Pozycjonowanie stron
Racibórz
z agencją SEO

Szukasz sposobu, by wyprzedzić konkurencję? Chcesz wejść na rynek i zaistnieć w wymagającej branży? A może Twoim priorytetem jest zwiększanie popularności marki i kreowanie eksperckiego wizerunku?

Lokalne pozycjonowanie stron w pełni odpowiada na potrzeby przedsiębiorców z Raciborza oraz okolic, stanowiąc najskuteczniejszą formę promocji dla małego i średniego biznesu!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadząc w swoim mieście kawiarnię, warsztat samochodowy, klub fitness lub salon piękności, nastawiasz się na miejscowych odbiorców – to oni stanowią największy odsetek Twoich klientów.

Myślałeś o tym, gdzie szukają informacji na temat Twojej firmy? Zdecydowana większości robi to w Internecie. Jeśli firmowa strona www będzie zajmowała niską pozycję w wynikach wyszukiwania, Twoich potencjalnych klientów „zgarnie” konkurencja.

Właśnie dlatego, już dziś postaw na skuteczne lokalne pozycjonowanie stron w Raciborzu i podejmij współpracę z ekspertami!

Dzięki nam Twoja witryna stanie się doskonale widoczna w Google, co przełoży się na wzrost popularności marki, zdobycie kolejnych klientów oraz zwiększenie sprzedaży.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Jesteśmy jedną z czołowych agencji SEO, obsługującą blisko 2000 firm z całego kraju. Na mapie naszych Klientów znajdują się również przedsiębiorstwa z Raciborza – już dziś dołącz do grona tych, którzy nam zaufali i stań się liderem w swojej branży!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Racibórz – szansa na rozwój Twojej firmy.

Bez względu na to, czy chcesz dopiero wejść na rynek, czy Twoim priorytetem jest budowa silniejszej pozycji, lokalne pozycjonowanie stron internetowych pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego celu.

Współpracując z nami, zyskasz dopasowane do specyfiki Twojej firmy narzędzia, które pomogą Ci cieszyć się doskonale prosperującym biznesem.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy poznańską agencją pozycjonowania i jedną z czołowych firm SEO w kraju.
Optymalizację serwisów internetowych rozwinęliśmy do perfekcji, nieustannie podnosząc skuteczność swoich działań.
Bezpłatna wycena

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga tak dużych nakładów, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

Zapewnia wzrost pozycji strony już po pierwszych tygodniach kampanii.

Pomaga trafiać z ofertą do osób faktycznie nią zainteresowanych.

W odróżnieniu od Google Ads generuje długotrwały efekt.

Sprzyja kształtowaniu świadomości marki wśród odbiorców.

Pozwala zdystansować konkurencję na miejscowym rynku.

Umożliwia optymalizację serwisu i czyni go bardziej przyjaznym użytkownikowi.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

W odróżnieniu od działań SEO na skalę ogólnokrajową, lokalne pozycjonowanie stron charakteryzuje się znacznie mniejszą konkurencyjnością.

Dzięki temu koszt pozycjonowania poszczególnych słów kluczowych staje się niższy, a efekty przychodzą znacznie szybciej.

Działania SEO prowadzone przy lokalnym pozycjonowaniu nie różnią się od czynności podejmowanych w kampaniach ogólnopolskich, obejmując bardzo podobne obszary. Jednymi z kluczowych elementów strategii local SEO są link-building, budowa wartościowego contentu, audyt witryny czy jej optymalizacja techniczna.

Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy każdego dnia wykorzystują swoje doświadczenie oraz wiedzę, do skutecznego pozycjonowania stron www Klientów.

Każda kampania SEO poprzedzona jest stworzeniem dedykowanej strategii, uwzględniającej indywidualne czynniki związane z firmą, jej branżą, wybranymi słowami kluczowymi czy gronem odbiorców.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję,
aktualny serwis www firmy.

Identyfikacja tych trzech obszarów jest niezbędna dla opracowania dedykowanej propozycji współpracy oraz doboru słów kluczowych, które w odpowiedni sposób opisują dany biznes w sieci i pomagają budować popularność marki wśród internautów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Raciborzu?

Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje szereg zmiennych, mających wpływ na ostateczną cenę kampanii.

