Menu

Pozycjonowanie stron
Leszno

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, musisz być aktywny w sieci. Z Internetu korzysta już ponad 30 milionów Polaków, a dla ogromnej części z nich wyszukiwarka Google stała się podstawowym źródłem informacji o firmach.

Ilu z nich to Twoi potencjalni klienci? Zapewne wielu. Co robisz, by pomóc im w znalezieniu Twojej firmowej strony www w wynikach wyszukiwania? Samo stworzenie serwisu to zbyt mało. Nawet najlepiej zaprojektowana i najnowocześniejsza witryna nie pomoże Ci sprzedawać więcej, jeśli nikt jej nie zobaczy. By to zmienić, postaw na lokalne pozycjonowanie stron.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Bez względu na to, czy w Lesznie prowadzisz sklep papierniczy, warsztat samochodowy czy salon kosmetyczny, powinieneś kierować komunikaty reklamowe do miejscowych odbiorców.

Wielu mieszkańców miasta chętnie wybierze Twoją firmę zamiast oferty konkurencji znajdującej się w innej części miasta. Jedyne co musisz zrobić, to umiejętnie przedstawić swoją markę w Internecie.

Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci przy względnie niewielkich nakładach, dotrzeć do odbiorców realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Pod tym względem SEO w pełni odpowiada na potrzeby lokalnych biznesów oraz ich Klientów.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z biznesami z całego kraju – również z Leszna. Przekonaj się, jak wiele możemy zrobić, by pomóc Twojej firmie zaistnieć na rynku i zdobyć solidną pozycję w branży.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Leszno – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Leszno, jesteś zmuszony szukać nowych kanałów promocji.

Tylko nieustanny rozwój daje szansę skutecznego konkurowania z innymi – nierzadko większymi i bogatszymi od siebie. My zapewnimy Ci skuteczne narzędzia, dzięki którym wyprzedzisz konkurencję i zaczniesz sprzedawać więcej.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Nasza firma to jeden z liderów branży SEO w kraju.
Pozycjonowanie stron to nasza pasja, praca i dziedzina, w której od lat jesteśmy najlepsi.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes na terenie jednego miasta, nawet tak dużego, jak Leszno – powinieneś postawić na pozycjonowanie lokalne, zamiast konkurować z firmami na rynku ogólnopolskim. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Pozwala docierać do Klientów realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

Zapewnia pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Daje długotrwałe efekty w postaci utrzymywania wysokich pozycji serwisu w Google.

Dzięki pozycjonowaniu Twój serwis stanie się nowocześniejszy i bardziej przyjazny użytkownikom oraz wyszukiwarkom.

SEO pozwala pozostawić w tyle konkurencję.

Aktywność w sieci to krok w kierunku budowy silnej marki.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron – podobnie jak SEO w ujęciu ogólnopolskim – to zespół komplementarnych względem siebie działań. Procesy optymalizacyjne prowadzone są nieustannie, gdyż wymaga tego dynamicznie zmieniający się ranking stron Google.

Specjaliści z Grupy TENSE zaproponują Ci dedykowaną strategię SEO, uwzględniającą wszystkie kluczowe czynniki wpływające na skuteczność pozycjonowania lokalnego Twojej marki.

Jednym z elementów, na które kładziemy największy nacisk, jest link-building, czyli działania mające na celu stworzenie „silnej” sieci odnośników kierujących do Twojej strony z innych serwisów w Internecie.

Im lepszy profil linkowy posiada strona, tym większym zaufaniem darzy ją Google, przyznając wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Oczywiście, pozycjonowanie to nie tylko link-building, ale również szereg dodatkowych procesów, do których podchodzimy z równie wysokim zaangażowaniem.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Działania konkurencji
Grupę docelową
Branżę, w której działa firma

Wiedza z powyższych obszarów pozwoli nam na stworzenie dla Ciebie dedykowanej propozycji współpracy oraz dobranie słów kluczowych, które najlepiej opisują Twoją firmę w sieci. Wysoka pozycja strony bezpośrednio przełoży się na zwiększenie ruchu w serwisie, co będzie skutkowało pozyskaniem przez firmę nowych Klientów oraz konwersji.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Lesznie?

Trudno określić jedną, uniwersalną cenę pozycjonowania. Każda kampania SEO opiera się na innych narzędziach i słowach kluczowych, przez co wymaga indywidualnej wyceny.

Wiele zależy również od tego, w jakiej branży działa firma i z jak wieloma podmiotami musi konkurować. Nie jest tajemnicą, że Leszno to jedno z najdynamiczniej rozwijających się wielkopolskich miast, przez co konkurencja w wielu dziedzinach jest tu naprawdę silna. Jednak również z tego względu warto zainwestować w lokalne pozycjonowanie stron, by zdobyć przewagę w walce o Klienta.

Obok znajduje się modelowy cennik pozycjonowania w Lesznie z uwzględnieniem przykładowych fraz.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Darmowy audyt SEO oraz optymalizację

Współpraca z nami to gwarancja szczegółowej analizy struktury oraz treści Twojego serwisu internetowego. Wdrożenie poaudytowych zmian może skutkować pierwszym, zauważalnym wzrostem pozycji.

Dobór najlepszych słów kluczowych

Kampania SEO będzie tak skuteczna, jak trafne frazy zostaną wybrane do pozycjonowania. Selekcji zapytań dokonujemy na podstawie profesjonalny narzędzi, monitoringu konkurencji oraz śledzenia popularności poszczególnych słów.

Wsparcie i doradztwo ekspertów

Nasi specjaliści służą swoim doświadczeniem oraz ekspercką wiedzą z zakresu pozycjonowania i reklamy w sieci przez cały okres trwania umowy.

Monitorowanie i optymalizacja efektów

Możesz na bieżąco śledzić efekty naszych prac, korzystając z Panelu Klienta. Aktualne pozycje serwisów w wyszukiwarkach są przez nas sprawdzane każdego dnia.

Wygodne modele rozliczeń

Stawiamy na jasne zasady i brak ukrytych kosztów. Możesz z góry planować budżet na kampanię, bo jej kompletną cenę poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Wybór fraz i słów kluczowych
Etap 2
 • Umowa na pozycjonowanie
Etap 3
 • Darmowy audyt SEO
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jeden z czołowych graczy branży oferujemy szeroką gamę usług z dziedziny marketingu internetowego. Choć naszą domeną jest pozycjonowanie stron www, zapewniamy kompleksową obsługę kampanii reklamowych, zapewniając szereg działań wspierających SEO.

Nasze doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi ekspertami, pozwalają nam oferować bogaty wachlarz usług, w skład którego wchodzą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads to sprawdzony i niezwykle skuteczny sposób na budowanie popularności marki w Internecie. Doskonale wspierają pozycjonowanie, zapewniając natychmiastowy efekt. Dodatkową zaletą tego rodzaju działań jest atrakcyjny model płatności – płacisz wyłącznie za kliknięcia w Twój link lub banner reklamowy.

 • Marketing wizerunkowy

  Budowa silnej marki zaczyna się od stworzenia strategii komunikacyjnej.

  Wiemy, jak prowadzić narrację o przedsiębiorstwie w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych czy portalach z opiniami. Pozytywne postrzeganie marki pomaga w kreowaniu eksperckiego wizerunku, który pozwoli na dołączenie do grona branżowych liderów.

 • Content marketing

  Budowa silnej marki zaczyna się od stworzenia strategii komunikacyjnej.

  Wiemy, jak prowadzić narrację o przedsiębiorstwie w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych czy portalach z opiniami. Pozytywne postrzeganie marki pomaga w kreowaniu eksperckiego wizerunku, który pozwoli na dołączenie do grona branżowych liderów.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od 2009 roku jesteśmy obecni w branży SEO. Przeszliśmy drogę od niewielkiej, kilkuosobowej firmy do jednej z największych agencji interaktywnych w kraju i lidera branży SEO w Poznaniu.

Nasza historia stanowi najlepszy dowód na to, że wiemy, jak konsekwentnie budować pozycję w trudnej i wymagającej branży. Dziś, to samo pragniemy zaproponować Tobie.

Zaufali nam między innymi:

Naszą siłą są zadowoleni Klienci – obecnie obsługujemy ponad 1800 firm z całego kraju. Mimo tak dużej liczby partnerów, do każdego biznesu podchodzimy indywidualnie, proponując dedykowane rozwiązania. Naszą skuteczność doceniają również branżowi eksperci, którzy co roku przyznają nam prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W swoim dorobku posiadamy m.in.:

 • Diament Miesięcznika Forbes 2020|
 • Gazelę Biznesu|
 • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości|
 • wyróżnienie Firma Rodzinna roku 2018.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania