Menu

Pozycjonowanie stron
Otwock

Podstawowym celem każdej firmowej strony internetowej powinno być wspieranie sprzedaży produktów i usług.

Niestety, ogromna większość witryn – nawet tych najlepiej zaprojektowanych – nie spełnia tego warunku, z uwagi na słabą widoczność w wynikach wyszukiwania.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Statystyki nie kłamią – aż 91% internautów przegląda wyłącznie pierwszą stronę w Google.

Jeśli Twój serwis nie znajdzie się na jednej z czołowych pozycji rankingu, to z dużym prawdopodobieństwem – nikt lub prawie nikt nie będzie go odwiedzał.

Właśnie dlatego, firmom świadczącym swoje usługi na terenie Otwocka, proponujemy lokalne pozycjonowanie stron www. Pozwala ono promować firmę online, wśród mieszkańców miasta oraz regionu.

Jeśli prowadzisz tutaj własny sklep, warsztat samochodowy lub gabinet stomatologiczny i chcesz znaleźć klientów, powinieneś być aktywny w Internecie. Pierwsza strona wyników Google to najlepszy sposób na to, by dać się poznać potencjalnym odbiorcom Twoich usług!

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy firmy z całego kraju, dostarczając kompleksowe usługi SEO. Pomagamy w ten sposób ambitnym, lokalnym podmiotom wejść na rynek i zbudować na nim swoją pozycję. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy w Otwocku!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Otwock – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnieść sukces w dowolnej gałęzi biznesu, nie możesz stać w miejscu.

Nieustanny rozwój i poszukiwanie nowych form promocji to Twój obowiązek. Od nas otrzymasz gotowe, skuteczne narzędzia, które pomogą Ci cieszyć się z doskonale rozwijającego się biznesu.

Czas na osiągnięcie szczytów z Grupą TENSE.
Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce.
Do perfekcji opanowaliśmy pozycjonowanie stron i marketing w sieci.
Bezpłatna wycena
Lokalne pozycjonowanie stron jest tą formą promocji, o której powinien pomyśleć każdy, kto prowadzi biznes na terenie jednego miasta, dzielnicy lub osiedla. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

W odróżnieniu od pozycjonowania szerokiego pozwala cieszyć się efektami nawet przy niskim budżecie.

Pomaga docierać do odbiorców naprawdę zainteresowanych Twoimi usługami.

Pozwala na budowę silnej, odpornej na kryzysy marki.

Zapewnia przewagę nad konkurencją.

Dzięki niemu Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i lepiej zoptymalizowana.

Pierwsze rezultaty dostrzeżesz już po kilku tygodniach.

Gwarantuje długoterminowe efekty – inaczej niż kampanie Google Ads.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne obejmuje szereg komplementarnych względem siebie działań i procesów, ukierunkowanych na osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Ze względu na skomplikowany charakter pozycjonowania, konieczność wypracowania indywidualnej strategii oraz szeroki zakres działań, warto zlecić usługi SEO specjalistom z odpowiednim doświadczeniem.

Wpływ na miejsce w rankingu ma szereg czynników, m.in. profil linkowy strony, jej dotychczasowa historia, jakość treści w serwisie czy dobór właściwych słów kluczowych.

W Grupie TENSE nie pomijamy żadnego czynnika rankingowego, dzięki czemu możesz być pewien, że podejmowane przez nas działania przyniosą zakładany efekt w postaci zwiększenia popularności serwisu, wzrostu ruchu oraz pozyskania nowych klientów.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
grupę docelową,
branżę oraz konkurencję.

Na podstawie tych informacji dobieramy optymalną strategię, tworzymy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy oraz wyszukujemy słowa kluczowe, mające szczególny wpływ na skuteczność procesu pozycjonowania lokalnego. Na każdym etapie współpracy z naszą agencją możesz liczyć na kompleksowe wsparcie oraz pomoc naszych ekspertów.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Otwocku?

Nie da się określić jednej ceny dla różnych kampanii SEO. Specyfika dziań optymalizacyjnych jest niezwykle zróżnicowana, co przekłada się na koszty usług. Każdą współpracę wyceniamy indywidualnie, uwzględniając m.in.: rodzaj i liczbę słów kluczowych, specyfikę środowiska biznesowego oraz konkurencję.

Nie jest tajemnicą, że Otwock zalicza się do dynamicznie rozwijających się miast Mazowsza, dlatego chcąc osiągnąć sukces, tym bardziej powinieneś postawić na skuteczne pozycjonowanie stron, zlecając je ekspertom.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania z uwzględnieniem fraz z lokalizacją.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

To właśnie od wyboru fraz w dużej mierze zależy sukces kampanii SEO. Na tym etapie posługujemy się profesjonalnymi narzędziami, śledzimy zachowania internautów oraz podpatrujemy konkurencję.

Darmowy audyt SEO z optymalizacją strony

W trakcie badania struktury oraz treści stwierdzamy, które obszary wymagają natychmiastowej interwencji, a jakie działania można podjąć później. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom strona łatwiej awansuje w rankingu.

Jasne zasady rozliczeń

Nasza agencja nie uznaje ukrytych kosztów – kompleksową wycenę kampanii poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem pozycjonowania. Wszystko po to, abyś mógł z wyprzedzeniem zaplanować swoje wydatki.

Wsparcie ekspertów

Doradca klienta biznesowego oraz specjalista w zakresie marketingu online są do Twojej dyspozycji przez cały okres umowy – korzystaj z ich doświadczenia oraz konsultacji.

Monitorowanie efektów

Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, w którym czekają na Ciebie aktualne informacje o rezultatach naszych prac.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Dobór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Pozycjonowanie
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Monitorowanie wyników
 • Wsparcie oraz doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Szeroki zakres działań oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam otaczać kompleksową opieką marketingową swoich Klientów.

Dzięki temu możemy zaoferować znacznie więcej niż pozycjonowanie stron, w celu uzyskania szybszych i bardziej wymiernych efektów kampanii. W skład naszej oferty wchodzą takie działania jak:

 • Reklama PPC

  Umożliwia szybki wzrost popularności marki w mediach społecznościowych, sieci zakupowej Google oraz wynikach wyszukiwania.

  Dzięki precyzyjnie kierowanym komunikatom dotrzesz do tysięcy użytkowników Internetu, płacąc jedynie za kliknięcia w link lub reklamę Twojej firmy.

 • Marketing wizerunkowy

  Bez odpowiednio zaprojektowanych działań wizerunkowych nie ma mowy o sukcesie w dowolnej branży.

  Przejmiemy na siebie komunikację marki w social mediach, Google Moja Firma oraz na branżowych forach w internecie. Dzięki temu zyskasz pewność profesjonalnego kreowania wizerunku Twojego przedsiębiorstwa, które stanie się odporne na wszelkie kryzysy PR-owe.

 • Content marketing

  Dzięki skutecznej sprzedażowej treści zaczniesz sprzedawać więcej! Stworzymy dla Ciebie kreatywne, unikalne i wartościowe opisy produktów, treści na firmową stronę www lub artykuły na bloga.

  Odpowiedni content wspiera sprzedaż i stanowi jeden z warunków skutecznego pozycjonowania, dzięki czemu stawiając na niego, zyskujesz podwójnie!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, od 2009 roku wyznaczając standardy w branży SEO/SEM. W ciągu dekady staliśmy się jedną z czołowych agencji interaktywnych, nastawioną na indywidualne podejście do Klienta. Od niedawna mamy również biuro w Warszawie, żeby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby firm z Mazowsza i okolic. Naszą skuteczność potwierdzają liczby i statystyki:

 • ponad 1800 obsługiwanych obecnie Klientów,
 • średni czas współpracy: 4,3 roku,
 • ponad 90% Klientów przedłużających z nami umowy od co najmniej 2 lat,
 • wzrost ruchu na stronach nawet o kilkaset % dzięki skutecznej strategii pozycjonowania.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia, przyznawane nam przez liczne gremia i kapituły konkursowe.

W swoim dorobku mamy m.in.: Diament Miesięcznika Forbes, Gazelę Biznesu, tytuły Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania