Menu

Pozycjonowanie stron
Lubin

Jako przedsiębiorca z pewnością chcesz pomnażać swoje zyski i zdobywać nowych klientów. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, aktywność w internecie to dziś Twój obowiązek. To właśnie sieć dla większości konsumentów jest obecnie podstawowym źródłem informacji. Niestety, konkurencja w internecie jest ogromna, a uwaga uzytkowników ograniczona do kilku czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania. Receptą na lepszą widoczność Twojej firmy w Google, a tym samym – na zwiększenie zysków – jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli działalność Twojego biznesu ograniczona jest do Lubina i najbliższej okolicy, najlepszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie lokalne. W odróżnieniu od pozycjonowania szerokiego pozwala ono skutecznie promować małe firmy w mniej konkurencyjnych środowiskach. Dzięki temu efekty przyjdą szybciej, a Ty zyskasz pewność, że oferta Twojej firmy trafi do osób realnie nią zainteresowanych. Z tego względu, lokalne SEO w pełni odpowiada zarówno na potrzeby miejscowych biznesów, jak i odbiorców proponowanych przez nie usług.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z całego kraju, pracując na ich sukces w internecie. Wśród naszych partnerów są również firmy z Lubina. Sprawdź, jak możemy pomóc Tobie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Lubin – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc liczyć się w biznesie w tak szybko rozwijającym się mieście jak Lubin, musisz stawiać na skuteczne formy promocji.

Współpraca z nami zapewni Ci dostęp do narzędzi, które skutecznie wspierają markę w sieci, umożliwiając wzrost sprzedaży oraz zdobycie i ugruntowanie pozycji na rynku.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z największych i najlepszych agencji SEO w kraju.
Od lat wyznaczamy standardy w pozycjonowaniu stron, a wspieranie marek w sieci jest naszą specjalnością.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes na obszarze jednego miasta – np. Lubina, pozycjonowanie lokalne będzie dla Ciebie najkorzystniejszą formą promocji w internecie. Dlaczego? Poznaj najważniejsze korzyści!

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie musisz wydawać tyle, ile kosztowałoby Cię pozycjonowanie ogólnopolskie.

Poprawa widoczności strony w Google zostanie osiągnięta już po kilku tygodniach.

Oferta Twojej firmy dotrze do osób naprawdę nią zainteresowanych, a nie do internautów z innych regionów kraju.

Specjaliści od SEO zoptymalizują i za darmo unowocześnią Twoją stronę www.

W odróżnieniu od kampanii Google Ads pozycjonowanie lokalne da Ci efekt długoterminowy.

Dzięki pozycjonowaniu zyskujesz przewagę nad konkurencją.

Odpowiednio zaprojektowana i poprawnie zrealizowana kampania SEO pomoże Ci w kreowaniu wizerunku silnej marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to zespół działań prowadzonych on-site oraz off-site, ukierunkowanych na zdobycie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Twoja strona wyświetli się internautom poszukującym firm o podobnym profilu, działających w tym samym mieście, np. na zapytanie „kawiarnia Lubin”. 

Pozycjonowanie lokalne pozwoli wygenerować dodatkowy ruch na Twojej stronie, zwiększając liczbę użytkowników, oraz generując więcej konwersji. Dzięki temu zaczniesz sprzedawać więcej, pomnażając zyski. 

Kluczowym czynnikiem wpływającym na efekty działań SEO jest linkowanie. Chodzi o to, by do Twojej strony prowadziło jak najwięcej odnośników z innych serwisów. Im silniejszy profil linkowy witryny, tym wyższa jej pozycja w lokalnych wynikach wyszukiwania. 

Oczywiście z równie dużym zaangażowaniem podchodzimy do pozostałych elementów pozycjonowania, każdorazowo dostosowując je do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Twój aktualny serwis internetowy
Grupę docelową
Konkurencję z branży

Korzystając z wiedzy z tych trzech obszarów, opracowujemy dla Ciebie propozycję współpracy, dobierając słowa kluczowe, które pozwolą zwiększyć ruch w serwisie, wpłyną na wzrost pozycji strony w Google oraz pomogą Ci sprzedawać więcej.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Lubinie?

Koszty pozycjonowania za każdym razem ustalane są indywidualnie. Wszystko dlatego, że wycena kampanii opiera się na wielu zmiennych czynnikach, takich jak: wybrane słowa kluczowe, branża, w której działa firma czy konkurencja. W Lubinie wiele biznesów musi zabiegać o klienta na mocno konkurencyjnych rynkach, dlatego tym bardziej powinieneś postawić na pozycjonowanie lokalne, by zawsze być o krok przed biznesowymi rywalami. 

Obok znajdziesz przykładowy cennik pozycjonowania dla Lubina z podziałem geolokalizacyjnym miasta.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Słowa kluczowe to inaczej zapytania wpisywane przez Twoich potencjalnych klientów, szukających firmy oferującej interesujące ich usługi na obszarze miasta, osiedla lub dzielnicy. Dobierając frazy do pozycjonowania, monitorujemy popularność poszczególnych zwrotów, śledząc jednocześnie działania konkurencji.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Audyt SEO przeprowadza się w celu zbadania strony pod kątem ewentualnych poprawek i modyfikacji. W Grupie TENSE optymalizacja techniczna serwisu zawsze jest darmowa. Często natychmiast po jej przeprowadzeniu widoczność strony znacznie się poprawia.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Każdego dnia pozycjonowane strony są przez nas szczegółowo monitorowane pod kątem zmiany pozycji w Google. Pozwala to naszym ekspertom skutecznie reagować, podejmując określone działania.

Jasne zasady rozliczeń

Całkowity koszt kampanii SEO przedstawiamy Ci jeszcze przed rozpoczęciem działań. Pozwala to z wyprzedzeniem planować strukturę firmowych wydatków, bez obaw o ukryte koszty.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

W każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie SEO, ale również innych dostępnych form reklamy w internecie. Specjaliści oraz doradcy pomogą Ci w wypracowaniu optymalnej strategii promocyjnej dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz i słów kluczowych
Etap 2
 • Podpisanie umowy
Etap 3
 • Audyt SEO witryny
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Grupa TENSE od lat należy do grona liderów branży SEO. Oferujemy swoim Klientom szeroką gamę usług z dziedziny marketingu online. Współpracując z najlepszymi ekspertami oraz wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić Twojej firmie kompleksową asystę w zakresie promocji w sieci. W skład usług, które stanowią wymierne wsparcie procesu pozycjonowania, wchodzą:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom linków sponsorowanych możesz dotrzeć do lokalnych użytkowników serwisów Google oraz mediów społecznościowych. Kierowane na konkretne słowa kluczowe reklamy Google Ads oraz Facebook Ads pozwolą Ci zdobyć nowych klientów, zwiększyć sprzedaż i zbudować silną markę w sieci.

 • Marketing wizerunkowy

  W dobie internetu, smartfonów i komunikacji online niezwykle istotne jest budowanie pozytywnego postrzegania marki w sieci. Pozytywne opinie w social mediach, na forach internetowych czy w Google Moja Firma ułatwią Ci zdobycie nowych klientów i przekonanie ich, że warto skorzystać z Twojej oferty.

 • Content marketing

  Dziś treści na stronach internetowych nie mają już tylko informować o ofercie firmy. Powinny budować więzi emocjonalne z klientami, wspierać sprzedaż i jednocześnie odpowiadać wymogom SEO i pozycjonowania. Aby mieć pewność, że content w serwisie jest unikalny, kreatywny, wartościowy i przyjazny dla wyszukiwarek, a do tego – skutecznie wspiera sprzedaż – zleć nam przygotowanie opisów, artykułów oraz pozostałych treści na stronę www.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Chcąc zdobywać nowych klientów i zwiększać sprzedaż, musisz być aktywny w internecie. Współpraca z Grupą TENSE to gwarancja wymiernych i trwałych efektów w postaci wysokiej pozycji Twojego serwisu w lokalnych wynikach wyszukiwania. Od lat współtworzymy branżę SEO i jesteśmy jednym z jej liderów. 

Choć siedziba firmy mieści się w Poznaniu, obsługujemy firmy z całego kraju. Jeśli prowadzisz biznes w Lubinie, bez obaw możesz zlecić nam kampanię promocyjną swojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zaufali nam między innymi:

Każdego roku nasze wysiłki doceniane są przez liczne gremia i kapituły konkursowe, które nagradzają nas takimi wyróżnieniami, jak m.in.: Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

Jednak najlepszy dowód uznania i jednocześnie potwierdzenie skuteczności naszych działań stanowi zadowolenie naszych Klientów. Ponad 90% z 1500 współpracujących firm, jest z nami od 2 lat lub dłużej, co potwierdza, że jesteśmy najlepsi w tym, co robimy.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania