Pozycjonowanie stron
Elbląg
z agencją SEO

Jak w czasach, gdy coraz więcej firm stawia na promocję w Internecie, wyprzedzić konkurencję i zwiększać sprzedaż?

Wykorzystując wysoką pozycję firmowej strony w wynikach wyszukiwania! Słaba widoczność serwisu to mały ruch i niewielkie zyski. Pozycja w TOP 10 rankingu Google zapewnia znaczne zwiększenie popularności marki, a co za tym idzie – intensyfikację ruchu na stronie i wzrost sprzedaży.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Właśnie dlatego, jeżeli prowadzisz swój biznes na terenie Elbląga, powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron.

Dzięki niemu Twój firmowy serwis znajdzie się w ścisłej czołówce organicznych wyników wyszukiwania na frazy związane z Twoją działalnością oraz miastem.

Pozycjonowanie lokalne pozwala firmom docierać do mieszkańców miasta, dzielnicy lub osiedla, w pełni odpowiadając na potrzeby miejscowych biznesów oraz konsumentów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z firmami z różnych regionów i miast w Polsce – także z Elbląga. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci zwiększyć popularność marki w sieci, zdobywać nowych Klientów i sprzedawać więcej!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Elbląg – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc zaistnieć w biznesie w tak konkurencyjnym mieście, jak Elbląg, nie możesz stać w miejscu.

Poszukiwanie nowych sposobów na reklamę oraz docieranie do lokalnych Klientów to warunki Twojego rozwoju. My proponujemy Ci skuteczne narzędzia, które pozwolą Twojej firmie dołączyć do branżowych liderów.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju.
Codziennie pracujemy na sukcesy swoich Klientów, skutecznie pozycjonując ich strony internetowe.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz w Elblągu warsztat samochodowy, pizzerię, sklep sportowy lub dowolny biznes adresowany do mieszkańców tego miasta, powinieneś postawić na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala skutecznie promować firmę nawet przy niewielkim budżecie.

Zapewnia szybki wzrost pozycji strony w Google.

Pozwala na osiąganie długotrwałych efektów sprzedażowych.

Jest związane z optymalizacją i unowocześnieniem strony www.

Stanowi ważny element przewagi konkurencyjnej.

Pozwala kreować świadomość marki wśród odbiorców.

Pomaga lokalnym firmom docierać do osób realnie zainteresowanych ich ofertą.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron – tak samo, jak SEO szerokie – opiera się na budowie popularności serwisu www w wynikach wyszukiwania. Nie konkurujesz jednak z firmami z innych miast ani podmiotami z rynku ogólnopolskiego, dzięki czemu znacznie szybciej zaobserwujesz pierwsze wzrosty pozycji i zwiększenie sprzedaży.

W Grupie TENSE zatrudniamy najlepszych ekspertów, którzy nieustanie doskonalą swoje umiejętności, dostosowując je do zmieniających się algorytmów i wytycznych Google. Pozwala to utrzymywać raz osiągniętą pozycję serwisu przez długi czas.

Efekty lokalnego pozycjonowania zależą od ponad 200 czynników rankingowych, takich jak m.in. link-building, budowa wartościowej treści, historia domeny, słowa kluczowe czy konkurencyjność branży. W walce o jak najwyższą pozycję Twojego serwisu nie zaniedbujemy żadnego z nich.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową, do której adresujesz swoje usługi,
konkurencję, działającą w tej samej branży w Elblągu,
aktualny stan Twojego serwisu internetowego.

Szczegółowe dane z tych obszarów pozwalają nam na wybór odpowiednich słów kluczowych oraz stworzenie indywidualnej strategii SEO, na podstawie której przeprowadzimy kampanię lokalnego pozycjonowania Twojej firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Elblągu?

Trudno określić jedną, wspólną cenę dla wszystkich usług pozycjonowania. Każda z nich opiera się na indywidualnych czynnikach, a skala i rodzaj działań zależą m.in. od branży, w której działa firma, liczby i rodzaju słów kluczowych czy konkurencji.

Wiadomo, że Elbląg należy do dynamicznie rozwijających się miast, a wiele branż cechuje silna konkurencja. Wszystko to powoduje, że jeszcze większy nacisk powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie strony www i powierzyć je specjalistom.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i wybór słów kluczowych

Do pozycjonowania strony internetowej wybieramy słowa najczęściej wpisywane przez użytkowników poszukujących w Google usług związanych z Twoją branżą. Monitorujemy również działania konkurencji.

Audyt SEO i optymalizacja

Przeprowadzamy szczegółową analizę Twojego aktualnego serwisu www, wprowadzając niezbędne poprawki.

Monitorowanie efektów

W każdej chwili możesz sprawdzić efekty naszych działań, korzystając z Panelu Klienta, gdzie znajdziesz aktualne raporty.

Wygodne sposoby rozliczeń

Płacisz tak, jak chcesz: za efekt lub w modelu abonamentowych, całość kosztów poznając jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

Doradztwo i wsparcie ekspertów

Nasi specjaliści od obsługi Klienta Biznesowego, SEO i reklamy w Internecie oferują swoje wsparcie i konsultacje przez cały okres umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja strony
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, jednak nasza agencja oferuje swoim Klientom pełen zakres działań związanych z reklamą w Internecie.

Doświadczenie oraz najlepsi specjaliści pozwoliły nam na stworzenie bogatego pakietu usług, w którym znajdują się m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads możesz promować swoją firmę w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie, wynikach wyszukiwania czy serwisach należących do Google.

  YouTube, Gmail oraz wiele innych stron, na których możesz umieścić swoje reklamy to usługi, z których codziennie korzystają Twoi potencjalni klienci.

 • Marketing wizerunkowy

  W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty firmy pod wpływem opinii w Internecie.

  Właśnie dlatego, nie możesz pozwolić sobie na negatywne postrzeganie. Zaprojektujemy dla Ciebie komunikację w social mediach, środowisku Google Moja Firma oraz na branżowych forach w sieci, pomagając tworzyć silną, odporną na kryzysy wizerunkowe, markę.

 • Content marketing

  Wartościowa treść pozwala budować popularność w sieci i sprzyja osiąganiu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

  Jednocześnie, pozwala również zwiększać sprzedaż, dlatego w procesie optymalizacji swojej strony www lub linkowania, nie możesz pominąć artykułów sponsorowanych, prowadzenia bloga czy wartościowych treści na firmową witrynę.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku jesteśmy obecni na rynku usług SEO/SEM, przechodząc drogę od niewielkiej firmy do jednego z liderów branży. Doskonale wiemy, jak rozwijać biznes w Internecie, dlatego pragniemy swoimi doświadczeniami wspierać innych.

Grupa TENSE obecnie obsługuje ponad 1800 przedsiębiorstw z całej Polski, a średni czas współpracy z firmą wynosi ponad 4 lata. 90% Klientów regularnie przedłuża z nami umowy, co stanowi najlepszy dowód naszej skuteczności.

Zaufali nam między innymi:

Jednocześnie, doceniają nas również branżowi eksperci, przyznając prestiżowe wyróżnienia i nagrody, takie jak: Diament Miesięcznika Forbes 2020, Gazela Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu, a kilka lat temu uruchomiliśmy również oddział w Bydgoszczy, by być jeszcze bliżej lokalnych firm z północnej części kraju.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania