Pozycjonowanie stron
Piła
z agencją SEO

Aktywność w Internecie to dziś jeden z podstawowych obowiązków każdego przedsiębiorcy.

Nawet jeśli w sieci nie sprzedajesz produktów ani usług, nie możesz pomijać sfery online przy działaniach informacyjnych oraz reklamowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Obecnie jednak nawet w małych, lokalnych środowiskach konkurencja jest na tyle mocna, że samo stworzenie strony www nie wystarczy.

Kluczem do sukcesu jest odpowiednia widoczność – najlepiej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Narzędziem, które pragniemy zaproponować Twojej marce, jest lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Dzięki niemu dotrzesz ze swoją ofertą do osób zamieszkujących Piłę i okolice, zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci budować mocną pozycję na miejscowym rynku, poprzez wzrost popularności oraz zaufania do marki ze strony potencjalnych klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od 2009 roku aktywnie działamy w branży SEO, obsługując tysiące Klientów z całego kraju. Mapa naszych kontaktów biznesowych obejmuje również Piłę oraz pozostałe ośrodki w Wielkopolsce. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwijać Twój biznes w tym mieście!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Piła – szansa na rozwój Twojej firmy.

Jako przedsiębiorca działający na ternie Piły, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku wymaga konkurowanie z innymi na mocno wymagającym rynku.

Inwestując w pozycjonowanie lokalne, zyskasz cenne narzędzia, które pomogą Ci umocnić pozycję w branży i cieszyć się z doskonale prosperującego biznesu.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Zajmujemy się pozycjonowaniem stron dla firm z każdej branży.
Jesteśmy gwarantem wielkopolskiej solidności, od ponad 10 lat pomagając naszym Klientom odnosić sukcesy w biznesie.
Bezpłatna wycena
Prowadząc działalność na terenie jednego miasta, zdecydowanie powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron www. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie na rynek ogólnopolski.

Generuje efekty już po kilku tygodniach prowadzenia kampanii.

Zapewnia dotarcie do grupy docelowej zainteresowanej Twoimi usługami.

Pozwala wzmacniać świadomość marki wśród konsumentów.

Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Wiąże się z unowocześnieniem i optymalizacją Twojego firmowego serwisu.

Inaczej niż kampanie PPC, pozycjonowanie zapewnia długoterminowe efekty biznesowe.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

W odpocznieniu od pozycjonowania ogólnopolskiego strategia local SEO zakłada znacznie mniejszą konkurencję na poszczególne frazy, co pozwala szybciej dostrzegać efekt w postaci wzrostu pozycji strony w Google.

Mniejsza konkurencja przekłada się także na niższe koszty pozycjonowania lokalnego – firmy z Piły nie muszą rywalizować z dużymi przedsiębiorstwami z innych miast lub regionów kraju, co pozwala im z maksymalną efektywnością wykorzystywać budżet na kampanię.

Lokalne pozycjonowanie obejmuje szereg działań wykorzystywanych także w pozycjonowaniu szerokim, a więc m.in.: tworzenie contentu, audyt SEO, nasycenie strony słowami kluczowymi, optymalizację serwisu czy link-building.

Grupa TENSE jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia swoim Klientom pełne wsparcie oraz skuteczne pozycjonowanie marki na lokalnym rynku.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twoją aktualną stronę internetową,
branżę oraz konkurencję.

Informacje pozyskane w trakcie audytu SEO oraz przygotowania do optymalizacji pozwalają nam na stworzenie dedykowanej propozycji współpracy oraz dobranie słów kluczowych, które najlepiej opisują Twoją firmę w Internecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Pile?

Każda kampania SEO podlega indywidualnej wycenie, ponieważ prowadzona jest według innego scenariusza.

Wpływ na koszty pozycjonowania mają m.in. frazy kluczowe, które różnią się popularnością (miesięczną liczbą wyszukań). Koszt pozycjonowania popularniejszych fraz jest wyższy niż zapytań wykorzystywanych przez mniejszą liczbę firm i agencji.

Jednocześnie, cena w dużej mierze zależy od skali konkurencji. Piła, jako największe miasto na północy Wielkopolski charakteryzuje się dużą liczbą mocno konkurencyjnych branż, dlatego tym bardziej warto zainwestować w promocję marki przez lokalne pozycjonowanie.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Darmowy audyt SEO Twojej witryny

Za darmo przebadamy i zoptymalizujemy Twoją stronę pod kątem wytycznych Google oraz aktualnych trendów w zakresie SEO, UX, oraz mobile-friendly.

Dobór najlepszych fraz

Do pozycjonowania strony wyselekcjonujemy odpowiednie słowa kluczowe, które pomogą zwiększyć popularność marki w wyszukiwarce.

Jasne zasady płatności

Oferujemy kilka modeli współpracy, dopasowanych do Twojej branży. Całość kosztów zawsze poznajesz z góry.

Wsparcie i pomoc

Przez cały okres umowy możesz korzystać z konsultacji oraz wsparcia naszych ekspertów.

Monitorowanie efektów

W Panelu Klienta znajdziesz czytelne raporty i informacje o postępach w pozycjonowaniu Twojego serwisu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja słów kluczowych
 • Umowa na pozycjonowanie
 • Bezpłatny audyt SEO
Etap 2
 • Techniczna optymalizacja serwisu
 • Przygotowanie i start pozycjonowania
Etap 3
 • Dalsze pozycjonowanie strony
 • Analityka i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych agencji interaktywnych w kraju do marketingu internetowego podchodzimy w sposób kompleksowy, nie skupiając się jedynie na SEO.

Oznacza to, że możemy zaproponować Ci szereg dodatkowych działań, które wspierają pozycjonowanie, przyspieszając jego efekty. W skład pakietu usług, który proponujemy, wchodzą:

 • Reklama PPC

  Docieraj do nowych klientów dzięki kampaniom na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz wielu innych serwisach! Dzięki reklamie w wynikach wyszukiwania banery lub linki do Twoich stron natychmiast pojawią się na samym szczycie wyników wyszukiwania.

 • Marketing wizerunkowy

  Zadbaj o profesjonalną komunikację z klientami w mediach społecznościowych oraz innych miejscach w sieci. Pomożemy Ci kreować ekspercki wizerunek i tworzyć silną markę, której niestraszne kryzysy wizerunkowe.

 • Content marketing

  Zwiększaj sprzedaż za pomocą treści! Zleć unikalne opisy produktów, artykuły na firmowego bloga oraz do zewnętrznych publikacji. Pomnażaj dochody i ciesz się wizerunkiem eksperta w swojej branży.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE od pierwszych dni istnienia wspiera wielkopolskich przedsiębiorców w rywalizacji o klienta w mocno konkurencyjnych branżach.

Z przyjemnością pomożemy również Tobie, będąc liderem branży SEO i największą poznańską agencją interaktywną.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Już dziś dołącz do ponad 1800 naszych zadowolonych Klientów, na których sukcesy regularnie pracujemy od 2009 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 160 specjalistów, uruchamiając kolejne biura i oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz Bydgoszczy.

Co roku nasza skuteczność zostaje nagrodzona licznymi branżowymi wyróżnieniami, takimi jak Gazela Biznesu, Diament Forbesa, Poznański Lider Przedsiębiorczości oraz wieloma innymi tytułami.

W 2020 roku, jako jedyna polska agencja SEO odebraliśmy prestiżową nagrodę Global Search Awards za najlepszą kampanię pozycjonowania na świecie.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania