wolą, by wyszukiwarka „podsunęła” im adresy stron lokalnych przedsiębiorców, u których załatwią swoje niezbędne sprawy. Google odpowiada na te potrzeby, dostarczając lokalne wyniki wyszukiwania.

Co do zasady, lokalne SEO nie różni się od pozycjonowania ogólnopolskiego, wykorzystując te same działania. Tu i tu mamy do czynienia z optymalizacją serwisu, linkowaniem, budową contentu oraz innymi, typowymi dla SEO działaniami. Zasadnicze różnice dotyczą słów kluczowych oraz czasu potrzebnego do osiągnięcia zamierzonego celu. Lokalne pozycjonowanie daje zdecydowanie szybsze efekty.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis www,
grono odbiorców Twoich usług,
działania konkurencji.

Indywidualna propozycja współpracy, wsparta wykonaniem audytu SEO zawiera plan niezbędnych działań, stworzony na podstawie wyżej wymienionych zagadnień. To one warunkują również wybór słów kluczowych, warunkujących skuteczność pozycjonowania oraz wzrost popularności firmy online.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Świdniku?

Nie da się określić jednej ceny pozycjonowania, ze względu na indywidualny charakter każdej kampanii.

Pozycjonowanie stron wyceniane jest indywidualne, z uwzględnieniem takich czynników jak branża, w której działa przedsiębiorstwo, rodzaj oraz liczba słów kluczowych czy działania konkurencji.

Nie da się ukryć, że Świdnik należy do miast o dużej dynamice rozwoju, co przekłada się na sporą konkurencyjność wielu dziedzin biznesu. Tym bardziej warto postawić na pozycjonowanie stron www, zlecając je ekspertom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór fraz dopasowanych do Twojego biznesu

Przy doborze słów kluczowych koncentrujemy się na Twojej branży oraz monitorujemy popularność wyrażeń, których najczęściej używają internauci zainteresowani firmami o podobnym do Twojej profilu.

Bezpłatny audyt SEO i optymalizacja serwisu

W ramach umowy zyskujesz darmowy audyt strony www oraz jej zawartości, wdrożenie niezbędnych z punktu widzenia SEO i UX zmian.

Wsparcie opiekuna SEO oraz doradcy Klienta biznesowego

W każdej chwili możesz skorzystać z konsultacji, a także doradztwa naszych doświadczonych ekspertów.

Monitorowanie efektów, raporty o wynikach

Efekty naszej pracy możesz śledzić po zalogowaniu do Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie aktualne raporty.

Czytelne i jasne zasady rozliczeń

To Ty decydujesz, jak chcesz płacić za pozycjonowanie. Oferujemy wygodny model abonamentowy, płatność za efekty oraz hybrydowy model eCPC. Całość kosztów poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Mimo iż specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, zakres naszych usług obejmuje bogatą gamę działań z zakresu szeroko rozumianego marketingu online.

Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pozwalają nam na zapewnienie kompleksowej obsługi Klientów, którzy chcą efektywnie promować własny biznes wśród użytkowników sieci. W skład naszych usług wchodzą:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads dotrzesz do tysięcy odbiorców z najbliższej okolicy. Możliwość precyzyjnego targetowania klientów pomoże Ci pomnażać sprzedaż oraz budować rozpoznawalność, poprzez reklamy w wyszukiwarce, social mediach oraz największych serwisach internetowych, np. YouTube.

 • Marketing wizerunkowy

  Pozytywny wizerunek marki to jej największy kapitał. Czasy, w których liczył się jedynie rozgłos, dawno minęły – obecnie najważniejsze jest to, by Twoja firma była postrzegana jako profesjonalne, godne zaufania przedsiębiorstwo.

  Kluczem do sukcesu jest oczywiście właściwa komunikacja. Zadbamy o kontakty z fanami na Facebooku pozytywne opinie w Google Moja Firma oraz pomożemy zbudować Ci wizerunek eksperta na forach branżowych.

 • Content marketing

  Kolejną usługą, która proponujemy, jest marketing treści, wspierający pozycjonowanie oraz pomagający zwiększać sprzedaż produktów i usług.

  To dzięki niemu, Twoja firma postrzegana będzie jako jeden z liderów, co pozwala umacniać pozycję na lokalnym rynku. Wartościowe treści na stronie firmowej, sugestywne i unikalne opisy produktów czy eksperckie artykuły sponsorowane to jedynie niewielki ułamek tego, co możemy Ci zaproponować.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE od lat należy do ścisłej czołówki firm z branży SEO/SEM w kraju.

Jeśli chodzi o Poznań, gdzie mamy swoją siedzibę, jesteśmy największą tego typu agencją. Obsługujemy ponad 1800 Klientów z całego kraju – również ze Świdnika, dlatego bez żadnych obaw możesz zlecić nam obsługę e-marketingową Twojej firmy.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Co roku otrzymujemy wiele prestiżowych nagród, będących potwierdzeniem naszej pozycji w branży. W 2020 roku zdobyliśmy 1 miejsce w plebiscycie Global Search Awards w kategorii „Najlepsza kampania SEO na świecie”. Oprócz tego, w swoim dorobku mamy m.in.:

 • Gazelę Biznesu
 • Diament Miesięcznika Forbes
 • Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości
 • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

Jednak najlepszą reklamą naszych usług są zadowoleni Klienci, na których sukcesy pracujemy nieprzerwanie od 2009 roku. Dołącz do nich już dziś!

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania