Menu

Pozycjonowanie stron
Tczew

Twoja branża rośnie w siłę, konkurenci regularnie pomnażają zyski, a Ty masz poczucie stagnacji? Posiadasz nowoczesną stronę www i konta w social mediach, jednak nie zauważyłeś wzrostu sprzedaży?

Przyczyną Twoich problemów może być zbyt słaba widoczność firmowego serwisu w wynikach wyszukiwania. Ich rozwiązaniem – lokalne pozycjonowanie stron oferowane przez ekspertów z Grupy TENSE.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej pozwoli Twojej firmie zdobyć popularność w internecie. To ważne, nawet jeśli prowadzisz biznes stacjonarnie – np. jesteś właścicielem kawiarni, sklepu sportowego czy salonu fryzjerskiego.

Twoi potencjalni Klienci i tak będą szukać o Tobie informacji w sieci, jednak ogromna większość z nich zwróci uwagę wyłącznie na witryny ze ścisłej czołówki pierwszej strony wyników wyszukiwania.

Lokalne pozycjonowanie stanowi odpowiedź na sposób korzystania z Internetu przez odbiorców, jak i na potrzeby firm, chcących docierać przede wszystkim do miejscowych konsumentów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całej Polski – także z Tczewa i okolic! Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się i na stałe dołączyć do grona branżowych liderów.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Tczew – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc skutecznie rywalizować z konkurencją, musisz wykorzystywać nowe kanały i metody promocji.

Tylko w ten sposób utrzymasz klientów, jednocześnie zdobywając nowych. Lokalne pozycjonowanie stron to sprawdzone narzędzie do promowania biznesu tam, gdzie znajdują się klienci – w Internecie!

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO.
Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron, interesuje nas jedynie doskonałość.
Bezpłatna wycena
Będąc przedsiębiorcą w tak konkurencyjnym mieście, jak Tczew, nie możesz bagatelizować korzyści, jakie daje lokalne pozycjonowanie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala docierać do osób bezpośrednio zainteresowanych Twoją oferta.

Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie.

Zapewnia szybkie i wymierne efekty: zwiększenie ruchu na stronie i więcej konwersji.

Jest gwarancją unowocześnienia i optymalizacji Twojej strony internetowej.

Zapewnia długotrwały efekt – inaczej niż kampanie linków sponsorowanych.

Sprzyja budowie silnej marki w oczach odbiorców.

Pozwala wyprzedzić konkurencję.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron – tak samo, jak SEO prowadzone na skalę ogólnopolską – stanowi ciągły i wielokierunkowy proces. Jego podstawowym rezultatem jest wzrost pozycji strony internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

W Grupie TENSE od ponad 10 lat konsekwentnie wspieramy firmy, stawiające na aktywną promocję w sieci i chcące zwiększać sprzedaż dzięki pozycjonowaniu.

Wpływ na miejsce strony w rankingu Google ma ponad 200 czynników. Jednym z najważniejszych jest silna struktura odnośników (linków) prowadzących do Twojego serwisu z innych miejsc w sieci. Liczba i rodzaj linków przychodzących ma istotny wpływ na pozycję domeny w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, z równą powagą podchodzimy do pozostałych aspektów pozycjonowania, wykonując wszystkie działania na podstawie dedykowanej strategii SEO dla Twojej firmy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję,
Twój serwis internetowy.

Na podstawie tych danych tworzymy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, skupiając się na doborze optymalnych słów kluczowych. Pozwalają one skutecznie pozycjonować serwis internetowy i podniosą popularność Twojej marki w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Tczewie?

Indywidualny charakter każdej kampanii nie pozwala na stworzenie jednego, uniwersalnego cennika usług SEO. Dla każdego Klienta ustalamy dedykowaną wycenę, uzależnioną m.in. od branży, wybranych słów kluczowych czy konkurencji.

Nie jest tajemnicą, że firmy z wielu branż w Tczewie muszą konkurować o klienta z wieloma podmiotami o podobnym profilu. To kolejny powód, dla którego warto postawić na pozycjonowanie, zlecając je doświadczonym ekspertom.

Obok znajduje się poglądowy cennik pozycjonowania stron w Tczewie z podziałem na przykładowe frazy.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Badanie i wybór najlepszych słów kluczowych

Wybierzemy dla Ciebie frazy i słowa, dzięki którym skutecznie wypozycjonujesz swój biznes w sieci.

Audyt SEO oraz optymalizację za darmo

Dzięki wdrożeniu poprawek i zmian, Twoja strona podniesie ranking i stanie się bardziej funkcjonalna.

Wsparcie oraz doradztwo ekspertów

Zapewniamy konsultacje oraz porady specjalistów w dziedzinie pozycjonowania, SEO oraz reklamy w sieci.

Monitorowanie pozycji oraz raportowanie

Każdego dnia sprawdzamy aktualną pozycję Twojego serwisu, przedstawiając Ci czytelne dane i raporty.

Czytelne i korzystne warunki rozliczeń

Z góry przedstawimy Ci wycenę pozycjonowania, dzięki czemu wiesz, ile zapłacisz i możesz z wyprzedzeniem planować wydatki.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna
 • Rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Wsparcie oraz doradztwo
 • Monitorowanie efektów
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju. Choć specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron www, nie ograniczmy naszej działalności jedynie do tej sfery.

Swoim Klientom oferujemy pełną opiekę we wszystkich najważniejszych obszarach e-marketingu. W skład bogatego pakietu naszych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Obejmuje szereg działań promocyjnych w płatnych wynikach wyszukiwania, sieci reklamowej i zakupowej Google, YouTube czy Gmailu. Możesz również skorzystać z płatnej reklamy na Facebooku, promując swoje posty kierowane do grupy docelowej.

 • Marketing wizerunkowy

  Dbamy o profesjonalną komunikację naszych Klientów serwisach społecznościowych, na forach internetowych oraz w Google Moja Firma. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać marki w umacnianiu pozycji na rynku.

 • Content marketing

  Za pomocą skutecznych sprzedażowo treści, ciekawych artykułów sponsorowanych czy kreatywnych opisów produktów, pomagamy firmom budować popularność i sprzedawać więcej.
  Zadbamy o ekspercki wizerunek Twojego biznesu, dostarczając unikalną, zgodną z zasadami SEO, ciekawą treść.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu, a biura w Bydgoszczy i Warszawie, nie przeszkadza nam to w skutecznej obsłudze firm z najdalszych zakątków kraju.

Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firmami z różnych branż. Ponad 90% naszych Klientów przedłuża z nami umowy regularnie, a średni czas współpracy to więcej niż 4 lata.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Co roku otrzymujemy prestiżowe wyróżnienia oraz nagrody.

Na swoim koncie mamy m.in.: Gazelę Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes czy tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości. Zadowoleni Klienci, którym pomagamy umacniać pozycję na rynku, to nasza najlepsza reklama.

Dołącz do nich już teraz!

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania