Pozycjonowanie stron
Ostrołęka
z agencją SEO

Żadna – nawet najnowocześniejsza strona internetowa, nie pomoże Twojej firmie w odniesieniu sprzedażowego sukcesu, jeśli nie będzie odpowiednio widoczna w sieci.

Dlatego, prowadząc biznes w Ostrołęce, powinieneś postawić na intensywną promocję serwisu w wyszukiwarce, a konkretnie – na lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Twoi klienci, z pewnością często korzystają z Internetu, szukając w nim informacji o interesujących ich produktach oraz usługach.

Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu Twoja firma stanie się lepiej widoczna w sieci, co przełoży się na wzrost popularności marki, zwiększenie liczby klientów i dodatkowe zyski ze sprzedaży.

Mieszkańcy Ostrołęki – podobnie jak konsumenci z innych miast – rzadko mają ochotę korzystać z usług firm zlokalizowanych daleko od miejsca ich zamieszkania.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w pełni odpowiada na ich potrzeby, a Tobie pozwoli dotrzeć do osób realnie zainteresowanych ofertą prowadzonej przez Ciebie firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od ponad 10 lat obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju – także z Ostrołęki i innych miast Mazowsza. Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Ostrołęka – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc rozwijać firmę w tak dynamicznym środowisku biznesowym, jak Ostrołęka, musisz korzystać z nowoczesnych, skutecznych form promocji.

Dzięki nam zdobędziesz narzędzia, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję, zwiększyć popularność firmy i sprzedawać więcej.

Czas na osiągnięcie szczytów z Grupą TENSE.
W pozycjonowaniu stron nie mamy konkurencji.
Ty też możesz być liderem w swojej branży.
Bezpłatna wycena
Jeśli Twoja firma działa na terenie jednego miasta – takiego jak Ostrołęka, lokalne pozycjonowanie stron stanowi dla Ciebie optymalną formę reklamy w sieci. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Generuje niższe koszty niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

Pozwala docierać do klientów faktycznie zainteresowanych ofertą firmy.

Umożliwia osiąganie szybkich i długotrwałych efektów – już po kilku tygodniach.

Pomaga budować silną markę.

Sprawia, że wyprzedzisz konkurencję.

Ponosisz niższe koszty niż przy reklamie outdorowej.

Cieszysz się nowocześniejszą stroną.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje szereg wzajemnie uzupełniających się procesów. Ich bezpośrednim skutkiem jest awans witryny na jedno z czołowych miejsc w wyszukiwarce na frazy związane z lokalizacją – np.: „dentysta Ostrołęka”.

Doświadczeni specjaliści z Grupy TENSE każdego dnia z sukcesami pracują na zdobycie oraz utrzymanie wysokich pozycji serwisów naszych Klientów w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Jednym z najważniejszych elementów strategii local SEO jest link-building, czyli działania mające na celu stworzenie odpowiedniej struktury odnośników kierujących na stronę z innych serwisów w internecie: forów, blogów czy portali.

Im więcej „mocnych” linków, tym wyższa pozycja domeny w Google. Oczywiście, lokalne pozycjonowanie to także bardzo wiele dodatkowych działań, którym poświęcamy równie dużo uwagi. Tylko kampania dopasowana do potrzeb Klienta oraz specyfiki prowadzonej przez niego działalności zapewni firmie realny i długotrwały wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grono odbiorców Twoich usług,
działania konkurencji,
posiadaną przez Ciebie stronę www.

Na podstawie tych informacji opracowujemy plan działań połączony z indywidualną propozycją współpracy. Jednocześnie, wybieramy słowa kluczowe, które zwiększają skuteczność pozycjonowania i najlepiej opisują w Internecie Twoją działalność.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Ostrołęce?

Każda kampania SEO jest inna, dlatego pozycjonowanie nie ma jednej ceny. Wiele zależy od branży, w której działa firma, rodzaju oraz liczby słów kluczowych oraz konkurencji.

Nie da się ukryć, że w Ostrołęce, gdzie wiele branż rozwija się z dużą dynamiką, jest ona spora. Jednak stanowi to jeszcze jeden powód, dla którego powinieneś już dziś zainwestować w pozycjonowanie, zlecając je ekspertom.

Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania w Ostrołęce.

Bezpłatna wycena

Cennik

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór najlepszych słów kluczowych

Specjaliści SEO nieustannie pracują nad wyborem fraz, analizując serwis Klienta, monitorując najpopularniejsze zapytania oraz korzystając z profesjonalnych narzędzi do selekcji słów, które poprawiają skuteczność pozycjonowania.

Darmowy audyt SEO

Zbadamy zarówno architekturę strony, jak i znajdującą się na niej treść, w celu wdrożenia niezbędnych zmian i poprawek.

Monitorowanie pozycji serwisu oraz dostęp do raportów

Aktualne pozycje serwisów są przez nas regularnie sprawdzane. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco śledzić rezultaty naszych działań.

Jasne zasady i wygodne płatności

Sam wybierasz najdogodniejszy model rozliczeniowy. Wiesz, ile zapłacisz, dlatego możesz w wygodny sposób budżetować kampanię.

Wsparcie ekspertów oraz doradztwo

Na każdym etapie współpracy możesz skorzystać z konsultacji oraz pomocy dedykowanego eksperta klienta biznesowego w dziedzinie SEO, oraz innych form marketingu online.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie
 • Monitorowanie i optymalizacja efektów
 • Wsparcie i bieżące doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Od 2009 roku aktywnie działamy na rynku pozycjonowania i reklamy w Internecie, zdobywając w tym czasie pozycję czołowej agencji SEO w Polsce.

Choć pozycjonowanie jest naszą domeną, nie ograniczamy się jedynie do niego, oferując naszym Klientom szeroką gamę usług wspierających efekty kampanii w wynikach wyszukiwania. Dlatego w skład naszej oferty wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych sposobów promocji marki w sieci.

  Marketing w wyszukiwarkach internetowych oraz na największych portalach społecznościowych pozwala docierać do tysięcy lokalnych użytkowników sieci, nawiązywać z nimi trwałe relacje i proponować produkty oraz usługi precyzyjnie dopasowane do ich potrzeb.

 • Marketing wizerunkowy

  Prowadząc biznes w dzisiejszych czasach, nie możesz pozwolić sobie na negatywne opinie, półprawdy czy niskie oceny. Bardzo wielu użytkowników decyzję o zakupie lub skorzystaniu z usługi podejmuje pod wpływem opinii innych.

  Dlatego, zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojej marki w sieci, umiejętnie zarządzając komunikacją w social mediach, Google Moja Firma oraz na branżowych forach internetowych.

 • Content marketing

  Dzięki unikalnej, skutecznej sprzedażowo i wartościowej treści w serwisie zaczniesz sprzedawać więcej!

  Współpracujemy z najlepszymi copywriterami, którzy stworzą dla Ciebie sugestywne opisy produktów, ciekawe artykuły sponsorowane czy treści na firmową stronę www. Dzięki nim umiejętnie wykreujesz wizerunek branżowego eksperta i zbudujesz silną markę.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy jedną z czołowych agencji interaktywnych w Polsce oraz największą firmą SEO/SEM w kraju. Mimo iż nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, od lat współpracujemy z Klientami ze wszystkich regionów kraju, a także z firmami zza granicy.

Jeśli więc masz w Ostrołęce pizzerię, salon piękności, biuro rachunkowe czy serwis wymiany opon, bez obaw możesz powierzyć nam promocję swojego biznesu w sieci.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE od lat nagradzana jest prestiżowymi wyróżnieniami, które potwierdzają naszą skuteczność i słuszny kierunek rozwoju. W 2020 roku otrzymaliśmy nagrodę Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie. Dumą napawają nas również Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, a także Poznański Lider Przedsiębiorczości czy tytuł Firma Rodzinna roku 2018.

Jednak najlepszą nagrodą, jaką możemy sobie wymarzyć, jest zadowolenie tysięcy współpracujących z nami firm. Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów, a średni czas współpracy z naszą agencją wynosi ponad 4 lata.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania