Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Zawiercie

Chcąc wypromować biznes na lokalnym rynku, nie możesz już pomijać sfery online. Nawet jeśli usługi świadczysz wyłącznie stacjonarnie, z Internetu codziennie korzystają Twoi potencjalni klienci.

Docierając do nich, możesz zwiększyć popularność marki, zbudować wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa i nawiązać wiele trwałych relacji biznesowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Jak to osiągnąć? Oczywiście dzięki wysokiej pozycji firmowego serwisu w wynikach wyszukiwania, przekładającej się na zwiększenie ruchu na stronie i pomnażanie swoich zysków.

  Nie ma znaczenia, czy na terenie Zawiercia prowadzisz własne biuro rachunkowe, naprawiasz samochody, szkolisz pracowników z zakresu BHP czy masz własną szkółkę piłkarską.

  Każdy z tych biznesów możesz wypromować, inwestując w lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Specjalizujemy się w usługach SEO (optymalizacja stron www dla wyszukiwarek) oraz SEM (marketing w wynikach wyszukiwania). Współpracujemy z firmami z całego kraju – także z Zawiercia. Przekonaj się, jak możemy pomóc Twojej firmie sprzedawać jeszcze więcej!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Zawiercie – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadząc przedsiębiorstwo w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Zawiercie, nie możesz stać z boku i biernie przyglądać się działaniom konkurencji.

  Musisz ruszyć do przodu, korzystając z nowych, skutecznych narzędzi marketingowych. Dzięki nam zyskasz cenne wsparcie i sprawdzone instrumenty, które pomogą Ci zbudować silny brand oraz pomnażać udziały na lokalnym rynku.

  Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
  Jesteśmy liderem branży SEO.
  Do perfekcji rozwinęliśmy pozycjonowanie stron internetowych naszych Klientów.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli zasięg Twoich usług obejmuje jedno miasto i najbliższą okolicę, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie. Sprawdzi się nawet w tak konkurencyjnym ośrodku, jak Zawiercie. Sprawdź dlaczego!

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Możesz promować firmę wśród osób zainteresowanych jej usługami.

  Nie musisz ponosić tak dużych kosztów, jak przy pozycjonowaniu szerokim.

  Pozycjonując firmę lokalnie, już po paru tygodniach widzisz rezultaty.

  Lokalne SEO jest tańsze niż reklama Google Ads i zapewnia długotrwały efekt.

  Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona firmowa stanie się bardziej przyjazna użytkownikom.

  SEO sprawi, że zostawisz w tyle konkurencję.

  Wysoka pozycja w Google przełoży się na wzrost zaufania do Twojej marki.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Szereg działań, które obejmuje lokalne pozycjonowanie stron internetowych, czyni je wielowymiarowym procesem, który powinien być kontynuowany także po osiągnięciu efektów.

  Topowa pozycja w wyszukiwarce nie jest dana raz na zawsze – konkurencja również inwestuje w SEO, a algorytmy Google mogą znacząco wpłynąć na ranking stron.

  Dlatego bardzo ważne są ciągłe monitorowanie oraz optymalizacja serwisu pod kątem ewentualnych zmian. Efektywna kampania SEO może generować wysokie przychody dla firmy przez wiele lat – oczywiście pod warunkiem, że jest prowadzona zgodnie z przyjętą dla danego biznesu strategią.

  W Grupie TENSE kładziemy bardzo silny nacisk na wszystkie czynniki rankingowe – Google wyróżnia ich blisko 200! Za sukces kampanii odpowiadają m.in.: szczegółowy audyt SEO dla danego serwisu, prawidłowo wykonana optymalizacja strony, wewnętrzny oraz zewnętrzny link-building, słowa kluczowe dopasowane do branży i firmy, wartościowy, unikalny i zgodny z zasadami SEO content, a także wiele innych działań, prowadzonych zarówno wewnątrz strony (on site), jak i poza witryną (off site).

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  posiadany przez Ciebie serwis internetowy,
  grupę docelową – odbiorców Twoich usług,
  branżę oraz konkurencyjność otoczenia biznesowego.

  Na podstawie danych z tych obszarów tworzymy dedykowaną strategię SEO dla Twojej firmy. Powyższe informacje pozwalają nam również wybrać słowa kluczowe, optymalne z punktu widzenia pozycjonowania Twojego serwisu www.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zawierciu?

  Każda kampania SEO podlega indywidualnej wycenie, ze względu na sporą liczbę zmiennych, warunkujących specyfikę prowadzonych działań.

  Na koszty pozycjonowania lokalnego w Zawierciu wpływają m.in.: branża i konkurencja, liczba oraz rodzaj wybranych fraz czy dotychczasowa historia Twojej witryny, mająca wpływ na jej aktualną pozycję.

  Konkurencja w Twoim mieście jest spora – dotyczy to wielu branż. To jeszcze jeden powód, dla którego warto zlecić pozycjonowanie firmowej strony www ekspertom z odpowiednim doświadczeniem.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Starannie wyselekcjonowane słowa kluczowe

  Korzystając z zaawansowanych narzędzi oraz analizując działania konkurencji z TOP 10, wybierzemy dla Ciebie najlepsze frazy do pozycjonowania firmy na lokalnym rynku.

  Kompleksowy audyt i optymalizacja serwisu

  Za darmo przeanalizujemy Twoją witrynę pod kątem zgodności ze standardami SEO, wykonując niezbędne modyfikacje.

  Analizy i dostęp do raportów

  Utworzymy dla Ciebie konto w Panelu Klienta, gdzie znajdziesz aktualne i historyczne raporty o wynikach naszych działań.

  Dogodne systemy rozliczeń

  Proponujemy płatność za efekty, abonament ze stałą, miesięczną opłatą lub nasz autorski model eCPC – zero ukrytych koszów i pełna kontrola budżetu!

  Wsparcie ekspertów na każdym etapie

  W każdej chwili możesz skorzystać z pomocy Opiekuna SEO oraz Doradcy Klienta Biznesowego, by jeszcze zwiększyć efektywność kampanii.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja
  • Przygotowanie do pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie oraz doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Doskonale wiemy, jak ważny jest efekt synergii w działaniach reklamowych, dlatego proponujemy współpracującym z nami firmom szeroki zakres usług wspierających efekty SEO.

  Oprócz pozycjonowania zapewniamy Klientom wszystkie najważniejsze narzędzia współcześnie stosowane w marketingu internetowym, a więc:

  • Reklama PPC

   Kampanie na Facebooku, Instagramie, reklama w wynikach wyszukiwania lub na YouTube – to tylko niektóre z wielu kanałów komunikacji, jakie oferuje Twojej firmie model pay-per-click. Płatność za kliknięcie pozwala umiejętnie zarządzać budżetem, bez ryzyka przekroczenia limitu wydatków.

  • Marketing wizerunkowy

   Czasy, w których podstokowym motorem napędowym wielu marek był wyłącznie rozgłos, odeszły w zapomnienie. Dziś, jak nigdy dotąd, firmy muszą dbać o swój profesjonalny, ekspercki wizerunek, komunikując się ze swoimi fanami i potencjalnymi klientami zgodnie z najwyższymi standardami.

  • Content marketing

   Dzięki unikalnej, atrakcyjnej i skutecznej sprzedażowo treści Twoja strona zdobędzie wyższą pozycję w rankingu, a Ty zyskasz dodatkowych klientów. Marketing treści to obecnie jeden z najgorętszych i najskuteczniejszych trendów w promocji firm online. Skorzystaj z tego i spraw, by wartościowy content zarabiał dla Twojej marki!

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Gdy w 2009 roku stawialiśmy pierwsze kroki w branży SEO, naszym priorytetem było zdobycie pozycji lidera.

  Dziś, jako jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce z dumą możemy stwierdzić, że wiemy, jak pracować na sukcesy swoje oraz swoich Klientów. Z przyjemnością możemy również Tobie w wypromowaniu Twojego przedsiębiorstwa w Zawierciu!

  Zaufali nam między innymi:

  Jeśli zastanawiasz się, czy warto powierzyć pozycjonowanie lokalne agencji z Wielkopolski, wierzymy, że przekonają Cię liczby. Grupa TENSE to:

  • ponad 1800 obsługiwanych aktualnie przedsiębiorstw,
  • więcej niż 90% umów przedłużanych regularnie,
  • średnio 4|3 lat współpracy z Klientami,
  • 150 specjalistów pracujących w biurach w Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie,
  • 813 partnerów, którzy darzą nas zaufaniem,
  • 94 000 pozycjonowanych fraz.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania