Pozycjonowanie stron
Przemyśl
z agencją SEO

Rozwój Internetu sprawia, że nawet firmy świadczące swoje usługi „offline” jak sklepy stacjonarne, gabinety kosmetyczne czy warsztaty samochodowe, muszą postawić na aktywną promocję w sieci, by zdobywać Klientów i umacniać pozycję na rynku.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Narzędziem, które pomoże Ci skutecznie budować popularność firmy w sieci, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Jeśli na terenie Przemyśla prowadzisz własny biznes, a swoje usługi adresujesz do miejscowej społeczności, strategia local SEO jest właśnie dla Ciebie.

Lokalne pozycjonowanie pozwala docierać do mieszkańców konkretnej dzielnicy, osiedla czy powiatu, a także osób odwiedzających Twoje miasto i chcących skorzystać z oferty działających tu firm.

W tym sensie w pełni odpowiada ono na potrzeby zarówno miejscowych przedsiębiorców, zorientowanych na konsumentów z najbliższej okolicy, jak i wszystkich tych, którzy poszukują konkretnych usług, najlepiej „za rogiem”.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad dekady pozycjonujemy strony Klientów z całej Polski, ze wszystkich najpopularniejszych branż. Na mapie naszych współpracowników znajduje się również Przemyśl. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Przemyśl – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc zdobywać nowych klientów, pomnażać zyski i nie dać się konkurencji, powinieneś nieustannie szukać nowych kanałów promocji i sposobów na rozwój.

Pozycjonowanie to szansa na budowę popularności marki w sieci oraz eksperckiego wizerunku, co przekłada się zwiększenie sprzedaży i konkretne zyski finansowe dla Twojej firmy.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Pozycjonowanie stron internetowych opanowaliśmy do doskonałości.
Rozwijaj swoją firmę z jednym z liderów branży SEO/SEM.
Bezpłatna wycena
Jeśli na terenie Przemyśla prowadzisz kawiarnię, salon piękności, sklep rowerowy lub dowolny, inny biznes, lokalne pozycjonowanie jest dla Ciebie. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala osiągać pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

Umożliwia promocję firmy wśród osób realnie zainteresowanych jej usługami.

Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie (ogólnopolskie).

W odróżnieniu od reklamy PPC gwarantuje długoterminowy efekt.

Sprzyja budowie silnego brandu w świadomości konsumentów.

Pomaga wyprzedzić konkurencję.

Dzięki niemu Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna użytkownikom oraz wyszukiwarkom.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to długotrwały i wielowymiarowy proces, na który składa się szereg wykonywanych we właściwym momencie działań. Ich efektem jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wykonach wyszukiwana na frazy i słowa związane z daną lokalizacją, np. „fryzjer Przemyśl”.

Specjaliści z Grupy TENSE nieustannie pracują na sukcesy swoich Klientów, wdrażając działania pozwalające stronom zdobywać i utrzymywać wysokie pozycje w rankingu.

Jednym z najważniejszych procesów pozycjonowania lokalnego jest link-building, czyli działania prowadzące do stworzenia sieci odnośników kierujących do danej witryny z innych miejsc w Internecie (blogów, forów, social mediów, artykułów sponsorowanych itp.).

Oczywiście, linkowanie – choć ma istotny wpływ na ranking – nie jest jedynym czynnikiem, od którego zależy pozycja domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Nasi specjaliści dbają o każdy aspekt lokalnego pozycjonowania, dlatego możesz bez obaw powierzyć im obsługę SEO swojej firmy.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój serwis internetowy,
konkurencję.

Na tej podstawie przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy, która wraz z dedykowaną strategią SEO oraz doborem słów kluczowych stanowi fundament skutecznego pozycjonowania serwisu internetowego.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Przemyślu?

Pozycjonowanie stron internetowych nie ma jednej ceny. Sporo zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma, które frazy zostaną wybrane do optymalizacji oraz od skali i działań konkurencji.

Od lat Przemyśl należy do najdynamiczniej rozwijających się miast Podkarpacia. To powoduje, że konkurencja w wielu branżach jest spora, co stanowi kolejny powód, dla którego warto zlecić pozycjonowanie strony www ekspertom.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania w Przemyślu z uwzględnieniem wybranych fraz i słów kluczowych.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

Wybieramy frazy i zapytania, które najlepiej opisują Twój biznes w Internecie, analizując działania konkurencji oraz popularność poszczególnych słów.

Bezpłatny audyt SEO wraz z optymalizacją

Za darmo przebadamy Twoją aktualną stronę, wprowadzając niezbędne poprawki w zakresie struktury oraz treści.

Jasne zasady rozliczeń

Płacisz tylko za realnie wykonane działania, całość kosztów poznając z góry.

Stały monitoring efektów

Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco kontrolować efekty naszych działań. Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje serwisów.

Konsultacje i wsparcie doradców

Nasi eksperci służą swoją wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem przez cały okres umowy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz do pozycjonowania
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja techniczna strony
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Monitoring i optymalizacja efektów
 • Doradztwo oraz wsparcie
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron, współpracującym z nami firmom oferujemy pełne wsparcie w zakresie marketingu online.

Otaczamy kompleksową opieką firmy chcące zdobywać nowych klientów i budować wizerunek za pomocą nowoczesnych narzędzi oraz kanałów komunikacji. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Marketing w wyszukiwarkach (SEM), a także reklamy Google Ads i Facebook Ads to sprawdzony sposób na szybką poprawę widoczności Twojej firmy w sieci.

  Komunikaty kierowane na odpowiednio dobrane słowa kluczowe, pozwolą Ci docierać do tysięcy lokalnych użytkowników wyszukiwarki Google, sieci zakupowej, YouTube’a czy portali społecznościowych.

 • Marketing wizerunkowy

  Pozytywny wizerunek marki to jedna z jej największych wartości.

  Odpowiednio zaprojektowana komunikacja w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych to jeden z kluczowych elementów narracji o Twoim przedsiębiorstwie. Daj się poznać potencjalnym Klientom z jak najlepszej strony i stwórz markę odporną na kryzysy wizerunkowe.

 • Content marketing

  Skuteczne sprzedażowo treści na strony internetowe, eksperckie wpisy na bloga oraz artykuły sponsorowane w połączeniu z sugestywnymi opisami produktów, tworzonymi przez najlepszych copywriterów pomogą Ci zdobywać nowych Klientów i sprzedawać więcej.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Choć siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam to obsługiwać Klientów z całej Polski, otaczając ich kompleksową opieką w zakresie promocji w sieci.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Skuteczne pozycjonowanie to nasza domena, co potwierdzają liczne branżowe wyróżnienia i nagrody. Na swoim koncie mamy m.in.:

 • Gazelę Biznesu,
 • Diament Miesięcznika Forbes 2020,
 • tytuł Firma Rodzinna Roku,
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Regularnie znajdujemy się w prestiżowym rankingu Technology Fast 500 Central Europe tworzonym przez Deloitte i Financial Times. Aktualnie współpracujemy z ponad 1800 Klientami, z których więcej niż 90% przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania