Pozycjonowanie stron
Pruszków
z agencją SEO

Żadna strona internetowa – nawet ta najlepiej zaprojektowana i z najnowocześniejszą szatą graficzną – nie zagwarantuje Twojej firmie sukcesu sprzedażowego, jeśli nie będzie odpowiednio widoczna w wynikach wyszukiwania.

W czasach, gdy podstawowym źródłem informacji o markach stało się Google, jako przedsiębiorca, powinieneś postawić na aktywną promocję w sieci. Rozwiązaniem, które proponujemy małym biznesom jest pozycjonowanie stron www, a konkretniej – pozycjonowanie lokalne.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Rozwiązaniem, które proponujemy małym biznesom jest pozycjonowanie stron www, a konkretniej – pozycjonowanie lokalne.

Bez względu na to, czy w Pruszkowie prowadzisz knajpkę z pysznym, domowym jedzeniem, gabinet stomatologiczny czy myjnię samochodową, Twoim priorytetem powinno być dotarcie do lokalnych odbiorców.

Nikt nie zna Twoich klientów tak dobrze, jak Ty. Wykorzystaj to i daj się poznać mieszkańcom miasta, dzielnicy lub osiedla, którzy chętnie skorzystaliby z oferowanych przez Ciebie usług, ale… nie wiedzą o Twoim istnieniu!

Receptą na sukces jest pozycjonowanie lokalne, które w pełni odpowiada na potrzeby Twojej firmy oraz potencjalnych klientów z Pruszkowa i okolic.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Świadczymy kompleksowe usługi SEO dla firm z całego kraju – również z Pruszkowa i Mazowsza. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci odnieść sukces w branży!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Pruszków – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją w tak intensywnie rozwijającym się mieście, jak Pruszków, musisz nieustannie poszukiwać skutecznych sposobów promocji.

Lokalne pozycjonowanie stron daje narzędzia, które pozwolą Ci zwiększyć udział w rynku i cieszyć się doskonale prosperującym biznesem.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy jednym z liderów branży SEO.
Pozycjonowanie stron www nie ma przed nami żadnych tajemnic, o czym każdego dnia przekonują się nasi Klienci.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes na terenie jednego miasta – nawet tak dynamicznie rozwijającego się, jak Pruszków, lokalne pozycjonowanie jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Działa przy niższym budżecie niż pozycjonowanie szerokie.

Pozwala cieszyć się pierwszymi efektami już po kilku tygodniach.

Umożliwia docieranie do odbiorców faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą.

Pomaga budować przewagę nad konkurencją.

Wspiera działania wizerunkowe Twojej marki w sieci.

Jest tańsze niż kampanie billboardowe, gwarantując przy tym trwałe efekty.

Daje dodatkowe korzyści w postaci optymalizacji serwisu internetowego.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron internetowych to wieloetapowy proces, składający się z różnych, odpowiednio skoordynowanych działań. Biorąc pod uwagę specyfikę SEO i konieczność dostosowania strategii do konkretnego biznesu, najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie kampanii doświadczonej Agencji.

Zespół ekspertów z Grupy TENSE każdego dnia pracuje na sukcesy Klientów, pomagając im sprzedawać więcej i pomnażać udziały w rynku.

Google wyróżnia ponad 200 czynników rankingowych, które decydują o pozycjach poszczególnych stron w wynikach wyszukiwania. Jednym z najważniejszych jest link-building, czyli stworzenie sieci odnośników prowadzących do serwisu z innych miejsc i stron w Internecie.

Kładąc nacisk na linkowanie, jednocześnie dostosowujemy wszystkie pozostałe aspekty pozycjonowania do specyfiki Twojej firmy i przyjętej strategii SEO, co przekłada się na szybki i długotrwały wzrost pozycji serwisu w wynikach Google. Dzięki temu docierasz z ofertą do większej liczby klientów, pomnażając swoje zyski.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twoją stronę internetową,
grupę odbiorców,
działania konkurencji.

Wiedza z tych obszarów pomaga nam wyselekcjonować odpowiednie słowa kluczowe, które ułatwiają skuteczne pozycjonowanie oraz opracować indywidualną propozycję współpracy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Pruszkowie?

Pozycjonowanie stron – zarówno to lokalne, jak i ogólnopolskie – nie ma jednej ceny. Każda wycena kampanii przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od branży, słów kluczowych czy konkurencji.

Pruszków należy do tych mazowieckich miast, w których dynamika wzrostu konkurencyjności jest największą, dlatego tym bardziej powinieneś postawić na skuteczne pozycjonowanie stron, aby nie pozostać w tyle.

Obok przedstawiamy przykładowy cennik kampanii SEO z uwzględnieniem konkretnych fraz i słów kluczowych.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 hurtownia elektryczna pruszków - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 hurtownia motoryzacyjna pruszków - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 hurtownia budowlana pruszków - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 hurtownia elektryczna pruszków - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 hurtownia motoryzacyjna pruszków - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 hurtownia budowlana pruszków - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych

Przy selekcji fraz kierujemy się analizą konkurencji, śledzimy zapytania wpisywane przez internautów oraz badamy Twoją witrynę. Dzięki temu wybieramy słowa, które pozwolą osiągnąć zakładane rezultaty w kampanii.

Audyt serwisu internetowego

Szczegółowo badamy witrynę pod kątem jej budowy oraz treści, bezpłatnie wdrażając niezbędne poprawki. Dzięki temu strona staje się bardziej przyjazna użytkownikom oraz robotom wyszukiwarek, co znacznie wspiera pozycjonowanie w Google.

Jasne zasady i wygodny system rozliczeń

Płatność za usługi SEO odbywa się w najdogodniejszym dla Ciebie modelu. Całość kosztów poznajesz z góry, dzięki czemu możesz zaplanować budżet na kampanię bez obaw o dodatkowe opłaty.

Monitorowanie efektów połączone z raportami o wynikach

Regularnie sprawdzamy pozycje strony, dostarczając Ci rzetelnych informacji i statystyk, które możesz kontrolować z poziomu Panelu Klienta.

Wsparcie ze strony dedykowanego specjalisty

Przez cały czas trwania umowy, nasi eksperci od SEO oraz marketingu online służą Klientom swoim doświadczeniem, oraz wiedzą, doradzając najskuteczniejsze działania promocyjne.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt serwisu
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna witryny
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Doradztwo i wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Wieloletnie doświadczenie oraz bogata gama usług pozwalają nam w pełni odpowiadać na potrzeby Klientów, dostarczając kompleksowe wsparcie w dziedzinie marketingu online i pozycjonowania.

Oprócz SEO oferujemy szereg dodatkowych działań, które podnoszą skuteczność kampanii reklamowej w Internecie. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Interesuje Cię natychmiastowy efekt w postaci zwiększonej liczby użytkowników na stronie? Postaw na kampanię linków sponsorowanych Google Ads lub Facebook Ads.

  Dzięki niej reklama Twojego serwisu znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania oraz w serwisach należących do Google, takich jak YouTube czy Gmail.

 • Marketing wizerunkowy

  Jeśli chcesz stworzyć silną markę, która na stałe zagości w świadomości potencjalnych klientów, musisz umiejętnie kreować swój wizerunek.

  Nasi specjaliści zaprojektują dla Twojej firmy komunikację biznesową w najpopularniejszych kanałach, takich jak branżowe fora, social media czy Google Moja Firma. Pomożemy Ci stworzyć markę opartą na solidnych podstawach, odporną na trendy i kryzysy wizerunkowe.

 • Content marketing

  Jak tworzyć treści, które sprzedają? Wiemy to najlepiej!

  Pozostając wiernymi zasadzie „content is a king”, we współpracy z najlepszymi copywriterami tworzymy unikalne, wartościowe i skuteczne marketingowo opisy produktów, artykuły, treści na zaplecza czy firmowe strony www. Wszystko zgodnie ze standardami SEO, UX oraz wytycznymi Google.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Zastanawiasz się, czy prowadząc biznes w Pruszkowie, warto powierzyć pozycjonowanie firmie z Poznania? Poza tym, że obsługujemy obecnie ponad 1800 firm z całego kraju, mamy również biuro w Warszawie, dzięki czemu jesteśmy naprawdę blisko.

Jeżeli od agencji SEO oczekujesz przede wszystkim konkretnych efektów w postaci wzrostu pozycji strony, zwiększenia ruchu i nowych użytkowników, nasza oferta jest dla Ciebie.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE od lat otrzymuje branżowe nagrody, przyznawane nam przez redakcje i znakomite kapituły konkursowe. Wśród wielu wyróżnień, z których jesteśmy dumni, możemy poszczycić się m.in.:

 • Diamentem Miesięcznika Forbes 2020,
 • Tytułem Poznański Lider Przedsiębiorczości,
 • Gazelą Biznesu,
 • wyróżnieniem Firma Rodzinna Roku 2018.

Ponad 90% współpracujących z nami firm przedłuża swoje umowy od minimum 2 lat, co stanowi najlepszy dowód uznania dla profesjonalizmu oraz skuteczności całego zespołu Grupy TENSE.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania