Pozycjonowanie stron
Wodzisław Śląski
z agencją SEO

W czasach, gdy internet stał się przestrzenią, z której korzysta już blisko 30 milionów Polaków, a wyszukiwarki Google używa ponad 95% internautów, aktywność w sieci to obowiązek każdej firmy – także tej działającej na lokalną skalę.

Samo stworzenie strony www to jednak zbyt mało, by osiągnąć sukces w warunkach bezpardonowej konkurencji.

Kluczem do zdobycia satysfakcjonującej pozycji na rynku jest aktywna promocja w internecie, a w przypadku firm z takich miast jak Wodzisław Śląski najlepiej sprawdza się lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli prowadzisz w tym mieście kawiarnię, pizzerię, myjnię samochodową lub sklep sportowy, powinieneś skupić się na docieraniu z ofertą do miejscowych klientów.

Niewielu z nich będzie miało ochotę podróżować do innego miasta w celu zaspokojenia swoich konsumenckich potrzeb.
Inwestując w pozycjonowanie lokalne Twoja firma zwiększy swoją popularność na tutejszym rynku, dzięki lepszej widoczności strony www w wynikach wyszukiwania na frazy związane z miastem i regionem.

Mieszkańcy dużych miast, jak Warszawa, rzadko przemierzają je wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu miejsca do zmiany opon w samochodzie czy zrobienia manicure.

Lokalne pozycjonowanie stron jest więc odpowiedzią na potrzeby użytkowników oraz szansą na rozwój Twojej firmy.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Od lat obsługujemy firmy z całej Polski. Na mapie naszych Klientów znajduje się również Wodzisław Śląski. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego przedsiębiorstwa w tym mieście.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Wodzisław Śląski – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc osiągnąć sukces w mieście o tak dużej konkurencji jak Wodzisław Śląski, niezależnie od branży, nie możesz stać w miejscu.

Musisz nieustannie rozwijać biznes i szukać nowych form promocji. My proponujemy Ci sprawdzone narzędzia, dzięki którym stworzysz silną, odporną na kryzysy markę o stabilnych wynikach sprzedaży.

Czas na osiągnięcie szczytów z Grupą TENSE.
Pozycjonowanie stron www mamy opanowane do perfekcji.

SEO nie ma dla nas tajemnic – przekonaj się o tym i zacznij sprzedawać więcej od zaraz.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Wodzisławiu Śląskim lub dowolnym innym mieście, powinieneś jak najszybciej postawić na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego to takie ważne?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie

Pozwala cieszyć się pierwszymi efektami już po kilku tygodniach

Umożliwia dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą

Gwarantuje trwały efekt przy znacznie niższych nakładach niż reklama PPC czy kampanie billboardowe

Zapewnia techniczną optymalizację i modernizację strony internetowej

Ułatwia tworzenie silnej marki i dotarcie do większego grona odbiorców

Pozwala sprzedawać więcej i budować przewagę nad konkurencją

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie stron – w tym również pozycjonowanie lokalne – obejmuje szereg komplementarnych względem siebie procesów oraz działań. Warto zlecić je specjalistom, ze względu na złożony charakter kampanii SEO.

W Grupie TENSE pracuje zespół doświadczonych ekspertów, którzy doskonale wiedzą, jak zapewnić Twojej firmie wzrost popularności w sieci i pomogą jej pozyskać nowych Klientów, zwiększając jednocześnie sprzedaż.

Jednym z kluczowych czynników prowadzących do osiągnięcia tych celów jest linkowanie, czyli zbudowanie struktury odnośników prowadzących do Twojego serwisu z innych miejsc w sieci. Im bardziej rozbudowany profil linkowy strony, tym wyższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania.

Tworząc dedykowaną strategię SEO dla Klienta nie zapominamy oczywiście również o pozostałych elementach procesu pozycjonowania, projektowanych i realizowanych z uwzględnieniem specyfiki prowadzonego biznesu.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

Twój aktualny serwis internetowy,
konkurencję i branżę, w której działasz,
docelową grupę odbiorców Twoich usług.

Na podstawie wykonanych analiz i audytów, przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, wybierzemy słowa kluczowe oraz zaplanujemy działania, które pomogą stronie osiągnąć wymierny wzrost pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Wodzisławiu Śląskim?

Nie da się określić jednej ceny za pozycjonowanie stron, gdyż każda kampania jest inna. Wiele zależy od wybranych słów kluczowych, konkurencji czy branży.

Nie da się ukryć, ze Wodzisław Śląski jest miastem, w którym firmy muszą konkurować z wieloma innymi podmiotami, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie pozycjonowania strony internetowej ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.

Obok zamieściliśmy przykładowy cennik usług SEO dla firm z Wodzisławia Śląskiego.

Korzyści pozycjonowania lokalnego

Bezpłatna wycena

Cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 apteka wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
2 adwokat wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
3 biuro rachunkowe wodzisław śląski 0zł 19zł 29zł 39zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Frazy do pozycjonowania są przez nas wybierane na podstawie szczegółowej analizy najpopularniejszych zapytań, badania działań konkurencji oraz dotychczasowych treści na Twojej stronie www.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Szczegółowe badanie struktury oraz zawartości serwisu pozwala na przeprowadzenie optymalizacji witryny, którą wykonujemy bezpłatnie. Bardzo często już na tym etapie widoczne są pierwsze efekty w postaci wzrostu pozycji strony w Google.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Każdego dnia sprawdzamy aktualną pozycję Twojego serwisu i podejmujemy działania mające na celu optymalizację efektów. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco śledzić informacje i przeglądać raporty.

Jasne zasady rozliczeń

Z góry wiesz, ile zapłacisz za pozycjonowanie serwisu, dlatego możesz z wyprzedzeniem zaplanować swój budżet na SEO.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Przez cały okres obowiązywania umowy możesz liczyć na bieżące doradztwo oraz wsparcie w zakresie pozycjonowania, reklamy i marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz i słów kluczowych
 • Umowa o współpracę B2B
 • Audyt strony internetowej
Etap 2
 • Optymalizacja serwisu
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie strony
 • Wsparcie oraz doradztwo
 • Monitoring i optymalizacja wyników
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z największych agencji SEO/SEM oraz lider branży marketingu online, proponujemy Twojej firmie kompleksową współpracę w zakresie promocji w sieci.

Oprócz lokalnego pozycjonowania oferujemy także szereg dodatkowych działań, wspierających efekty kampanii SEO. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą:

 • Reklama PPC

  Dzięki niej szybko dotrzesz do użytkowników portali społecznościowych oraz mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, którzy codziennie korzystają z serwisów Google. Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads zapewniają natychmiastowy efekt w postaci zwiększonej widoczności Twojej strony lub firmowego fanpage’a, dzięki czemu szybciej dotrzesz do osób realnie zainteresowanych Twoja ofertą, wyprzedzając konkurencję.

 • Marketing wizerunkowy

  Czasy, w których „nieważne jak mówią, byle nie mylili nazwy” to już przeszłość. Dzisiaj liczy się pozytywny wizerunek i umiejętność radzenia sobie z kryzysami. Zadbamy o korzystne postrzeganie marki w internecie, ze szczególnym uwzględnieniem social mediów, Google Moja Firma czy branżowych forów internetowych.

 • Content marketing

  Wiemy, jak tworzyć treści, które sprzedają! Stworzymy dla Ciebie unikatowe, kreatywne i zgodne ze standardami SEO opisy produktów, teksty na firmową stronę www, artykuły sponsorowane oraz wszelkie inne rodzaje contentu. Przekonaj się, że słowa mają moc i mogą być skuteczną bronią w walce o czas i uwagę Twoich lokalnych klientów. 

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE jest jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce i czołową firmą z branży SEO w Poznaniu.

Od 10 lat z sukcesami obsługujemy małe i dużej firmy z różnych regionów kraju oraz wielu branż.
Jeśli chcesz postawić na pozycjonowanie lokalne i sprzedawać więcej, docierając do nowych klientów, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Co roku nasza skuteczność i profesjonalizm znajdują potwierdzenie w werdyktach komisji i kapituł konkursowych, które przyznają nam prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W swoim dorobku mamy m.in.:

 • Diament Forbesa 2020
 • Gazelę Biznesu
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości
 • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

Spośród ponad 1500 współpracujących z nami firm, aż 90% to nasi partnerzy od minimum 2 lat. To najlepszy dowód zaufania oraz potwierdzenie, że jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron, nie mamy sobie równych.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania