Pozycjonowanie stron
Jastrzębie-Zdrój
z agencją SEO

Prowadzisz lokalny biznes i chcesz sprzedawać więcej? Zastanawiasz się, jak konsekwentnie umacniać swoją pozycję na rynku i być o krok przed konkurencją?

Postaw na skuteczne pozycjonowanie stron, które pomoże Twojej firmie zaistnieć w sieci! Samo stworzenie strony www nie wystarczy, by wśród wielu podobnych witryn została ona zauważona przez internautów.

Potrzebne są konkretne działania, prowadzące do zwiększenia popularności Twojego serwisu w rankingu Google.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Zastanawiasz się, co zrobić, by internauci, po wpisaniu frazy opisującej prowadzoną przez Ciebie działalność, zobaczyli link do Twojej firmowej witryny na samej górze wyników wyszukiwania?

Już dziś postaw na lokalne pozycjonowanie stron internetowych i zyskaj przewagę w walce o klienta.

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju chcą robić zakupy i korzystać z potrzebnych im usług na terenie miasta.

Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci docierać do klientów z tej samej miejscowości, dzielnicy lub osiedla, w pełni odpowiadając na ich konsumenckie potrzeby.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Z naszych usług korzysta ponad 1500 firm z całego kraju. Wśród naszych biznesowych partnerów są również przedsiębiorstwa z Lubina. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego lokalnego biznesu!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Jastrzębie-Zdrój – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak dynamicznie rozwijającym się mieście jak Jastrzębie-Zdrój, nie możesz biernie przyglądać się, jak konkurencja „podbiera” Ci klientów.

Musisz nieustannie się rozwijać i szukać nowych form promocji. My dajemy Ci sprawdzone narzędzia, dzięki którym zwiększysz zyski i dołączysz do branżowych liderów.

Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
Pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalność.
Jako jeden z czołowych graczy w branży SEO promocję firm w internecie mamy opanowaną do perfekcji.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes w jednym mieście, nawet tak dużym, jak Jastrzębie-Zdrój, powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie,

Pozwala promować firmę wśród użytkowników zdecydowanych na skorzystanie z oferty,

Sprzyja budowaniu silnej marki w Internecie,

Pomaga w osiągnięciu przewagi nad konkurencją,

Zapewnia pierwsze widoczne efekty już po kilku tygodniach,

Pozycjonowanie stron to również okazja do wykonania technicznej optymalizacji serwisu – dzięki niej strona www będzie nowocześniejsza i przyjazna dla użytkowników,

Zapewnia długotrwałe efekty przy relatywnie mniejszych nakładach niż na kampanie Google Ads czy reklamę banerową.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Podstawowym celem lokalnego pozycjonowania stron jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania związanych z konkretną lokalizacją, np. na frazę „myjnia samochodowa Jastrzębie-Zdrój”. Pozycjonowanie stron to proces skomplikowany i długoterminowy, dlatego najlepsze efekty przynosi zlecenie go doświadczonym specjalistom.

W Grupie TENSE eksperci każdego dnia pracują na sukces Klientów, pomagając im pomnażać udział w rynku, zdobywać nowych klientów oraz zwiększać sprzedaż.

Jednym z kluczowych procesów w pozycjonowaniu jest link-building, czyli działania mające na celu stworzenie silnego profilu linkowego witryny. Im więcej odnośników kieruje do Twojej strony w sieci, tym wyższą pozycję w rankingu przyznaje jej Google.

SEO to oczywiście nie tylko linkowanie, ale także pozostałe procesy w ramach strategii, którą opracowujemy dla Klienta z uwzględnieniem specyfiki prowadzonego przez niego biznesu. Możesz być pewien, że zaproponujemy Ci działania projektowane „na miarę”, odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

grupę docelową,
Twój aktualny serwis internetowy,
konkurencję.

Analiza tych trzech obszarów pozwala nam przygotować dla Ciebie optymalną propozycję współpracy oraz skupić się na doborze właściwych słów kluczowych, które w najlepszy sposób opisują Twój biznes w Internecie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Jastrzębiu-Zdroju?

Nie ma jednej, stałej ceny za pozycjonowanie stron. Biorąc pod uwagę wielowymiarowość kampanii SEO oraz indywidualne podejście, koszty za każdym razem ustalane są z uwzględnieniem wybranych fraz kluczowych, branży oraz stopnia konkurencji.

Firmy z Jastrzębia-Zdroju często zmuszone są konkurować z dużą liczbą podmiotów, dlatego tym bardziej warto powierzyć pozycjonowanie serwisu ekspertom z doświadczeniem.

Oto przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy z Jastrzębia-Zdroju.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

Monitorując popularność fraz, śledząc zapytania wpisywane przez internautów oraz działania konkurencji, przygotujemy dla Ciebie zestaw słów kluczowych, które podniosą popularność serwisu i zwiększą liczbę wejść na stronę.

Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

Bezpłatnie wdrożymy poprawki, wykonując w ten sposób kompleksową optymalizację techniczną serwisu. Już na tym etapie mogą pojawić się pierwsze efekty w postaci wzrostu pozycji strony w rankingu.

Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco śledzić efekty naszych działań. Codziennie monitorujemy aktualną pozycję Twojego serwisu, wdrażając niezbędne działania w optymalnym momencie.

Jasne zasady rozliczeń

Jeśli chcesz mieć pewność, ile zapłacisz za pozycjonowanie, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. U nas z góry poznajesz wszystkie koszty, więc możesz z wyprzedzeniem planować strukturę wydatków i budżet na kampanię.

Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

Potrzebujesz pomocy w analizie danych lub opracowaniu strategii promocyjnej firmy w sieci? Dajemy Ci niezbędne wsparcie! Przez cały okres umowy możesz liczyć na pomoc doradców oraz ekspertów z zakresu marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Audyt SEO serwisu
Etap 2
 • Optymalizacja strony www
 • Rozpoczęcie pozycjonowania
Etap 3
 • Pozycjonowanie serwisu
 • Monitoring efektów
 • Wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jeden z liderów branży SEO zapewnimy Twojej firmie kompleksowe wsparcie, nie tylko jeśli chodzi o pozycjonowanie, ale także w pozostałych obszarach marketingu internetowego.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wachlarz usług, możemy zaproponować Ci kompleksową kampanię lub pojedyncze działania wspierające efekty SEO. Należą do nich m.in.:

 • Reklama PPC

  Dzięki kampaniom Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads, natychmiastowo wypromujesz swój serwis wśród użytkowników najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki oraz największego serwisu społecznościowego.

  Kampanie linków sponsorowanych, kierowane na konkretne słowa kluczowe, to pewność natychmiastowego efektu, zwiększonego ruchu na stronie oraz dotarcia do nowych klientów.

 • Marketing wizerunkowy

  W czasach, gdy nawet jedna negatywna opinia o firmie może stanowić początek poważnego kryzysu wizerunkowego, troska o pozytywne postrzeganie marki powinna być Twoim priorytetem. Wspieramy komunikację naszych Klientów we wszystkich obszarach Internetu: od mediów społecznościowych, poprzez wizytówkę Google Moja Firma, aż po branżowe fora i portale z opiniami.

 • Content marketing

  Skuteczna sprzedażowo treść powinna informować oraz przekonywać klienta do skorzystania z Twojej oferty. Musi być również unikalna i odpowiednio nasycona słowami kluczowymi. Opisy produktów, teksty na stronę www czy sponsorowane artykuły, to nasza specjalność. Zleć nam przygotowanie wartościowych treści i zacznij sprzedawać więcej!

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Grupa TENSE to zespół ekspertów, dla których liczą się przede wszystkim skuteczne działania na rzecz naszych Klientów.

Jako jeden liderów branży SEO zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie i pomożemy osiągnąć sukces w Internecie. Jeśli  prowadzisz firmę w Jastrzębiu-Zdroju i nadal zastanawiasz się, czy warto powierzyć lokalne pozycjonowanie ekspertom z Poznania, pamiętaj, że:

 • jesteśmy jedną z największych i najlepszych agencji SEO w kraju,
 • obsługujemy z sukcesami Klientów z całego kraju,
 • obecnie z naszych usług korzysta ponad 1500 firm, z których 90% przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini

Nadal nie jesteś przekonany? Potwierdzeniem naszej skuteczności są również liczne branżowe nagrody i wyróżnienia, jak chociażby:

 • Diamenty Forbesa 2020,
 • Gazela Biznesu,
 • tytuły Firma Rodzinna Roku 2018,
 • Poznański Lider Przedsiębiorczości.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania