Pozycjonowanie stron
Piekary Śląskie
z agencją SEO

Aż 97% użytkowników Internetu w Polsce używa wyszukiwarki Google, szukając m.in. interesujących ich produktów, usług oraz firm. Jako przedsiębiorca, powinieneś wykorzystać tę wiedzę do skutecznej promocji swojej firmy w sieci.

Jeśli na terenie Piekar Śląskich prowadzisz warsztat wulkanizacyjny, prywatny gabinet stomatologiczny, hotel lub dowolny, inny biznes, postaw na aktywną reklamę w sieci i zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu stron www.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jako przedsiębiorca, chcący skutecznie korzystać z narzędzi, jakie daje Internet, musisz wiedzieć, że samo stworzenie strony www z opisem firmy, ofertą i danymi kontaktowymi, to zbyt mało.

Jako przedsiębiorca, chcący skutecznie korzystać z narzędzi, jakie daje Internet, musisz wiedzieć, że samo stworzenie strony www z opisem firmy, ofertą i danymi kontaktowymi, to zbyt mało.

Pamiętaj, że ogromna większość internautów wchodzi wyłącznie na te strony, które wyświetlają się na samej górze rankingu Google.

Z tego względu, lokalne pozycjonowanie stron internetowych w pełni odpowiada zarówno na potrzeby Twojej marki, jak i Twoich potencjalnych klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

55-tysięczne Piekary Śląskie to ważny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, stanowiący dynamicznie rozwijający się rynek usług. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami w regionie, pomagając im zwiększać sprzedaż i pomnażać dochody. Sprawdź, co Twoja firma może zyskać dzięki skutecznemu pozycjonowaniu!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Piekary Śląskie – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc firmę w tak konkurencyjnym regonie, jak Aglomeracja Śląska, musisz stale analizować ruchy konkurencji i starać się być zawsze o krok przed nią.

Dzięki nam zyskasz cenne wsparcie, które pomoże Ci zdystansować rywali w walce o klienta w internecie, z którego regularnie korzysta już ponad 30 milionów Polaków!

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy czołową agencją SEO w kraju.
Przekonaj się, że jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, nie mamy sobie równych.
Bezpłatna wycena
Jeśli świadczysz wyłącznie stacjonarne usługi, jak np. fizjoterapia, sprzedaż artykułów spożywczych, zabiegi kosmetyczne czy wymiana opon na terenie jednego miasta, powinieneś skorzystać z lokalnego pozycjonowania swojej marki. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala promować firmę taniej niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Działania SEO skupiają się na mieszkańcach Piekar Śląskich, realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Pierwsze wzrosty pozycji w wynikach wyszukiwania obserwujesz już po paru tygodniach.

W odróżnieniu od Google Ads pozycjonowanie lokalne daje długotrwałe efekty i jest tańsze.

Dzięki SEO Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i lepiej zoptymalizowana.

Pozycjonowanie stron to ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

Wysoka pozycja w Google sprzyja kreowaniu eksperckiego wizerunku firmy i pomaga tworzyć silną markę.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podobnie jak pozycjonowanie szerokie, lokalne SEO również stanowi skomplikowany, wielowymiarowy proces. Jego celem jest awans serwisu na czołową pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z daną lokalizacją, np. „kwiaciarnia Piekary Śląskie”.

Słowa kluczowe odgrywają w pozycjonowaniu lokalnym bardzo ważną rolę – stanowią pomost pomiędzy użytkownikiem a ofertą firmy w sieci. Właśnie dlatego, nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by wybierać zapytania, cieszące się największą popularnością, w odniesieniu do prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Równie ważnym elementem strategii local SEO jest budowanie profilu linkowego strony. Ważne, by do Twojego serwisu prowadziło jak najwięcej odnośników z innych stron, blogów, forów czy portali społecznościowych. Dobrze wykonany link-building przełoży się na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Google wyróżnia ponad 200 czynników rankingowych, regularnie aktualizując swoje algorytmy oraz wytyczne. Wszystko to sprawia, że decydując się na promocję lokalnej marki przez pozycjonowanie, najlepiej zlecić kampanię fachowcom z wieloletnim doświadczeniem. W Grupie TENSE od 2009 roku nieprzerwanie pracujemy na sukcesy naszych Klientów, wiedząc, jak skutecznie promować marki w tak konkurencyjnym regionie, jak Górny Śląsk.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
konkurencję,
Twój serwis internetowy.

Na podstawie tych informacji, opracowujemy dla Twojej marki indywidualną propozycję współpracy, skupiając się na wyborze słów kluczowych, które najlepiej opisują prowadzony przez Ciebie biznes.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Piekarach Śląskich?

Lokalne pozycjonowanie stron nie ma jednej ceny. Wszystko zależy od skali zaplanowanych działań, celu kampanii SEO oraz konkurencji. Znaczenie mają również wybrane słowa kluczowe – w szczególności ich liczba oraz popularność.

Im większa konkurencja pozycjonuje się na te same frazy, tym więcej pracy potrzeba, aby strona pojawiła się w czołówce rankingu. Jednak spektakularne efekty w postaci wzrostu ruchu przekraczającego 1000%, czy kilkukrotnego zwiększenia współczynnika konwersji, stanowią najlepszy dowód na to, że pozycjonowanie naprawdę się opłaca.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

W Grupie TENSE bardzo duży nacisk kładziemy na selekcję fraz, wybierając te cieszące się największym zainteresowaniem internautów. Monitorujemy działania konkurencji oraz badamy popularność określonych słów w Google.

Darmowy audyt SEO

Punkt wyjścia do pozycjonowania każdego serwisu stanowi jego wcześniejsza optymalizacja. Do jej wykonania niezbędne jest przeprowadzenie audytu strony www oraz jej zawartości.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową pomoc oraz opiekę specjalistów w zakresie pozycjonowania oraz innych form reklamy w sieci – przez cały okres współpracy.

Jasne zasady rozliczeń

Stawiamy na przejrzystość, dlatego nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Kompletną wycenę otrzymujesz jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. Płacisz tylko za to, co realnie zostanie wykonane.

Monitorowanie efektów i dostęp do raportów

W Panelu Klienta czekają na Ciebie zawsze aktualne sprawozdania, dzięki którym łatwo ocenisz efekty naszych prac. Pozycje serwisów sprawdzamy codziennie, reagując na ewentualne zmiany rankingu lub modyfikacje algorytmów Google.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Darmowy audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Optymalizacja wyników
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywną w kraju i czołową firmą pozycjonującą w Poznaniu. W branży funkcjonujemy od ponad 10 lat, zdobywając w tym czasie pozycję lidera rynku SEO/SEM.

Wiedza z różnych obszarów oraz kompleksowe podejście do promocji online pozwalają nam świadczyć szeroki zakres usług, oprócz SEO obejmujący takie działania, jak:

 • Reklama PPC

  Docieraj do tysięcy lokalnych użytkowników dzięki kampaniom Facebook Ads oraz Google Ads. Dzięki reklamom precyzyjnie kierowanym na określone słowa kluczowe pozyskasz nowych klientów na swoje usługi oraz produkty.

 • Marketing wizerunkowy

  Działania w rym obszarze koncentrują się na kreowaniu pozytywnego postrzegania Twojej marki w sieci. Zajmiemy się projektowanie firmowej komunikacji w mediach społecznościowych, wizytówce Google Moja Firma oraz na forach branżowych.

 • Content marketing

  Zgodnie z zasadą „Content is a king”, tworzymy skuteczne sprzedażowy opisy produktów, ciekawe artykuły na firmowego bloga oraz wspierające SEO i link-building artykuły sponsorowane.

  Specjaliści od tworzenia treści opracują dla Ciebie unikalne, zgodne z zasadami SEO oraz pozycjonowania teksty na firmową stronę i do mediów społecznościowych.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od ponad dekady konsekwentnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług SEO/SEM, czego konsekwencją jest obecna współpraca grupy TENSE z ponad 1800 firm z całego kraju.

Jej średni czas wynosi ponad 4 lata, co dowodzi naszej skuteczności oraz potwierdza status lidera branży e-marketingowej.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Każdego roku dostajemy prestiżowe wyróżnienia, m.in. Gazelę Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Firma Rodzinna roku czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. W 2020 roku otrzymaliśmy jedną z najważniejszych branżowych nagród – Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie w kategorii Low Budget Campaign.

Wszystko to sprawi, że bez żadnych obaw możesz powierzyć promocję swojego biznesu w Piekarach Śląskich agencji z Poznania.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania