kwiaty róże

123kwiaty.pl

Strona rozkwita
29,5k
ruch
na stronie
559
fraz
w TOP 3
1,69k
fraz
w TOP 10
Olśniewające efekty!
Też możesz takie mieć.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Napisz do nas
 • Kwiaciarnia internetowa 123kwiaty.pl jest dostawcą bukietów i wiązanek.  
 • Celem jest osiągniecie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.  
 • Działamy dwutorowo – optymalizując stronę i dobierając odpowiednie wyrażenia.   
 • Obserwujemy efekty naszych działań: wzrasta widoczność witryny. 
Wstęp

Bukiety z kwiaciarni internetowej 123kwiaty.pl są kupowane przez klientów w całej Polsce, a także poza jej granicami. Wiązanki i kompozycje tworzone przez profesjonalnych florystów trafiają do odbiorców indywidualnych oraz firm nawet w ciągu 24 godzin od zamówienia.   

Od 2015 roku dbamy o to, aby firma była lepiej widoczna w Internecie, a dzięki temu liczba jej klientów rosła. Wyniki, jakie osiągamy, są efektem zmian w obrębie strony internetowej i działań wykorzystujących odpowiednie frazy kluczowe.  

Cele
 • Zajęcie topowej pozycji wśród kwiaciarni internetowych
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Wzrost autorytetu witryny
Wyzwanie

Firmie zależało na zdobyciu większej liczby klientów. Uderzyliśmy więc ze zdwojoną mocą – za pomocą wyrażeń ogólnych związanych z branżą i fraz lokalizowanych.  

Autorski silnik strony www kwiaciarni nie ułatwił nam zadania – uniemożliwił wprowadzenie wszystkich zakładanych zmian. Przez długi czas szablon strony nie był responsywny i cyklicznie pojawiły się nowe błędy. Skupiliśmy się zatem na poprawie największych z nich. 

Rozwiązanie

Wyznaczyliśmy sobie dwa kierunki zdobywania nowych klientów. Po pierwsze, dobraliśmy wyrażenia ogólne związane z zamawianiem kwiatów przez Internet i stopniowo osiągaliśmy na nie wysokie pozycje. Po drugie, wykorzystaliśmy fakt, że frazy lokalizowane (czyli zawierające w sobie nazwę miasta), są często wyszukiwane i mogą być doskonałym źródłem ruchu. Efekt synergii przyniósł doskonałe efekty. 

W ramach optymalizacji strony: 

 • zadbaliśmy o bezpieczeństwo użytkowników poprzez wdrożenie certyfikatu SSL 
 • poprawiliśmy linkowanie i przekierowania w obrębie całego serwisu 
 • skonfigurowaliśmy poprawnie szablon oraz oczyściliśmy go ze zbędnego kodu  
 • w 2020 roku wdrożyliśmy wersję mobilną serwisu, co doskonale wspomaga proces pozycjonowania strony. 

Działania content marketingowe objęły: 

 • wdrożenie treści tematycznych w obrębie kategorii oraz na stronie głównej 
 • rozwój bloga na WordPressie, co zapewnia regularny przypływ tematycznej treści i buduje autorytet domeny w oczach Google (wzmocnienie topical authority). 

Pozyskując odnośniki z zewnętrznych portali i budując profil linkowy domeny, staraliśmy się o możliwie największą naturalność oraz dywersyfikację źródeł. Korzystaliśmy z ogólnodostępnych katalogów firm, forów internetowych oraz autorskich rozwiązań. W ramach linkowania wewnętrznego dodaliśmy w stopce odnośniki do wszystkich podstron dotyczących konkretnych lokalizacji oraz podlinkowaliśmy podstrony ofertowe w artykułach blogowych. 

Chcesz poznać sukcesy innych naszych Klientów?
Zajrzyj tutaj!
Efekt

Optymalizacja przyniosła oczekiwany skutek.w procesie pozycjonowania strony internetowej 

wyniki na wykresie

Treści nasyciliśmy wyrażeniami powiązanymi z często wpisywanymi przez użytkowników frazami jak: bukiety, róże, dostawa. Stworzyliśmy w serwisie podstrony dedykowane poszczególnym miastom wojewódzkim i zoptymalizowaliśmy pod nie treści. Dzięki temu osiągnęliśmy czołowe pozycje m.in. w Kielcach, Zielonej Górze, Radomiu czy Białymstoku.  

wykres słowa kluczowe

Znakomite wyniki, jakie osiąga strona, wynikają także z dobrze prowadzonego bloga. Copywriterzy Grupy TENSE regularnie tworzą merytoryczne i ciekawe teksty, które dodatkowo są zoptymalizowane pod kątem SEO. Nowe artykuły pojawiają się na blogu cyklicznie, trzy razy w miesiącu.  

Nieprzypadkowo naszą misją jest skuteczne rozwijanie biznesów klientów. Jesteśmy takim digitalowym ogrodnikiem – dbamy o wzrosty w sieci i czujemy naprawdę wielką satysfakcję, gdy widzimy, jak strona naszego klienta rozkwita! 

zdjęcie w tle