Pozycjonowanie stron
Bełchatów
z agencją SEO

W czasach rosnącej konkurencji i coraz intensywniejszej walki o klienta wygrywają te firmy, które korzystają ze skutecznych form promocji.

Obecnie nie da się już efektywnie prowadzić biznesu bez aktywnej reklamy w sieci. Strona internetowa to za mało – kluczem do sukcesu jest dziś odpowiednia widoczność w wynikach wyszukiwania, dlatego wszystkim przedsiębiorcom z Bełchatowa oraz okolic proponujemy lokalne pozycjonowanie stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz w swoim mieście klub fitness, salon piękności lub kawiarnię?

W takim razie zdecydowaną większość Twoich Klientów stanowią mieszkańcy Bełchatowa oraz okolicznych miejscowości.

Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci dotrzeć do wszystkich tych, którzy szukają w sieci firm z Twojej branży, w pełni odpowiadając na potrzeby lokalnych konsumentów.

Już teraz dowiedz się więcej o pozycjonowaniu lokalnym.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju – w tym również z Bełchatowa i województwa łódzkiego! Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie sprzedawać więcej i pomnażać zyski.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Bełchatów – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc dotrzymać kroku branżowym liderom, nie możesz pomijać nowoczesnych i skutecznych form promocji, takich jak SEO czy reklama w wyszukiwarkach.

Musisz postawić na rozwój, a nasza propozycja to profesjonalne, lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z czołowych agencji SEO w Polsce.
Pozycjonowanie stron www mamy opanowane do doskonałości.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twój biznes obejmuje swoim zasięgiem jedno miasto – nawet tak dynamicznie rozwijające się, jak Bełchatów – pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie najlepszą formą reklamy w sieci.
Dlaczego akurat SEO?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnokrajowe.

Pierwsze efekty daje już po kilku tygodniach.

Zapewnia długofalowe rezultaty w odróżnieniu od innych form reklamy online.

Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Pomaga budować tożsamość marki wśród odbiorców.

Dzięki SEO Twoja strona zostanie zoptymalizowana i zyska nowoczesną funkcjonalność.

Pozycjonowanie lokalne skupia się na odbiorcach realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Istotą lokalnego pozycjonowania jest awans serwisu internetowo na jedną z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania na określoną frazę kluczową, np.: „odzież damska Bełchatów”, czy „sklep sportowy Bełchatów”.

Co do zasady, działania SEO nie różnią się od tych podejmowanych przy pozycjonowaniu szerokim, jednak dzięki mniejszej konkurencji, pozycjonowanie lokalne daje szybsze efekty przy relatywnie niższych wydatkach.

Jednym z najważniejszych elementów strategii local SEO jest link-building, czyli tworzenie sieci odnośników kierujących do promowanej strony z innych serwisów. Muszą one pochodzić ze stron o odpowiedniej „reputacji” i najlepiej wysokiej pozycji w Google. Im będzie ich więcej, tym wyższe miejsce w rankingu zajmie pozycjonowany serwis.

Oczywiście nie jest to jedyny ważny aspekt pozycjonowania – w Grupie TENSE kładziemy nacisk również na wszystkie pozostałe czynności, pracując na sukcesy naszych Klientów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców,
konkurencję w branży,
Twój aktualny serwis www.

Te trzy ważne obszary pozwalają nam opracować dedykowaną propozycję współpracy oraz skupić się na wyborze słów kluczowych, najlepiej opisujących Twój biznes w Internecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bełchatowie?

Trudno określić uniwersalną cenę za lokalne pozycjonowanie stron w mieście takim jak Bełchatów. Wszystko przez indywidualny charakter każdej kampanii oraz zróżnicowane cele biznesowe Klientów, warunkujące skalę działań SEO. Wpływ na cenę mają również branża, w której działa firma oraz aktywność konkurencji.

Nie da się ukryć, że nowocześnie rozwijający się Bełchatów odznacza się sporą konkurencją w wielu dziedzinach biznesu, dlatego tym bardziej warto zainwestować w pozycjonowanie, zlecając je ekspertom z doświadczeniem.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Słowa kluczowe najlepiej dopasowane do profilu Twojej firmy

Do pozycjonowania wybieramy te frazy, które charakteryzują się największą popularnością i najlepiej definiują Twój biznes online.

Audyt SEO oraz optymalizację serwisu

Za darmo zbadamy Twoją stronę internetową, wprowadzając w jej obrębie niezbędne modyfikacje.

Wsparcie i doradztwo dedykowanych ekspertów

Opiekun SEO oraz Doradca Klienta Biznesowego przez cały czas obowiązywania umowy są do Twojej dyspozycji, służąc swoim doświadczeniem.

Jasne zasady rozliczeń

U nas nie ma ukrytych kosztów – płacisz tylko za to, co zostało określone wcześniej.

Raportowanie i monitoring efektów

Aktualna pozycja serwisu jest przez nas kontrolowana codziennie. Na wszystkie zmiany algorytmów i działania konkurencji reagujemy w odpowiedni sposób.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy na usługi SEO
 • Wykonanie darmowego audytu
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuowanie działań SEO
 • Monitoring rezultatów
 • Bieżące wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość zasad, jakimi rządzi się marketing internetowy, pozwalają nam zaproponować Klientom szeroką gamę usług wspierających SEO.

Oprócz pozycjonowania stron internetowych, w którym się specjalizujemy, zapewniamy również kompleksową obsługę firm w takich obszarach jak:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom w wynikach wyszukiwania, na Facebooku, w YouTube czy Zakupach Google, dotrzesz do wielu nowych, potencjalnych Klientów.

  Precyzyjnie formułowane komunikaty, kierowane na określone słowa kluczowe pozwalają na skuteczne zwiększanie zysków dzięki dodatkowym konwersjom.

 • Marketing wizerunkowy

  Czasy, w których rozgłos był gwarancją komercyjnego sukcesu, to prehistoria. Dziś nie wystarczy, by o firmie mówiono – ważne, by mówiono o niej dobrze.

  Zajmiemy się komunikacją marki w social mediach, na forach oraz w innych miejscach w sieci, pozwalających na kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.

 • Content marketing

  Treść na stronie www nie tylko wpływa na skuteczność pozycjonowania, ale również na konwersję!

  Dzięki unikalnym i sugestywnym opisom produktów zaczniesz sprzedawać więcej, a fachowe poradniki na firmowym blogu pozwolą wykreować ekspercki wizerunek. Zajmiemy się tym – zgodnie z zasadą „Content is a king”.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w kraju oraz czołową firmą SEO w Poznaniu.

Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów z różnych branż, dlatego z przyjemnością otoczymy opieką również Twój biznes w Bełchatowie.

Zaufali nam między innymi:

W 2020 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie, co potwierdza skuteczność oraz kompetencje całego naszego zespołu. Dowodem na to, że Grupa TENSE wyznacza standardy, jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www i marketing online są również liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak:

 • Gazelę Biznesu,
 • Diament Miesięcznika Forbes,
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości,
 • Firma Rodzinna Roku 2018.

Regularnie znajdujemy się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm SEO w Europie Środkowej, tworzonym przez Deloitte oraz Financial Times.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania