cmkasprzaka.pl

Dobra diagnoza i skuteczne rozwiązania PPC
828%
więcej wyświetleń
757%
więcej przejść na stronę
Znamy się na kampaniach reklamowych. Sprawdź nas!

Znamy się na kampaniach reklamowych. Sprawdź nas!

  • nowoczesne centrum medyczne
  • kampania lokalna
  • wyprzedzenie konkurencji w Warszawie
Wstęp

Centrum Medyczne Kasprzaka w Warszawie to nowoczesna, prywatna placówka, która oferuje pacjentom konsultacje z najlepszymi specjalistami. Skorzystać mogą z pomocy pediatrów, ortopedów, chirurgów lub ambulatorium. Miejsce przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Z klientem pracujemy od czerwca 2022 roku.

Cele
  • wzrost konwersji
  • zajęcie pozycji lidera w Warszawie
Wyzwanie

Pozycjonowanie lokalnych firm na wymagającym, warszawskim rynku, to ambitne zadanie. Dodatkowo reklamy branży medycznej należy do trudnych zadań, ponieważ wymaga stosowania się do surowych zasad i reguł.

Strategia

Aby uzyskać najlepszą konwersję, zdecydowaliśmy się na oddzielne promowanie każdej usługi oferowanej przez CM Kasprzaka w kampaniach tekstowych. Często weryfikowaliśmy analizę aukcji kampanii, korygowaliśmy stawki i w razie potrzeby dokonywaliśmy zmiany słów kluczowych.

Realizacja

Dzięki kampanii dynamicznej zweryfikowaliśmy, czego najczęściej szukają użytkownicy, a dopełnieniem tych działań była kampania Performance Max, która przy odpowiednich sygnałach o odbiorcach pozwoliła nam powiększyć liczbę klientów zainteresowanych usługami Centrum Medycznego Kasprzaka.