Pod uwagę bierzemy m.in. liczbę i rodzaj fraz, budżet Klienta, główny cel biznesowy oraz konkurencyjność branży.

Nie da się ukryć, że Racibórz to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast Górnego Śląska. Duża konkurencja stanowi kolejny czynnik, dla którego warto postawić na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych

Selekcjonując frazy do pozycjonowania, korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, monitorujemy działania konkurencji oraz badamy popularność słów wpisywanych w Google przez Twoich potencjalnych Klientów.

Bezpłatny audyt SEO oraz optymalizacja

Nie ponosząc żadnych opłat, zyskasz szczegółową wiedzę na temat zgodności Twojego serwisu z wytycznymi Google dla twórców stron. Tam, gdzie będzie to niezbędne, nasi eksperci wdrożą  modyfikacje.

Monitorowanie efektów i raporty o wynikach

Możesz na bieżąco śledzić nasze działania, logując się do Panelu Klienta. Znajdziesz tam aktualne oraz historyczne dane dotyczące kampanii SEO.

Czytelne i wygodne zasady rozliczeń

Nie musisz obawiać się o ukryte koszty, bo z góry wiesz, ile zapłacisz. Możesz rozliczać się w ramach miesięcznego abonamentu, za efekt lub skorzystać z nowego modelu eCPC.

Wsparcie dedykowanego opiekuna SEO oraz doradcy klienta biznesowego

Na każdym etapie współpracy możesz zwrócić się do nas o pomoc przy optymalizacji swojej strategii promocyjnej. Do Twoich usług pozostają doświadczeni specjaliści, którzy zawsze zaproponują najlepsze rozwiązania.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza fraz do kampanii
 • Umowa na pozycjonowanie
 • Wykonanie audytu SEO
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Ciąg dalszy działań SEO
 • Optymalizowanie efektów
 • Doradztwo i wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, jednak nasza oferta to znacznie więcej niż SEO.

Jako zespół doświadczonych ekspertów proponujemy Klientom szereg dodatkowych usług, które zwiększają skuteczność kampanii w wynikach wyszukiwania. Do działań, które wspierają pozycjonowanie stron lub sklepu internetowego należą m.in.:

 • Reklama PPC

  Google Ads, Facebook Ads oraz kampanie zakupowe czy linki sponsorowane to dziś jedne z podstawowych rodzajów kampanii marketingowych online.

  Dzięki nim reklama Twojej firmy znajdzie się na samym szczycie wyników wyszukiwania lub w popularnych serwisach, np. YouTube czy Gmail, a Ty zapłacisz wyłącznie za kliknięcia w link!

 • Marketing wizerunkowy

  Z pewnością zdajesz sobie sprawę z faktu, jak wielkie znaczenie dla biznesu mają opinie i recenzje.

  Właśnie dlatego zapewniamy kompleksową obsługę firmowej komunikacji w mediach społecznościowych, Google Moja Firma, na forach branżowych i w innych miejscach w sieci. Z nami stworzysz silniejszą, odporną na wszelkie kryzysy markę!

 • Content marketing

  Jak sprzedawać więcej dzięki słowom? Oczywiście, inwestując w ciekawe, unikalne i skuteczne marketingowo treści! Stworzymy dla Ciebie opisy produktów do e-sklepu, eksperckie artykuły sponsorowane, wpisy na firmowego bloga oraz wiele więcej!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE powstała w 2009 roku jako mała, rodzinna firma.

5 lat później zatrudnialiśmy już kilkadziesiąt osób, a teraz pracuje z nami już niemal 170 specjalistów. Mimo iż siedzibę mamy w Poznaniu, biura w Warszawie, Bydgoszczy i Gdańsku, każdego dnia pracujemy na sukcesy przedsiębiorców z całego kraju. Dołącz do zadowolonych Klientów Grupy TENSE i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki skutecznej reklamie w Internecie.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

W roku 2020 odebraliśmy prestiżową nagrodę Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie. W naszym dorobku znajduje się również wiele innych wyróżnień na czele z Gazelą Biznesu, Diamentem Forbesa czy Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości.

Wiemy, jak odnieść sukces w wymagającej branży i wspieramy w tym samym naszych Klientów. Obsługujemy ponad 1800 firm, które regularnie przedłużają swoje umowy, uznając tym samym skuteczność podejmowanych przez nas działań.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania