Menu

Pozycjonowanie stron
Radomsko

W czasach, gdy wyszukiwarka Google stała się podstawowym źródłem wiedzy na temat firm i ich oferty, wysoka pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania to najprostsza droga do budowy silnej pozycji w branży.

Aby ją osiągnąć, niezbędne jest podjęcie odpowiednich działań w zakresie reklamy – szczególny nacisk powinieneś położyć na promowanie marki wśród lokalnych użytkowników sieci.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

To właśnie lokalne pozycjonowanie stron w największym stopniu odpowiada na potrzeby konsumentów oraz miejscowych biznesów.

Jeśli prowadzisz na terenie Radomska klub fitness, sklep zoologiczny lub salon fryzjerski, możesz efektywnie wykorzystać budżet na promocję, inwestując w kampanię adresowaną do mieszkańców miasta.

To mieszkańcy Radomska stanowią podstawową grupę Twoich klientów.

Dzięki strategii local SEO mądrze wykorzystasz każdą złotówkę wydaną reklamę, znacznie obniżając średni koszt pozyskania klienta przez Twoją firmę.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju. Na mapie naszych biznesowych partnerów są również firmy z Radomska. Dołącz do nich i już dziś odkryj szereg korzyści, jakie da Twojej firmie lokalne pozycjonowanie stron www.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Radomsko – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w dynamicznie rozwijającym się mieście, jakim niewątpliwie jest 45-tysięczne, zlokalizowane pomiędzy Warszawą, Łodzią, a Częstochową, Radomsko, nie możesz stać w miejscu.

Musisz nieustannie inwestować w rozwój i poszukiwać skutecznych form promocji. Inwestycja w lokalne pozycjonowanie to gwarancja zwiększenia ruchu na stronie, wzrost dochodów oraz szereg korzyści wizerunkowych, jakie zapewnia wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania.

Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
Jesteśmy liderem branży SEO/SEM w Poznaniu oraz jedną z największych agencji pozycjonowania w kraju.
SEO oraz szeroko rozumiany e-marketing to główne obszary naszych działań, które przez ponad dekadę rozwinęliśmy do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes na terenie Radomska, świadcząc usługi wyłącznie stacjonarnie, internetowo lub wykorzystując model mieszany, to lokalne pozycjonowanie stron jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Zapewnia dotarcie do odbiorców realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pierwsze efekty generuje już po kilku tygodniach.

Zapewnia długofalowe rezultaty.

Pozwala unowocześnić i zoptymalizować stronę.

Sprzyja kreowaniu świadomości marki wśród odbiorców.

Ułatwia osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podstawowym celem takiego sposobu pozycjonowania jest promocja firmy w lokalnym środowisku konsumenckim przez wysoką pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania. Sukces local SEO zależy od właściwej strategii oraz konsekwencji w prowadzeniu działań.

Bardzo ważny jest również wybór właściwych słów kluczowych, których internauci zamieszkujący Radomsko i okolice używają podczas wyszukiwania usług lub produktów w sieci. W przypadku biznesu z branży obuwniczej będą to takie frazy jak m.in.: „obuwie Radomsko”, „sklep obuwniczy Radomsko”, „tanie buty Radomsko”, „obuwie damskie Radomsko”, a także wiele innych, odnoszących się do branży (w tym przypadku sprzedaż obuwia) oraz miasta, na którego terenie świadczone są konkretne usługi. Równie istotnym elementem strategii local SEO jest też link-building, czyli działania mające na celu stworzenie sieci linków kierujących do pozycjonowanego serwisu z innych miejsc w sieci.

Google wyróżnia ponad 200 czynników rankingowych, decydujących o kolejności stron w wynikach wyszukiwania. Cześć z nich stanowi pilnie strzeżoną tajemnicę twórców wyszukiwarki. Grupa TENSE jako jedna z nielicznych agencji SEO w Polsce posiada certyfikat Google Partner Premier, potwierdzający wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz skuteczność pracujących w naszej firmie ekspertów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis www,
grupę docelową,
konkurencję.

Na podstawie pozyskanych informacji, przygotowujemy propozycję współpracy oraz skupiamy się na doborze słów kluczowych. To dzięki nim oraz konsekwentnie prowadzonym działaniom SEO, pierwsze efekty lokalnego pozycjonowania możesz zauważyć już po kilku tygodniach prowadzenia kampanii.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Radomsku?

Skomplikowana i wielowymiarowa usługa, jaką stanowi pozycjonowanie, nie ma jednej ceny.

Z uwagi na zróżnicowany zakres działań, odmienną specyfikę wielu branż, a także rodzaj i popularność wybranych słów kluczowych, wycena za każdym razem tworzona jest indywidualnie.

Całość kosztów pozycjonowania lokalnego zawsze poznajesz z góry – jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu możesz zaplanować swój budżet, bez obaw o ukryte lub dodatkowe koszty.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych fraz do kampanii SEO

Popularność poszczególnych słów kluczowych jest przez nas badana w oparciu o profesjonalne narzędzia SEO oraz monitoring zapytań.

Bezpłatny audyt oraz optymalizację witryny

Za darmo wykonamy kompleksowe badanie struktury oraz treści Twojego serwisu internetowo wraz ze wdrożeniem niezbędnych modyfikacji i zmian.

Wsparcie ekspertów oraz doradztwo

Dedykowany Doradca Klienta Biznesowego wraz z Opiekunem SEO służą pomocą oraz konsultacjami w zakresie promocji marki w sieci.

Wygodne modele rozliczeń

Za pozycjonowanie możesz rozliczać się w dogodny dla siebie sposób – w formie stałego, miesięcznego abonamentu lub płacąc za efekt. Proponujemy również nasz autorski, w pełni elastyczny model eCPC.

Raporty o wynikach, monitorowanie pozycji

Każdego dnia sprawdzamy bieżące pozycje strony w wynikach wyszukiwania. W celu podniesienia lub utrzymania wysokie pozycji domeny podejmujemy właściwe działania.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Umowa na usługi SEO
 • Audyt strony www
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Pozycjonowanie strony
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitorowanie efektów
 • Wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się agencji SEO w Polsce.

Oprócz pozycjonowania stron internetowych naszym Klientom zapewniamy również dostęp do szerokiej gamy działań wspierających SEO, pozwalających dywersyfikować działania w obszarze marketingu internetowego. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads to szansa na skuteczną promocję marki we wszystkich najpopularniejszych wśród Twoich potencjalnych klientów serwisach.

  Zarówno kampania linków sponsorowanych, jak i reklama na Facebooku lub Instagramie pozwalają docierać do precyzyjnie określonych grup docelowych, sprzyjając jednocześnie budowaniu trwałych relacji konsumenckich.

 • Marketing wizerunkowy

  Działania z zakresu marketingu wizerunkowego to m.in. zarządzanie komunikacją marki na forach internetowych, w social mediach, Google Moja Firma oraz innych miejscach w sieci, gdzie mogą pojawić się opinie, oceny lub komentarze dotyczące Twojego biznesu.

 • Content marketing

  Projektowanie tekstów na strony www, redagowanie unikalnych opisów produktów oraz artykułów sponsorowanych to tylko niektóre, ważne działania z zakresu marketingu treści. Profesjonalny content sprzyja pozycjonowaniu oraz pomaga kreować ekspercki wizerunek marki.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w kraju, a naszą specjalnością jest pozycjonowanie stron internetowych oraz szeroko rozumiana promocja firm w Internecie. Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firm, z których więcej niż 90% regularnie przedłuża z nami swoje umowy, co jest potwierdzeniem skuteczności Grupy TENSE. Średni czas współpracy z Klientami wynosi ponad 4 lata.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Przez ponad 10 lat dotychczasowej działalności staliśmy się laureatami wielu prestiżowych wyróżnień. Na swoim koncie mamy m.in.:

 • Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie
 • Diament Miesięcznika Forbes 2020
 • Gazela Biznesu 2019 „Pulsu Biznesu”
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • tytuł Firma Rodzinna roku 2018.

Regularnie znajdujemy się w prestiżowych rankingach najdynamiczniej rozwijających się firm, opracowywanych przez Deloitte oraz „Financial Times”, dlatego bez żadnych obaw możesz powierzyć nam promocje swojego biznesu w sieci.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania