Menu

Pozycjonowanie stron
Nysa

Jeżeli Twoja firmowa strona www – pomimo zainwestowania w nią sporych środków – nie pozwala Ci pozyskiwać nowych Klientów, staje się bezzasadnym kosztem biznesowym.

Aby włożone w nią pieniądze zaczęły się zwracać, postaw na skuteczny marketing w sieci.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Wysoka pozycja firmowej witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania pozwoli Ci przyciągnąć na Twoją stronę mieszkańców miasta, dzielnicy lub osiedla – a więc osoby najbardziej zainteresowane skorzystaniem z Twoich usług.

Jeśli prowadzisz w Nysie cukiernię, sklep zoologiczny lub salon fryzjerski, klientów szukaj właśnie tam.

Lokalne pozycjonowanie stron w pełni odpowiada na potrzeby małych biznesów z okolicy, a także konsumentów, którzy chcą skorzystać z usług firm działających „tuż za rogiem”.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Obsługujemy małe, średnie i duże firmy z całego kraju – również z Nysy i Opolszczyzny. Przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego biznesu, by pomóc Ci dołączyć do grona branżowych liderów.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Nysa – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w Nysie, nie możesz stać w miejscu. Nieustanny rozwój i poszukiwanie nowych kanałów promocji, powinny być Twoimi głównymi priorytetami.

Współpraca z nami gwarantuje Ci dostęp do rozwiązań, które pomogą skutecznie konkurować na lokalnym rynku, bez konieczności obniżania cen ani jakości usług.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Zaufaj jednej z największych agencji SEO w kraju.
Pozycjonowanie stron mamy opanowane do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeżeli prowadzisz biznes na tylko w Nysie lokalne pozycjonowanie stron jest tą formą promocji, na którą zdecydowanie powinieneś postawić. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga od Ciebie tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie szerokie.

Pozwala na dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

Zapewnia szybki wzrost pozycji i pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

W odróżnieniu od kampanii billboardowych generuje długotrwały efekt, mimo niższego kosztu inwestycji.

Daje mocne argumenty w walce z konkurencją.

Pomaga kreować świadomość marki.

Jest powiązane z optymalizacją i unowocześnieniem Twojej strony www.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Poprzez lokalne pozycjonowanie stron internetowych określa się działania mające na celu uzyskanie przez serwis jak najwyższej pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania – na frazy związane z konkretnym miastem lub regionem.

Stanowi ono proces skomplikowany i wielowymiarowy, stąd konieczność zlecenia go specjalistom. Eksperci z Grupy TENSE każdego dnia pracują na sukcesy Klientów, pomagając im dystansować konkurentów na lokalnych rynkach.

Elementem pozycjonowania lojalnego, do którego przykładamy szczególną wagę, jest link-building. Stworzenie odpowiednio silnej struktury linkowania do Twojego serwisu skutkuje przyznaniem mu przez Google wysokiej pozycji w wyszukiwarce.

Oprócz tego istnieje jeszcze wiele innych czynników rankingowych, które mają wpływ na efekty pozycjonowania. Najważniejsze z nich to wybór słów kluczowych, optymalizacja serwisu czy budowa unikalnego i wartościowego contentu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój aktualny serwis www,
konkurencję z branży.

Wiedza z tych obszarów pozwoli nam stworzyć dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy oraz skupić się na doborze fraz, które zwiększą rozpoznawalność Twojej marki w sieci i pozwolą pozyskiwać nowych klientów, co przełoży się na wyższą sprzedaż.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Nysie?

Lokalne pozycjonowanie stron nie ma jednej ceny. Wiele zależy od tego, na jakie słowa kluczowe pozycjonuje się strona, w jakim środowisku biznesowym funkcjonuje firma i z jaką konkurencją rywalizuje na co dzień.

Nie da się ukryć, że Nysa należy do miast, gdzie konkurencja w wielu branżach jest spora. Stanowi to kolejny powód, dla którego już dziś powinieneś postawić na pozycjonowanie, zlecając je ekspertom.

Obok zamieściliśmy przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Nysy, z uwzględnieniem popularnych fraz.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 okulista nysa - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 optyk nysa - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 okulary nysa - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 okulista nysa - 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
2 optyk nysa - 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 okulary nysa - 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Dobór słów kluczowych

Skuteczne pozycjonowanie zawsze rozpoczyna się od właściwego doboru fraz. Nasi specjaliści analizują zapytania używane przez internautów, monitorują konkurencję, oraz badają Twoją stronę www, by wyselekcjonować najważniejsze słowa kluczowe.

Audyt SEO z bezpłatną optymalizacją

Gruntownie analizujemy Twój serwis pod kątem zawartości oraz budowy, wprowadzając niezbędne modyfikacje. Często już na tym etapie pozycja witryny ulega znacznej poprawie.

Monitoring pozycji oraz raporty o wynikach

Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, gdzie znajdziesz aktualne dane o postępach naszych prac w formie czytelnych raportów.

Jasne i przejrzyste zasady

Nie musisz martwić się o ukryte koszty, gdyż kompletną cenę pozycjonowania zawsze poznajesz przed podpisaniem umowy.

Wsparcie oraz doradztwo ekspertów

Przez cały okres współpracy możesz liczyć na kompleksowe wsparcie doradców biznesowych, konsultacje i pomoc ekspertów od SEO oraz reklamy w internecie.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO
Etap 2
 • Wprowadzenie modyfikacji
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Kontynuacja działań SEO
 • Śledzenie pozycji, optymalizacja efektów
 • Doradztwo i wsparcie Klienta
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Zaliczamy się do grona największych agencji pozycjonowania w kraju. W Poznaniu od lat jesteśmy w czołówce agencji SEO. Ze względu na nasze doświadczenie oraz współpracę z najlepszymi ekspertami, oferujemy kompleksowe podejście do marketingu internetowego.

Choć specjalizujemy się w pozycjonowaniu, swoim Klientom oferujemy pełen zakres wsparcia w dziedzinie e-marketingu. W skład proponowanych usług wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads, umożliwiają natychmiastowe dotarcie do tysięcy nowych użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą. Wystarczy, że odpowiednio zaprojektujemy Twoją kampanię, dobierzemy słowa kluczowe i sformatujemy komunikaty, by link do Twojego serwisu znalazł się na samym szczycie wyników wyszukiwania. Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w odnośnik.

 • Marketing wizerunkowy

  Nie da się dziś skutecznie prowadzić biznesu bez profesjonalnego kreowania wizerunku w sieci. Wiemy jak to robić, dlatego, jeśli szukasz ekspertów, którzy pokierują komunikacją Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach internetowych, wizytówce Google Moja Firma i innych miejscach w sieci, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

 • Content marketing

  To niezwykle popularna forma promocji w sieci, łącząca rzetelną informację o produkcie z reklamą. Dzięki kreatywnym, unikalnym i wartościowym opisom produktów, artykułom sponsorowanym czy treściom na firmową stronę www, zdobędziesz nowych klientów i zaczniesz sprzedawać więcej.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Branża SEO w Polsce rozwija się z ogromną dynamiką. Każdego roku na rynku pojawia się wiele nowych firm, dlatego utrzymanie pozycji lidera wymaga nieustannego doskonalenia swoich umiejętności.

Naszą siłą są nasi Klienci, na których sukces ciężko pracujemy każdego dnia. Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firm, z których aż 90% przedłuża z nami umowy na co najmniej dwa lata.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Grupa TENSE co roku jest laureatem prestiżowych nagród i wyróżnień, przyznawanych nam przez branżowych ekspertów. W swoim dorobku mamy m.in.:

 • Diament Miesięcznika Forbes 2020,
 • Gazelę Biznesu,
 • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018,
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Jeśli zastanawiasz się, czy prowadząc biznes w Nysie powinieneś skorzystać z usług poznańskiej agencji SEO, to jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie liczne sukcesy oraz tysiące zadowolonych Klientów będą skutecznym argumentem przy podejmowaniu właściwej decyzji.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania